eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ustura kemal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ustura kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 21:48
Alıntı yapılan Erman

estahafurullah beybabamesaiciler bölümüne gel sabaha kadar sohbet edelim eğer biz yeni yetmelerle sohbet etmek ne kadar hoşuna giderse tabi :)

tamam gelirim,ben buraya yeni üye oldum buradan başka bir yere bakmadım,uykumun gelmediği geceler sizinle anlatırız...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 22:11
Alıntı yapılan ustura kemal

Alıntı yapılan Zeus26

[QUOTE=ustura kemal] 
Gözünü sevdiğimin Eskişehiri. Kalabak suyu içip, simitle büyüyen bu kentin insanları, hele bir de yüreği ESES sevdasıyla doluysa  kurban olurum size...
Hoş geldin aramıza beybabam..ClapClapClap

benim yaşta olan arkadaşların çoğunun tayini çıktı,bir tek ben kaldım,70 e ulaştık,bizde yakında arsayı alırız...

eskiden daha güzeldi eskişehir,asri sineması vardı kiliseden bozma,orada marlon bırandonun,sıtiv mak kuinin sinemalarını seyrederdik..bademlikte havuza girerdik,çiçek pasajı vardı kızılayda çok meşhurdu,

yazlık sinemalar vardı yalaman adasında,tahta sandalyelerde oturur kızıldağ gazonunun içine leblebi atar köpürtürdük çocukken...
Sevgili Kemal abi ;
Yazın ve ifade şeklin gayet düzgün,anlaşılan okumuş mektep görmüş birisine benziyorsun...Bu nedenle yazılarında likupır,vırangler,lıvays,marlon bırando ve sıtiv mak kuin gibi isimleri okunduğu gibi yazma lütfen...İnan okumakta ve orijinal isimleri hatırlamakta güçlük çekiyorum...Hele hele yeni jenerasyonu düşünmek bile istemiyorum...Biliyorum ki sen orijinal isimleri de çok güzel yazabiliyorsun.....Yapma bize bu eziyeti...LOL

Foruma hoş geldin....Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 23:26
    FLAŞ FLAŞ FLAŞ,  ŞOK,ŞOK,ŞOK

Şeref tribününün değerli üyeleri bundan sonraki  maçları açık tribünde seyredeceklermiş. Eskişehir halkı yağmurun ve karın altında maç seyrederken bizler rahat oturamıyoruz, altımızdaki koltuk batıyor, içtiğimiz çaylar çorbalar boğazımızdan geçmiyor demişler.

Bizler halka hizmet etmek için burada oturuyorduk ama bundan sonra bizde açık tribünde oturacağız demişler.

Kapalının üstü sökülüp açığın üzerine monte edilecekmiş, yönetim bununla ilgili proje hazırlatıyormuş.

kalender
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 08:24

Bundan  böyle yeni parolamız, ya da yeni sloganımız ;  AÇIĞIN ÜSTÜ YA KAPANACAK, YA KAPANACAK!...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 08:31
Eskişehirspor Vakfı İnşaat Tadilat Arazi mülk edinme konularında geniş yetkilere sahiptir Mithat Körler bu vakıftan sorumlu yöneticidir bu konu ancak vakfın el atması ile sonuçlanacaktır.
Mithat Körlere bu konuda destek verelim.
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 13:31
Alıntı yapılan kalender 26

FLAŞ FLAŞ FLAŞ,  ŞOK,ŞOK,ŞOK

Şeref tribününün değerli üyeleri bundan sonraki  maçları açık tribünde seyredeceklermiş. Eskişehir halkı yağmurun ve karın altında maç seyrederken bizler rahat oturamıyoruz, altımızdaki koltuk batıyor, içtiğimiz çaylar çorbalar boğazımızdan geçmiyor demişler.

Bizler halka hizmet etmek için burada oturuyorduk ama bundan sonra bizde açık tribünde oturacağız demişler.

Kapalının üstü sökülüp açığın üzerine monte edilecekmiş, yönetim bununla ilgili proje hazırlatıyormuş.

Olası bir durumu düşünüyorumda taraftarla yönetim arasında geçen diyalog;

Açık: Ayağa kalkmayan bizanslı olsun!!

Yönetim: Tamam bize demiyorlar.

Confused

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
  Alıntı 19eses65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 15:40
Açığın üstünü biz kapatalım herkez maçlara gelirken şemsiye getirsin. Big%20smile Hatta bu şekilde protesto bile yapılabilir.
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
selo Liste gör
Yazar

SELAHATTİN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 16:15
             Açığın üstünün kapanmasını beklemek hayal etmekten başka birşey değil.
Bence stadı baika yere yapacaklar, ancak ozamana kadar oyalama taktikleri, çimler falan idare edin işte.........
Yukarı
26_emrah Liste gör
Yeni Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı 26_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 16:17

bu iş seneye kaldı gibi yavaş yavaş sinyallerini vermeye başladı, iyi bi transferle taraftarı yine susturmaya çalışacaklar,toplu şekilde tepkimizi koymazsak kusura bakmayın bu senede AÇIKTAYIZ

bize dünümüzü verin,size yarınlarımızı verelim!..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2010 saat 16:33
Bu konu eskidi artık diğer konudan devam edelim Kapalının Üstü açılıyor mu?
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır