eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 23:40

Ey  Murat Diri, bu başlığı 30 Temmuz 2009' da açmışsın.. Neye güvenerek, neye dayanarak bu başlığı açtın.  Bir ay sonra tam  bir yıl doluyor.  Açığın kapanması için bir tek adım atıldıysa haber ver..  Umutlarımız tükenmek üzere.  Bu kadar eyyamcı, bu kadar umut tacirinin bol olduğu  bir şehir az bulunur. Yazık değil mi bu taraftara.. 

Bir babayiğitte çıkıp söylemiyor. Bu açık kapanmaz diye. Kapatılmayacaksa açıkça söylensin.
 Boş yere umutlanmayalım bari...

Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 00:13
Alıntı yapılan casablanca

Ey  Murat Diri, bu başlığı 30 Temmuz 2009' da açmışsın.. Neye güvenerek, neye dayanarak bu başlığı açtın.  Bir ay sonra tam  bir yıl doluyor.  Açığın kapanması için bir tek adım atıldıysa haber ver..  Umutlarımız tükenmek üzere.  Bu kadar eyyamcı, bu kadar umut tacirinin bol olduğu  bir şehir az bulunur. Yazık değil mi bu taraftara.. 

Bir babayiğitte çıkıp söylemiyor. Bu açık kapanmaz diye. Kapatılmayacaksa açıkça söylensin.

murat diri yönetimden duymuşdur ve taraftara açıklamasını yapmışdır.olay murat diri olayı değil.yaşın belli değil o yüzden sana nasıl hitap edeceğim bilmiyorum.burda yönetimdekiler yalan atmışsa murat dirinin ne suçu var bu konuyu murat diriye bağladınya helal olsun sana.zaten yeni üye olan arkadaşlarımız veya abilerimiz buraya sadece sallamaya gelmişler bütün yazılarından belli
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
  Alıntı cisse007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 01:49
FM 2010'da 3 uefa ve 1 sampiyonlar ligi kazandım. sene 2018 oldu. Ne açığın üstü kapandı ne stadın kapasitesi arttı. Çok gerçekçi bir oyun bu Cry
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 01:52
benim hiç umudum yok artık...bu stad işinden hergün önünden geçiyorum boş işlerle uğraşıyolar yok şeref tribünü düzeltimi yok birkaç koltuk söküp takma....bunlarla avutuyorlar kendilerini dışardan geçen amcalarda içerde biş oluymuş gibi bakıyorlar...ne açık taki tahliye kapıları nede açık tribünün aciliyeti olan yerler hiçbiri için bir şey yapılmıyo...anlaşılan eziyeti bu sene tekrar çekiceğiz bu zihniyete sahip yönetim oldukçaaa.....keşke 45.yıl daki güzel organizyasyon birlikteliğini stad içinde yapsaydık organize olunca yapamayacığmız şey yok...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 02:16

önceki sayfalara bakarsan görürsün murat reisin acıklamasını
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 02:25

150 sayfa yorum yapan bütün babayiğitler söylüyor kapanamıyacağını kimisi kulüp başkanını suçluyor kimisi belediye başkanını bir tek siz çıktınız taraftarı suçlayan Murat Diri de verilen sözlerden sonra bu başlığı açmıştır verilen sözlere güvenmiştir hesap soracağın adresi yanlış seçmişsin
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
casablanca Liste gör
Yazar

BURHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı casablanca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 08:49

Cigarr burda hesap sorma falan yok. Sadece sorma var o da bu başlığı açmasından dolayı.

İkincisi 15 yorumda, 150 yorumda, 1500 yorum da yapsa forumun her üyesi özgürce düşündüğünü yazamaz mı.

Çok yazmakla çok yol katedilmez..

İyi oku ve Murat Diri'ye bir suçlama olmadığını da gör...

Yukarı
Bilgin Liste gör
Yazar

İlker Bilgin
Yer: Eskişehir
  Alıntı Bilgin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 08:58
Murat Diri bir taraftardır. Hemde iyi bir taraftardır. Burada yazan 7000'e yakın taraftar ve yazmayan  Yüzbinlerce ESES taraftarı ile birlikte aynı hataya düşmüş, Halil Ünal ve Yılmaz Büyükerşen'in sözlerine inanarak, Açığın kapatılabileceğini düşünmüş ve bu sayfayı açmıştır.

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 10:46
Umut fakirin ekmeğidir.Belki yönetimden birileri bakarda utanırlar diye yazmaya devam edeceğiz.Kimseyi zan altında bırakmaya gerek yok imza törenlerinde hepimiz kulaklarımızla duymadık mı açık tribünün ve kale arkalarının yapılacağını... 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 11:05
Açığın üstünün kapatılmasından ne taraftar nede taraftar grubunun liderleri sorumludur,konu para ve yönetim sorunudur proje büyük bedel karşılığı yapılan hizmettir bu bedeli ödemeyi malesef yönetimin  gözü yememiştir o nedenle top yönetim-B.erşen arasında  iki arada gidip gelmektedir, okun ucunu başka yöne çevirmeye gerek yoktur.Sorunlar birlik içinde aşılacaktır aksi halde hep beraber göğüsleme imkanı ortadan kalkar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır