eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:09
Sıkıldık artık bu yok hocaydı başkandı laflarından.Ben her ikisinede kızgınım hatta tüm ileri gelenlere.
Böyle bir şehrin stadı böylemi olmalı,yazık.

Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:29

Murat abinin söylediklerine katılıyorum... Bütün şehrin ileri gelenleri bu işe el atmalıydı... Mimarlar odası proje konusunda ön ayak olup ücret almadan bir proje hazırlayıp Es-Es'e armağınımız olsun diyebilirlerdi... Vali, ticaret odası, semt belediyeleri bütün herkes bu iş için seferber olmalıydı.

Daha önceki sayfalarda birisi yazmıştı sanırım... Bir maçta kareografi olarak '' Sizin Açığınızı biz kapatırız'' yazısı açılırsa çok büyük bir kapak olur...
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı forza_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:33
Yönetim protokol tribününü genişletceğine açığın üstünü kapatmalıydı.Allah göstermesin de biz o protokal tribünün boş olduğu zamanlarıda biliriz.Fakat şimdi takım süper ligde oldu mu herkes özellikle bu protokal giren şehrin ileri gelenleri amirleri ve seçkin kişiler yani zenginler gelmeye başladı.Özelliklede o istanbul takımlarının maçı olduğu günler nedense stadta bir hayli sıkıntı oluyor.Çim havuzunun yanındaki kum sahada otomabilden geçilmiyor.Bu insanlar Eskişehirsporumuza mı yoksa o üç istanbul takımına mı geliyor diye düşünüyorum.Eskişehirsporluluk önceden inançtı şimdi son moda olmuş ki protokal tribünü genişletiliyor.Yağmurda karda kışta soğukta takımını her zaman destekleyen asıl Eskişehirporluların bulunduğu açık tribün kaderini terkediliyor.
Es Es'li olmak önceden inançtı şimdi son moda oldu...
Eskişehir
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan forza_26

Yönetim protokol tribününü genişletceğine açığın üstünü kapatmalıydı.Allah göstermesin de biz o protokal tribünün boş olduğu zamanlarıda biliriz.Fakat şimdi takım süper ligde oldu mu herkes özellikle bu protokal giren şehrin ileri gelenleri amirleri ve seçkin kişiler yani zenginler gelmeye başladı.Özelliklede o istanbul takımlarının maçı olduğu günler nedense stadta bir hayli sıkıntı oluyor.Çim havuzunun yanındaki kum sahada otomabilden geçilmiyor.Bu insanlar Eskişehirsporumuza mı yoksa o üç istanbul takımına mı geliyor diye düşünüyorum.Eskişehirsporluluk önceden inançtı şimdi son moda olmuş ki protokal tribünü genişletiliyor.Yağmurda karda kışta soğukta takımını her zaman destekleyen asıl Eskişehirporluların bulunduğu açık tribün kaderini terkediliyor.
Es Es'li olmak önceden inançtı şimdi son moda oldu...
Oranın rezilliğide cabası, emniyet kombinenle seni ordan sokmaz bilmemkim elini kolunu sallayıp girer.Tam bir rezillik orası.
Umarım komple kaldırırlar orayı.
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:40
Murat kesinlikle haklı..Bu şehrin ayıbıdır bu..Hocasıda başkanıda milletvekilide odalarda hepsi birşeyler yapabilirdi hatta bizler bile birşeyler yapabilirdik.Ama kimse birşey yapmadı.Herkes birbirine baktı.Herkes kaçak dövüşüyor.Ne yazık ki yalan rüzgarı devam ediyor.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 00:12
ben bu piskinlige kızıyorum biz acık kapansın ,yeter cektigimiz cile diyoruz baskan cıkıp piskin piskin protokol buyutuluyo diye normal biseymis gibi acıklama yapabiliyo kimsiniz siz biz3. ligtede bu stad a mac izlerken nerdeydiniz adını ilkez duydugumuz takımlarla deplasmada oynadıgımız maclarda nerdeydiniz simdi bizden fazla eseslisiniz ins. iyi günler cabuk bitmez...
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 08:50
Mithat körler taze kan olarak yönetime girdin  tribünler kapansın diye harekete geçmeni bekliyoruz.LOL
Yukarı
26efsanes26 Liste gör
Yazar

Tahsin Sarı
Yer: İstanbul
  Alıntı 26efsanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 09:35
az önce başka bir başlığa yazdım buraya da yazmakta fayda var. dernek başkanı, başta kızılcıklı olmak üzere grup liderleri bu olaya ne kadar tepki gösteriyorlar?yönetim bedava biletlerini keser diye mi korkuyorlar? Kendilerine şu hikayeyi armağan ediyorum:
Karıncanın biri ağzında bir damla su taşıyıp Nemrut'un Hz. İbrahim'i atacağı ateşi söndürmeye çalışırken "Ne uğraşıyorsun. Senin taşıdığın bir damla suyla bu ateş söner mi?" demişler.
Karınca cevap vermiş:
"Sönmeyeceğini ben de biliyorum ama en azından ne tarafta olduğumuz belli olsun"

hadi bari en azından durumu kurtaracak kadar protesto edin yönetimdeki abilerinizi de hangi tarafta olduğunuzu bir görelim.
 kapalıda bedava maçınızı nasıl olsa seyredersiniz endişelenecek bir durum yok sizin için.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 11:30
işte aylardadn beri yazıp burada tartışıyoruz,ancak görüldüğü gibi yine tek duyarlı taraf eskişehirsporun gerçek tarafatarı .tabiki o trübünleri sonuna kadar biz hakediyoruz.aslında bunalara artık hiç şaşırmıyorum her zaman olduğu gibi kartvizit peşinde olan sırf kendi işleri için protokol trübününde yer kapma savaşına girenlerden zaten eskişehirsporumuz için birşeyler yapmalarını beklemek bizleri yıllarca yanılttı.kötü günlerde stad çevresine 1 km uzaktan geçenler bugün protokolde saatlarce ayakta beklemeyi göze alabiliyorlar.ama bu vefasızlığın diyetini büyük taraftar yine en doğru zamanda bu insanların yüzüne çarpacaktır.elimizde kıymet değeri çok fazla insanların ve şirketlerinde  başımızın üstünde yeri vardır.bu camiada o insanları asla unutmaz.ancak bu seneki tablo dahada açık bir şekilde belirginleşmeye başladı,bu trübün kapatma işi kamuoyu için gözden kaçırılmayacak bir gündem oluşturdu.artık istensede bu konu unutturulamayacak eskişehirde yaşayan ileri gelenlerin ve kulülp yönetiminin üzerine yappışacak ,her gittikleri ortamda mutlaka bu sorun kendi önlerine servis edilecek belki her maç öncesi ve sonrası spekülasyonlara yol açacak ,onun için bu intibayı temizlemek bu şehrin etkili kurumlarının  borç hanesine yazılacak.
Yukarı
yavuz-maan Liste gör
Yazar

yavuz maan
  Alıntı yavuz-maan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 12:56

Yönetim açığın üstünü kapat kale arkalarını yap..transfer olmasada olur..

forumda çift cinsiyetli(bizanslı) üye istemiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 157158159160161 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,530 saniyede hazırlanmıştır