eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İnfazcı25 Liste gör
Yeni Yazar

Gökhan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı İnfazcı25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 15:20
Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan eses-2695

ticaret odası başkanına helal olsun adam otobüs alamam dedi delikanllı çıktı hiç olmazsa yapamayacağı iş için yaparım demedi fakat belediye başkanımız büyükerşen açık kapanacak dedi ve söz verdi fakat hiç bi icraat yokk demekki ticaret odası başkanı kadar delikanlı değilmişş yazıklar olsun böle başkana böle belediyeyeAngryAngryAngryAngryAngry

İbrahim şu söz verilip yapılmayan vaatler için bir de Halil Ünalı nitelendir bakalım.Büyükerşen delikanlı degilse bizim başkanın sıfatı ne oluyor acaba senin kıstaslarına göre?

Yavaş giydir de ilk günden forumdan atılma...

Ben İbrahim Arkadaşıma Sonuna Kadar Katılıyorum Tamam Sayın Büyükerşen Eskişehirin Belediye Başkanıdır ama Bu Kadarda Onu korumaya Gerek Yok Çünkü Ben İçinde Olduğum İçin Biliyorum Belediyede Para yok Arkadaşlar söylemiyim yazmıyım dedim ama en sonunda dayanamadım sizin bundan anlıyacağınız Sayın belediye Başkanımız Sözünü Tutmamıştır.!
Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı ysn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 16:10
bizim bld. başkanı sayın y.büyükerşan sadece heykele ve park bahçe yapar bide bu BÜYÜK TARAFTARIN sesini duyabilse keşke
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 16:15

Alıntı yapılan eses-2695

ticaret odası başkanına helal olsun adam otobüs alamam dedi delikanllı çıktı hiç olmazsa yapamayacağı iş için yaparım demedi fakat belediye başkanımız büyükerşen açık kapanacak dedi ve söz verdi fakat hiç bi icraat yokk demekki ticaret odası başkanı kadar delikanlı değilmişş yazıklar olsun böle başkana böle belediyeyeAngryAngryAngryAngryAngry

Hoş geldiniz.. Tongue

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 16:48
başladık gene... yahu belediye başkanı açıklama yaptı, çok acemice projeydi insanların can güvenliği bile olmıyacaktı diye. kaldıki direkli bi projeyi kim ister. ıslanmicaz diye neden sahayı görmeyi engelleyelim.

halil başkan şehrin ileri gelenlerini taraftarını arkasına alarak zor durumda bırakıyor. ilk başta otobüs olayında ticaret odası, şimdi açığın kapanmasında belediye başkanı zorlanıyor. bu iş belediye ve klübün ortak yapabilceği bir konudur. parasını işçisini (zor olan kısmı belediye vericem diyor) klübünde uygun bir proje getirip yapılan işi takip ettirmesi gerekiyor sadece.

aramızda bazılarımız hala olayı tek yönlü görmeye devam ediyor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 17:10
selamünaleyküm arkadaşlar ,burası karışmış galiba ya  geçende söledim bu konuyu kapatalım bu tartışmaya ara verelim yoksa bu konuyla belki hiç ilgisi alakası olmayan insanlar rencide ediliyor onu geçtim yakında burda birbirimize gider yapacağız böyle giderse forum yöneticilerinden ricam bu konuyu kilitlesinler bir müddet.
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 05:03

Gitmeyin kardeşim maça , gitmeyin sezon açılışına 1 kez olsun irademizin peşinden gidelim , ne kaybederiz , kaybedeceğimiz belki bir maç olur , birde sezon açılışının heyecanı . Ama birde kazanacaklarımızı düşünün. Maça girmeyen EsEs taraftarından bahsetsin tvler. Stadyumu yatırsınlar masaya , yönetimin acizliğini rezilliğini görsün tüm Türkiye , ezilsinler bu büyük taraftarın karşısında . Stadyumun üzerinin kapanması için senelerdir uğraştığımızı şehrimizin tüm halkı biliyormu, herkes haberdarmı bundan ?  Bakın sezon açılışında böyle bir tepki verirsek , öncelikle şahrimizde stadyum için taraftarın verdiği çabayı herkes görür. Ve bu şehri diğerlerinden ayrıan etkende . Nasıl süperlige çıktıgımızda çolugunu çocugunu alıp herkes kendını dışarı atmışsa, aynı desteği stadyum için harcayacagımız gayrette de vereceklerdir. Ben bundan adım gibi eminim . Maç gününden 1 kaç gün sonrada  , yer saat belirleyip toplanalım ve birkez de o şekilde tepkimizi gösterelim, bunaltalım yönetimi . Biz bugun protesto için toplansak gelecek adam sayısı 200 ü geçmez. Ama planlı projeli organize bi harekette binlerce Eskişehirliyi bir araya omuz omuza getirebiliriz. Bu şehir başka şehir. Biz alışılageldik, sıradan tepkiler veriyoruz . Bizim verdiğimiz tepki masaya yumruk gibi inmiyor. Sinek vızıltısı gibi.  Biraz silkelenmemiz lazım , unutturduk kendimizi uyanın artık .  Kimsede gelip demesin sonunu düşünmeden hareket eden heyecanlı tiplerin yapacağı bişeydir bu , sağduyulu olun böyle protesto olmaz diye. Sağduyulu olalım efendiliğimizden ödün vermeyelim kimsenın gözünde kötü görünmeyelim diye bu taraftar ana kuzusu gibi oldu zaten. Yönetim taraftarı İPLEMİYOR arkadaşlar bunun farkına varın artık . Buca'nın stadyumunu gördünüzmü , sahip oldukları kitleye yetecek şekilde öyle güzel stadyum yapmışlar ki. Senelerdir altyapıdan bahsediyolar, güçlendirecez , üstünde duracaz diye,stadyumu neden önemsemiyorlar.  Stadyum başlı başına takımın güç kaynağıdır, başarının temel taşıdır.

Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 08:38
Belediye başkanı tribünlere heykelden taraftar yapsın olmazmı?
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 09:04
ilk önce konu başlıgı açıp  kampanya başlatalım es es taraftarı sezon açılışına  gitmiyor diye   
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:26

Burada belediye'ye sallayan kişiler tamamen Büyükerşen düşmanlığı yaparak amaçsızca ve bilinçsizce eleştiri yapıyorlar.Yazmadan önce zahmet edip bir önceki sayfaları okuyun.

Belediye tarafından nisan ayında istenilen proje neden haziran ayının sonlarında teslim ediliyor.Çizilen proje o kadar kötüymüş ki alay konusu olmasın diye basına bile açıklayamamışlar.Diyeceniz ki belediye çizdiriversin projeyi o zaman Projeyi belediye çizecek,parasını belediyeye verecek,inşaatını belediye yapacak,otobüsü eto alacak Sayın Halil ünal ve yönetimi ceplerinden 1 kuruş koymadan ve hatta klübün parasından şahsi menfaatleri için harcama yaparak, ortalıkta Eskişehirspor klübünün ismini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışacaklar.Ben belediye başkanı olsam hiç bir çaba harcamayan bu yönetime 5 kuruş para vermezdim. 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
eses özcan Liste gör
Yeni Yazar

rahmi özcan
  Alıntı eses özcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:48
Açığın üzerinin kapatılması için yapılacak tüm eylemlere destek olmaktan onur duyarım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır