eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 16:01

Dilerim önümüzdeki sezon Saraçoğlunu tamamen yakarlar.  Kimileri mabet diye adlandırıyor ama bu eziklerin  mabet falan tanıdığı yok...

Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 11:17
Caner kadar kazma bir adam görmedim. Sırf Fenerli diye aldılar ama ellerinde patlayacak.
Yukarı
Scofield69 Liste gör
Yazar

Anıl
  Alıntı Scofield69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 11:50

Güiza'dan son nokta!

Sağlık kontrolüne katılmayan, idmanlara çıkmayan golcü oyuncu, ağzındaki baklayı çıkardı: “İspanya'ya dönüp, futbol yaşantımı orada sürdürmek istiyorum”

Büyük umutlarla ve 14 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle kadroya katılmasına karşın, bir türlü bekleneni veremeyen, üstüne üstlük çıkardığı sorunlarla büyük tepki çeken Daniel Güiza kesin gidici. Yeni sezon hazırlıkları için belirlenen günden geç dönen, sağlık kontrollerine katılmayan, antrenmanlara çıkmayan İspanyol yıldız, sonunda ağzındaki baklayı çıkardı: “Gelecek haftadan ibitaren yokum. İspanya’ya geri dönüp, futbol yaşantımı orada sürdüreceğim. Fenerbahçe Yönetimi’nin bu isteğimi anlayışla karşılayacağına inanıyorum.” Antrenmanlara katılmamasını, “Geçen yıl topuğumdaki sakatlık beni çok yıprattı. Bu yüzden verimli olamadım ve milli takıma seçilemedim. Bu yıl, düzelmeden çalışmalara çıkmayacağım” sözleriyle açıklayan Daniel Güiza, dün de Samandıra’ya arkadaşlarından 1 saat sonra gitti.

Her şey kayıt altında
Okçu’nun tavrı, teknik direktör Aykut Kocaman’ın tepkisini çekerken, yöneticiler de her ihtimale karşın, yıldız oyuncunun her adımını kayıt altına alıyor. Transfer taksitleri ve her türlü ödemesini zamanında yaptıkları Güiza’nın, yarın öbürgün Anelka gibi çekip gitmesi halinde, bu rapor ve bilgileri UEFA’ya gönderecek olan Sarı-Lacivertliler, böylece İspanyol futbolcunun elini kolunu sallayarak gitmesine engel olacak.

Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 01:58
Fenerbahçe Ülker'in yeni transferi Darius Lavrinovic'in 2000 yılında bir kıza tecavüz ettiği gerekçesiyle 2 yıl hapis yattığı ortaya çıktı. Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş ise ''Lavrinovic'in sportif başarılarının önüne geçen haberler nedeniyle şaşkınlık içindeyim'' dedi.

Şaşırdığı olaya bak.
Sen tecavüzden hüküm giymiş bir oyuncu transfer et sonra bu konuların konuşulmasına şaşır.
Nedim Karakaş'a birinin şu sözü hatırlatması gerek.
"Ben sporcunun; zeki, çevik ve ahlaklısını severim."

Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 02:00
Alıntı yapılan Ventisei

F
Şaşırdığı olaya bak.
Sen tecavüzden hüküm giymiş bir oyuncu transfer et sonra bu konuların konuşulmasına şaşır.
Nedim Karakaş'a birinin şu sözü hatırlatması gerek.
"Ben sporcunun; zeki, çevik ve ahlaklısını severim."

mirsad'ın, rasim'in, ömer onan'ın, semih erden'in senelerce birlikte oynayp baş tacı edildikleri bir takımda ne ahlakı?  Smile
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 02:01
Haklısın.
Yanlış kulüplerde, yanlış insanlarda ahlak arıyoruz.

Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 21:09
Burası tüm takım taraftarlarının takıldığı bir platform değil. Sadece Eskişehirspor taraftarlarına hitap eden bir forum. Burada kimse objektif olamaz. Bizim için tek büyük, tek sevda, tek takım var o da Eskişehirspor. Gerisi bizim gözümüzde sıradan futbol takımları. Seni hayal kırıklığına uğrattıysak kusura bakma.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 21:14
Alıntı yapılan mr zenco

Burası tüm takım taraftarlarının takıldığı bir platform değil. Sadece Eskişehirspor taraftarlarına hitap eden bir forum. Burada kimse objektif olamaz. Bizim için tek büyük, tek sevda, tek takım var o da Eskişehirspor. Gerisi bizim gözümüzde sıradan futbol takımları. Seni hayal kırıklığına uğrattıysak kusura bakma.

cok güzel bir yazı..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 21:21
Alıntı yapılan müptela34

Alıntı yapılan casablanca

Fenerbahçe taraftarı sözünün arkasında durdu.
büyük takımlarla ilgili yorumlar sarfederken biraz daha objektif yaklaşmak gerekir...
Koyunun sirti kasindimi cobanin degnegine sirtini sürermisConfused.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
Yer: İzmir
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2010 saat 22:46
sadece büyüklüğe odaklanırken başka şeyler kaçırıyorsunuz Şampiyonluk gelseydi dünyayı yakacaktık hemen ardından gelen cümledeki yaktı da kendini deşifre etmemek için özellikle yazılmış
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır