eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 16:29
dogru söylüyosun tabiki ancak artık bıkkınlık geldi hani suan bizim bile yazdıgımız seyler alakasız ama transfer baslıgı altında yok yok belki biraz daha fazla cabalayıp düzeltebiliriz
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 16:39
Sermet, server değiştirdikten sonra bu hale geldik, daha öncede uğraşıldı düzelsin eski haline gelsin abuk subuk muhabbetler yapılmasın millet bilgi alsın diye ama ne yazıkki arada biri geldi (örneğin) biz henry yi alırız dedi arkasından biri alamayız dedi ve bu konu 20-30 sayfa uzadı. arkadaki gerçek bilgileride kimse okumaya zahmet etmedi ve forumun tartışmalı halini sevenler çoğaldı. ehhh kimseye boş yazıcaksan yazmada diyemiyorsun. şansına arada güzel bir yazı yakalarsan yakalarsın yoksa henry, messi, tevez çok daha konusu geçer burda...

önce yazan herkesin kendine bi çeki düzen vermesi lazım.

neyse konuya dönersek... onyewu gerçekten heycan yaratmış gibi ancak ben bu transferin herhangi ciddiyeti olduğuna inanmıyorum. tabiki milana rahatlıkla teklif götürülebilir ama birsürü oyuncu var zaten seneye takım değiştirecek kadroda düşünülmeyen bunlara teklif yapılabilir.

benim asıl kızdığım konu aylardır isimleri sır gibi saklayan yönetim neden yumurta kapının ağzına geldiğinde birdenbire isim açıklama yoluna gidiyor nerde kaldı gizlilik...  
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 16:47
Eleştirenler transfer başlığında neler konuşuyor. Herkes önce kendi önünü süpürürse sorun kalmaz. Derdi ilgi çekmek olanlara cevap vermezseniz prim yaptırmamış olursunuz. Forumda sazan bir kitle var herşeye atlayan, herşeye laf yetiştiren, durmadan ikili tartışmaya giren, durmadan polemiklere giren. Sorunun büyüğü onlarda aslında. En çok şikayeti de onlar ediyor ben bunu anlamıyorum. Sen farklı birşey yapmıyorsun ki neyi eleştiriyorsun? Bırakın kardeşim cevap vermeyin. İlgi çekemeyince canı sıkılır gider zaten. Bu forumun modu var admini var. Gerekeni yaparlar. Üyelikler kapansın yaz temizliği başlar zaten. Not ediyorlardır şimdi ince ince. Bir de forumu afedersiniz abiyane tabirle t.şak geçme yeri olarak görenler türedi. Saçma sapan espriler, acayip nickler, çeşit çeşit laf sokmalar. Hesapta forumun durumunu protesto ediyor ama aslında foruma ne kadar zarar verdiğinin farkında değil. Bu forumu önemsemeyen okumasın da yazmasın da. Okuyup yazıyorsan da farklı düşüncelere, bakış açılarına saygı duymak zorundasın. Herkesin eğitim düzeyi, zeka düzeyi, bakış açısı, vizyonu bir değil. Unutulmaması gereken tek şey herkesin Eskişehirspor için burda olduğu.

Aha bende transfer başlığına neler yazdımBig%20smile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 17:50
Transfer başlığındaki yazıların bazıları bu başlığa taşınmış. MOD'larımızın kafası bulandı herhalde yazılanlardanLOL
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 17:51
doğru başlık burası o yüzden...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:33
ya şu foruma üyeliği zorlaştırın Allah aşkına...yine başka bir klübün taraftarı muhabbeti dönecek 8-10 sayfa..bi de pişkin pişkin itiraf ediyorlar.sabote edip duruyorlar sürekli forumu...belki de bu yüzden şişiyor sayfalar.
bi kriter koyulsun.es es formalı resim-kombine resmi falan filan..
yine doldu taştı herkes..bişeyler yapılsın şu üyeliklere
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 19:50
Sayın site yönetimi artık üye alımı kapansın lütfen sonrada özellikle yeni arkadaşlardan biraz temizlik olsun sırf bu forumu karıştırmak için üye olan arkadaşlar var.  SAYGILAR..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 20:07
Alıntı yapılan ekrem yetim

bi kriter koyulsun.es es formalı resim-kombine resmi falan filan..
En kolayi DNA sinda ESESlilik varmi ona bakilsinLOLLOL....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:28
Forum üyeliğini zorlaştırmak ne demek?
Şu andaki mevcut durum olağan ve olması gerekendir , bundan sonra yapılacak olanda eminim banner ında dediği gibi bazı yazarların admin tarafından şutlanması olacaktır.
Hedef bence her üyelik açılışında iyi yazarlar ile beraber gerçek Eskişehirsporlu bir kitlenin eski üyelerle birikerek daha iyi , daha seviyeli bir foruma ulaşılması olmalıdır.

Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 12:45
facebookda duyuruldumu üye alımları bu fırsatı kaçırmasınlar valla bidaa ocak ayına kadar beklerler:D
kalabalık olmak iyidir yaa sonuçta net aleminde tek çatı altında birleşioruz tek ses tek yürek hesabii ..)
zaten çürük elmalar kendini belli ediyo ,onların icabına siz saygı değer yöneticilerimiz bakar..Big%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır