eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPİNOZA Liste gör
Yazar

MAHMUT KIRAN
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:04
Herkese selam, Ankara'da yaşayan bir ESES fanatiğiyim. 2 yıl aradan sonra nihayet foruma kaydolma şerefine nail oldum. Foruma üye alınırken ince eleyip sık dokunması gerektiği fikrinize tamamen katılıyorum, bencede öyle olmalı. Ama zaten çürük elmaları ayıklamak adminlerin elinde olan birşey değil mi? Sıkıntı yaratanların bileti anında kesilir ve iş biter. Ama mesela ben 2 yıldır uğraşıyorum ve bugün itibariyle kendimi Avrupa Birliği'ne tam üye olmuş gibi hissediyorum, inanın buna...  Şahsi fikrim; foruma kayıtlarda esnek davranılmalı, ama hata yapanlarında gözünün yaşına bakılmamalıdır. Tüm camiaya sevgi ve saygılarımı sunar, şimdiden 2010-2011 sezonunun hepimiz için başarılarla dolu geçmesini dilerim...
Yukarı
ESPİNOZA Liste gör
Yazar

MAHMUT KIRAN
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:06
Bu arada eski üyelerden Eguven_26 kardeşime de sevgiler. Nihayet buradada buluştuk.
Yukarı
jackes Liste gör
Yeni Yazar

burak teksavaşır
Yer: kütahya
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 16:39
yaklasık 1 sene sonra foruma üye olduğum için çok mutluyum..
Ne bir inat..ne bir heves..herşeyim sensin EsEs!..Şimşekler.
Yukarı
nes_etert Liste gör
Yeni Yazar

Mahir
Yer: Elması
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 15:51
Uzun zamandır takip ettiğim bu güzide foruma sonunda üye olduğum için çok mutlu, bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı da inanılmaz gururluyum. İyi ki varsın Es- Esim.
Yukarı
melankolik26 Liste gör
Yazar

oguz basak
Yer: sakarya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 16:50
http://www.meytan.com/tr/www.eskisehirspor.com aslında bu başlık altında mı paylaşmalıyım bilmem ama paylaşmak istedim:)
ESES ULAN!
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 19:18
Üyelikleri açtığınız için site yönetimine şahsım adına teşekkür ederim.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:58
Alıntı yapılan MOD Kırmızı

Forumumuza yeni katılan arkadaşlarımız aşağıdaki linkde forum kuralları mevcuttur. Tüm maddeleri okuyunuz ve forumda kurallar çerçevesinde hareket ediniz. Kurallar dışına çıkanların üyelikleri uyarısız olarak sonlandırılacaktır

MOD.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=6

sayın mod kırmızı,forum üyeleri ne kadar forum kurallarına uymak zorundaysa forum yöneticileri ve sayın site sahibide aynı ölçüde bu kurallara uymak zorundadır takdir edersiniz.örneğin sayın BLOODY kardeşimiz top benim verin topumu ben gideceğim hakkına sahipmidir.

bunu nedenmi soruyorum ben 1965ŞİMŞEK nikiyle yıllardır bu forumun üyeliğini yaparken 12 ocak 2010 da forumdan uzaklaştırılanlar bölümünde görüleceği gibi 15 gün süreyle forumdan uzaklaştırılmama rağmen,benimle birlikte uzaklaştırılanlar foruma döndürülmesine karşın benim foruma dönmem engellendi.hemde gözden kaçmıştır,unutulmuştur denemeyecek bir biçimde.forumdan uzaklaştırılma nedenimde bir gazeteciye yalaka demek yoluyla hakaretti.acaba şahsıma kasıtlı olarak yapılan bu harekette hakaret kapsamına girmiyormu.

hayır bazılarımızın forumda yazması forum sahibi tarafından istenmiyorsa bu hiç değilse özel mesajla bize bildirilsin,bizde ona göre hareket edelim.bu güzel forumdan böyle haksızlıklarla soğutulmayalım.en hafif deyimiyle bize yakışmıyor,ayıp oluyor...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 02:25
Alıntı yapılan melankolik26

http://www.meytan.com/tr/www.eskisehirspor.com aslında bu başlık altında mı paylaşmalıyım bilmem ama paylaşmak istedim:)

O siteler doğru bilgi vermez, yanılma payları çok yüksektir. Boş bir bloğa sadece prsi yüksek olduğundan 1000$derken, içi bilgi dolu ve kopya yapışitır değil 300$ diyebiliyor.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 10:54
Tüm yeni üyelere hoş geldiniz demek istiyorum.
Copy&paste yöntemiyle değil de fikir ve görüşlerini paylaşma yöntemiyle hem bizlere hem de foruma katkıda bulunabileceklerini belirtmek istiyorum.
KKŞ
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 11:57
2 gün önce üye olmuş olan affedersiniz ama kim olduğu bile belli olmayanların sözlerine bukadar itibar edip muhattab olmayın bence.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır