eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 162163164165166 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:54
her türlü eyleme destek vermeye hazırım şahsım adına
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
turgut1026 Liste gör
Yazar

TURGUT
Yer: Açık
  Alıntı turgut1026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:06
    Ultraaslan taraftarları pempe  formaları protesto için Ali Sami Yen stadına kendilerini zincirleyerek protesto etmişler,biz sadece klavye başında sallamakla yetiniriz,
Yukarı
bbs26 Liste gör
Yazar

Ali Murat Çelik
Yer: İstanbul
  Alıntı bbs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:22
Yeter artık ,

Açığın üstünün kapatılması konusunda daha fazla klavye başında olmanın bir anlamı yok.
şimdi icraat zamanı olmalıdır ve bunun zamanı da arkadaşların dediği gibi sezon açılışına gitmemek ve ses getirecek her türlü organizasyon olduğuna katılıyorum.
51 yaşındayım bu stad da büyüdüm oğlumda defalarca gördü bu stadı ama şimdi torun sahibiyim artık . onun görmesini istemiyorum....
Bu taraftarı Kaz olarak görmeyin artık !!!...
Futbolda bir başkaldırının temsilcisi Eskişehirsporumuzun büyük taraftarı olarak haydi şimdi ... 

Saygı ve Sevgilerimle,
GRUPLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ !!
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
  Alıntı mermerciresit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:29
Alıntı yapılan ysn26

bizim bld. başkanı sayın y.büyükerşan sadece heykele ve park bahçe yapar bide bu BÜYÜK TARAFTARIN sesini duyabilse keşke
 stadyumda  opera dinliyelim diyelim iki günde stadı sidney opera binası  gibi yapar büyükerşen kıllı bacaklara para çıkmaz boşuna beklemeyin.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
bbs26 Liste gör
Yazar

Ali Murat Çelik
Yer: İstanbul
  Alıntı bbs26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:39

5018 Sayılı Kamu Malî Yönetimi Ve Kontrol kanunun yukarda zikredilen hükmü gereği, belediyelerin profesyonel spor kulüplerine yardım etmesi ise hiçbir şekilde mümkün değildir zira belediye kanunda amatör spor kulüplerine yardım edilebileceği belirtilmiş olmasına rağmen, profesyonel spor kulüplerinden bahsedilmemiştir. Bu sebepten belediyelerin  profesyonel spor kulüplerine yardımda bulunması kanuni dayanaktan yoksun bulunmaktadır.

GRUPLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ !!
Yukarı
eses_li_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses_li_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 11:53
Bazılarının üyelik amacı belli. 15 küsür mesajdan onunda belediyeye sallanmış. Eskişehirsporla ilgili bir mesaj bile yok.

Açığın kapanmasına gelecek olursak masal bu sezonda devam edecek gibi.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:00

lütfen admin ve modlardan rica ediyorum artık siyasi anlamda ona buna sallamak için foruma üye olup ortalıgı germekten baska hiç bir işe yaramayan üyeliklerin kontrol edilmesi gerekiyor evet forum özgürce fikir beyan edilen biryerdir ancak konuyla alakasız birşekilde anlamsızca şahıslara hakarete varacak dercede eleştiriler hoş olmamaktadır burası futbolun konusuldugu bir forumdur ve öyle olmalıdır

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:05
Her yeni nesil üyelik sonrası yaşanır bunlar, üyelik kapatıldıkdan sonra zaten çürükler ayrıldıkdan sonra kalan sağlamlarla devam eder forum. Şuan bir çok ligin başlamasını bekleyen diğer takımların üyelileride vardır, yakında çıkarlar.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:16
Alıntı yapılan mermerciresit

Alıntı yapılan ysn26

bizim bld. başkanı sayın y.büyükerşan sadece heykele ve park bahçe yapar bide bu BÜYÜK TARAFTARIN sesini duyabilse keşke
 stadyumda  opera dinliyelim diyelim iki günde stadı sidney opera binası  gibi yapar büyükerşen kıllı bacaklara para çıkmaz boşuna beklemeyin.

belediye başkanı delikanlı gibi çıkıp acemice çizilmiş proje getirdiler,uygun bir proje çizdirip getirsinler ihaleye verelim dedi..bu açıklamadan sonra yönetimden olumlu yada olumsuz bir açıklama geldimi?basının önüne çıkıp bizim projemiz bu  gayette güzel bir proje top belediye başkanında dendimi?yoksa bu belediye başkanını eskişehirliler önünde küçük düşürmek için yapılan bir icraat mı?yönetim çıksın onaylanmayan projeyi kamuoyuyla paylaşsın,eğer güzel bir projeyse belediye başkanı para vermekten kaçıyorsa hepimiz belediyeyi suçlayalım birbirimizi yemeyelim....susmak kabullenmektir!!!  yönetim konuyla ilgili açıklama yapmadığı sürece bence belediye başkanımız haklıdır....
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
  Alıntı mermerciresit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 14:11
 bu konuya son defa yazıyorum. tekrar söylüyorum stad konusunda yönetime fazla yükleniyoruz .türkiyede hangi yönetim stadını kendi yaptı  o şehrin siyasileri yerel yöneticileri ön ayak oldu. onlara kızalım. halil ünala herşeyi söylüyorsunuz  hatta hırsız yalancı diyorsunuz. büyükerşen sanki tabu. projeymiş bunlar bahane  stadın her yeri dökülüyor. madem öncü olsun şehre yakışan stadı dikelim adını büyük erşen stadı koyalım.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 162163164165166 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır