eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 11:58
Alıntı yapılan esesyucel

Murat bey sizi anlıyorum yanlız toplanalım diyorsunuz toplansak ne olacak birileri gelecek oraya cok iyi biliyorum bir ton keman calacak neden calacak biliyormusun
BEDAVA BİLET VE BEDAVA KOMBİNENİN YOLUNU ACMAK İCİN
Bizler Kombine aldıgımız taktirde onların önünü acmış oluruz şu listeye bi bakın kimler destekliyor kimler desteklemiyor başdan aşagı bir göz gecirin saz ekibi nin yolunu acmayacagız ve adam gibi adam olacaklar egerki sevdamız eses ise

Abi ne olacağını bende tahmin ediyorum ama bunun da etkili bir protesto olabileceğini düşünmüyorum.

Yönetim kombine alınmamasını pek dert etmez bir şekilde satarlar. Geçmişte de örnekleri çok, bazı kurumlara veriyorlar onlarda o kurum çalışanlarına satıyorlar. Yönetimde bir çok fabrika iş yeri sahibi var , olmadı onlara verirler onlar işçilerine bir şekilde satar.. Kombineler her türlü gider veya 1-2 iyi oyuncu alınsa sırf bu nedenle kombine alanlar çıkar. Sen istersen 30 senedir maçlara git bu sene maçlara gitme kimse Esesyücel nerde diye aramaz..Mantık kombine satılsın da kim alırsa alsın mantığı işliyor.

Bu protestoya tepkili değilim destekçisiyim ama etkili olabileceğini düşünmüyorum. Daha etkili birşeylerin yapılması gerektiğini düşünüyorum
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 11:59
abicim böle iş olurmu ya yazık  yemin ediyorum yazık hep bağırmıyomuyduk tribünde yamur çamur demeden peşinden koştuk diye... sırf kendi menfaatleriniz içinmi kombine alıyosunuz kapanmasın açık nolcak açık stadın üstü kapanınca akustiği değişecekmi bence değişmicek çünkü stadın yapısı uygun değil hiç bişide farketmicek bitek yağmurkan kardan koruyacak bizi o kadar ha diceksiniz sen istemiyonmu kapanmasını tabikide çok istiyom ama böle kapanmazsa kombine almam felan yanlış davranış bence herşeyin ilkine imza atan eskişehirspor taraftarı bi açığın üstü kapanmadı diye bunları yapmz bence
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:13
arkadaşlar çabanızı anlıyorum sitemlerinize bende katılıyorum ama uzun zamandır kombine için para biriktiriyorum yani alıcam almayınca da bilet fiyatları yüzünden çoğu maça giremiyorum :(
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:25
bedava bilet için yönetici önünde bekleşen sülüklerden olmadım. Arkadaşlarım, dostlarım ve gerçek tüm renkdaşlarım bedava bilete tenezzül etmediler işte ispat bu form. Kombine max. 250 tl olmalı benim düşüncem bu; Bedava bilet olayına canı sıkılan kıymetli rekdaşlarımın hepsini destekliyorum.
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:31
Alıntı yapılan BoraKılınç

abicim böle iş olurmu ya yazık  yemin ediyorum yazık hep bağırmıyomuyduk tribünde yamur çamur demeden peşinden koştuk diye... sırf kendi menfaatleriniz içinmi kombine alıyosunuz kapanmasın açık nolcak açık stadın üstü kapanınca akustiği değişecekmi bence değişmicek çünkü stadın yapısı uygun değil hiç bişide farketmicek bitek yağmurkan kardan koruyacak bizi o kadar ha diceksiniz sen istemiyonmu kapanmasını tabikide çok istiyom ama böle kapanmazsa kombine almam felan yanlış davranış bence herşeyin ilkine imza atan eskişehirspor taraftarı bi açığın üstü kapanmadı diye bunları yapmz bence

Sevgili Bora sanırım yanlış yönden bakıyoruz olaya. Burada bizim maç esnasında üşümemiz, yağmur yememiz veya sıcaktan kavrulmamız değil onu zaten 20 senedir yaşıyoruz (kendim için diyorum). Burada olaya şu gözle bakmak lazım, bu taraftar ne zaman kaale alınacak?
 Her yönetici, futbolcu tüm yazılı, görsel medya da büyük taraftar diyor evimizde maçlarda farklıyız diyor zira sonuçlar 2 senedir ortada ama bir açığın kapatılması, bir bedava bilet, bir kale arkasının yapılması veya şöyle düşünelim bu yönetim taraftar için 2 senedir ne yaptı? İstanbul takımları maçlarında fahiş bilet fiyatı ve kombinesi olmasına rağmen açıkta kalan onlarca insan, wc demeye şahit lavabolar yani konuya buradan bakalım. Yönetim süper lige çıktığımızdan beri taraftar için ne yaptı???  
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:42
Alıntı yapılan ayk26

Sevgili Bora sanırım yanlış yönden bakıyoruz olaya. Burada bizim maç esnasında üşümemiz, yağmur yememiz veya sıcaktan kavrulmamız değil onu zaten 20 senedir yaşıyoruz (kendim için diyorum). Burada olaya şu gözle bakmak lazım, bu taraftar ne zaman kaale alınacak?
 Her yönetici, futbolcu tüm yazılı, görsel medya da büyük taraftar diyor evimizde maçlarda farklıyız diyor zira sonuçlar 2 senedir ortada ama bir açığın kapatılması, bir bedava bilet, bir kale arkasının yapılması veya şöyle düşünelim bu yönetim taraftar için 2 senedir ne yaptı? İstanbul takımları maçlarında fahiş bilet fiyatı ve kombinesi olmasına rağmen açıkta kalan onlarca insan, wc demeye şahit lavabolar yani konuya buradan bakalım. Yönetim süper lige çıktığımızdan beri taraftar için ne yaptı???  
ismail abi haklısınız tsl nin en kötü stadlarından birine sahibiz+ eskişehir ve eskişehirspor taraftarına hiç mi hiç yakışmayan bi stad ama sonuçta kombine alınmaması birşey değiştirmicek bence hem klübe zararı olcak kombineden gelir olmayınca hem kombine almayıcna her hafta bilet aprası daha çok ödiyeceksiniz belkide bi maça giremeyip maçta eskişehirsporu destekliyemiceksiniz.. bence yanlış bi düşünce gene her hafta gideriz maçımıza önce üçlü çektirilir sonra biraz destek amaçlı  bağrılır sonra 5-10 dk boyunca bütün stad bağırır açığın üstü kapansın gibisinden bi tezahürat.. daha etkili olmazmı? bence daha etkili olur
Yukarı
Tufi26 Liste gör
Yazar

Tufan Seber
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:47

Alıntı yapılan ayk26

ismail abi haklısınız tsl nin en kötü stadlarından birine sahibiz+ eskişehir ve eskişehirspor taraftarına hiç mi hiç yakışmayan bi stad ama sonuçta kombine alınmaması birşey değiştirmicek bence hem klübe zararı olcak kombineden gelir olmayınca hem kombine almayıcna her hafta bilet aprası daha çok ödiyeceksiniz belkide bi maça giremeyip maçta eskişehirsporu destekliyemiceksiniz.. bence yanlış bi düşünce gene her hafta gideriz maçımıza önce üçlü çektirilir sonra biraz destek amaçlı  bağrılır sonra 5-10 dk boyunca bütün stad bağırır açığın üstü kapansın gibisinden bi tezahürat.. daha etkili olmazmı? bence daha etkili olur
Bu kalpler sana tutsak ESESİM
Yukarı
Tufi26 Liste gör
Yazar

Tufan Seber
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:49
Sorun stadda isteklerimizi tezahuratla dile getirmek değil hatırlanacaktır geçen yıl 50 liralık bilet fiyatlarına karşı yapılan tezahuratlar ama sonuçta gözle görülür bir değişiklik olmadı ,sorun yönetimimizin taraftarın isteklerine kayıtsız kalması... 
Bu kalpler sana tutsak ESESİM
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 13:29
Alıntı yapılan Tufi26

Sorun stadda isteklerimizi tezahuratla dile getirmek değil hatırlanacaktır geçen yıl 50 liralık bilet fiyatlarına karşı yapılan tezahuratlar ama sonuçta gözle görülür bir değişiklik olmadı ,sorun yönetimimizin taraftarın isteklerine kayıtsız kalması... 
50 lira bilet vallahi rezalet taraftar napsın.... gibisinden küfürlü bi tezahüratla protesto edilirse takmaz

ama yönetimi şu yönden çok kınıyorum dediğin gibi taraftarın isteklerine kayıtsız kalması
her televizyona çıktığında eskişehirspor taraftarı böle eskişehir taraftarı şöyle belkide futbolcu transferi yaparken bile karşısındaki kişiye taraftarımızı övüyo çok iyi bişey ama taraftar isteklerine gelince görmezden gelebiliyo en azından eskişehirspor taraftarı böle bi yönetimi cidden haketmiyo  ama eminim ki açığın üstü kapancak buna çok eminim çünkü yönetimin üstüne çok gidildi bu konuda
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 13:37
bazı arkadaşlar olayı biraz yanlış anlıyor..burda olay açığın kapanmaması  tuvalet yapılmaması değil,taraftarın yaptırım gücü. yönetim üzerinde zerre kadar baskımız ve yaptırım gücümüz yok.yönetim bizi  bilet alıp maça giren seyirci topluluğu olarak görüyor(tiyatro seyircisi)hiç bir şeye sesimizi çıkarmaz tepki vermezsek tiyatro seyircisinden hiç bir farkımız kalmayacak maalesef..büyük ve efsane taraftarlığımız da sadece sözde kalacak..hak verilmez alınır...
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,773 saniyede hazırlanmıştır