eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
Online Durum: Offline
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 14:13
Alıntı yapılan ustura kemal

Alıntı yapılan Zeus26

eskiden hep açık tribüne girerdik, kapalı tribün pahalıydı,stada girmeden evela köfte arabalarından köfte yerdik,o zamanlar belediye çavuşları kovalamıyordu köftecileri...

Beybaba  yaşın gerçekten 70'mi.. Şayet 70 ise  "yaş 70 iş bitmiş" diyenlere kök söktüreceksin gibime geliyor..

Gözünü sevdiğimin Eskişehiri. Kalabak suyu içip, simitle büyüyen bu kentin insanları, hele bir de yüreği ESES sevdasıyla doluysa  kurban olurum size...

Hoş geldin aramıza beybabam..ClapClapClap

benim yaşta olan arkadaşların çoğunun tayini çıktı,bir tek ben kaldım,70 e ulaştık,bizde yakında arsayı alırız...

eskiden daha güzeldi eskişehir,asri sineması vardı kiliseden bozma,orada marlon bırandonun,sıtiv mak kuinin sinemalarını seyrederdik..bademlikte havuza girerdik,çiçek pasajı vardı kızılayda çok meşhurdu,

yazlık sinemalar vardı yalaman adasında,tahta sandalyelerde oturur kızıldağ gazonunun içine leblebi atar köpürtürdük çocukken...

Ya Kemal amca senin ustura sanırım artık kesmiyordur, ama mademki eseslisin canımız sayılırsın. Özelden mesaj atarsan seni havalar iyi olduğunda bütün maçlara ben götüreceğim...  Big%20smile

Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 16:44
Yarın Kapalının üstünü açmaya gidelim ya :@ y0netımde macı izlerken o yagmurda ıslansın..
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 17:28
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan Zeus26

eskiden hep açık tribüne girerdik, kapalı tribün pahalıydı,stada girmeden evela köfte arabalarından köfte yerdik,o zamanlar belediye çavuşları kovalamıyordu köftecileri...

Beybaba  yaşın gerçekten 70'mi.. Şayet 70 ise  "yaş 70 iş bitmiş" diyenlere kök söktüreceksin gibime geliyor..

Gözünü sevdiğimin Eskişehiri. Kalabak suyu içip, simitle büyüyen bu kentin insanları, hele bir de yüreği ESES sevdasıyla doluysa  kurban olurum size...

benim yaşta olan arkadaşların çoğunun tayini çıktı,bir tek ben kaldım,70 e ulaştık,bizde yakında arsayı alırız...

eskiden daha güzeldi eskişehir,asri sineması vardı kiliseden bozma,orada marlon bırandonun,sıtiv mak kuinin sinemalarını seyrederdik..bademlikte havuza girerdik,çiçek pasajı vardı kızılayda çok meşhurdu,

yazlık sinemalar vardı yalaman adasında,tahta sandalyelerde oturur kızıldağ gazonunun içine leblebi atar köpürtürdük çocukken...

Ya Kemal amca senin ustura sanırım artık kesmiyordur, ama mademki eseslisin canımız sayılırsın. Özelden mesaj atarsan seni havalar iyi olduğunda bütün maçlara ben götüreceğim...  Big%20smile

Her erkeğin,her yaşta bir atımlık barutu mutlaka vardır.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 18:21

Ya Şahin abi,  biz de askerde topçuyduk.. Yani barutu iyi biliriz ve herkesin barut hakkına saygılıyız..  Şunun şurasında  Kemal Amcayla bir espri bir hoşluk yapalım dedik..

Yukarı
ustura kemal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı ustura kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 19:58
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan Zeus26

benim yaşta olan arkadaşların çoğunun tayini çıktı,bir tek ben kaldım,70 e ulaştık,bizde yakında arsayı alırız... eskiden daha güzeldi eskişehir,asri sineması vardı kiliseden bozma,orada marlon bırandonun,sıtiv mak kuinin sinemalarını seyrederdik..bademlikte havuza girerdik,çiçek pasajı vardı kızılayda çok meşhurdu, yazlık sinemalar vardı yalaman adasında,tahta sandalyelerde oturur kızıldağ gazonunun içine leblebi atar köpürtürdük çocukken...

ilaçları varmış diyorlar ama kimse yokki...

yaş ilerlesede iyi sayılırım,hala kot pantolon giyiyorum ben kahvedekiler dalga geçiyor ama olsun,eskiden amerikan kotları meşhurdu,dizleri beyazlasın diye hergün fırçayla yıkatırdık bahçede leğenin içinde..

şimdi de livays pantolonu giyiyorum,spor ayakkabılarımda var,bastona falan düşmedim daha gayet hızlı yürüyorum...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:01
açığın üstü makara oldu sonunda...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:54
Alıntı yapılan darknESS

Kemal baba  arkadaş son derece haklı.. Bu başlıkta ancak açık tribünün kapatılmasıyla ilgili konuları yazmak lazım.   Evet kemal  Baba bu konuyla ilgili dağarcığında ne varsa onları yaz.

Belki bizlerin düşünemediği ama senin farklı bir görüşün olabilir. Tecrübeye her zaman saygılı olmak zorundayız. Artık şu nostaljik muhabbetleri lütfen bırakta akli melekelerin yerindeyse sadede gel..  Ellerinden öperim.

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
campari Liste gör
Yazar

Rüknettin Gülmez
Yer: odunpazarı
  Alıntı campari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 21:02
Alıntı yapılan darknESS

Açığın üstü sence bu yazılanlardan ötürü mü makara oldu. Böyle düşünüyorsan çok yanılıyorsun.  Asıl makara yapanlar bence Yönetim ve Yılmaz Hoca.

Biri diyor ki proje getirin...

Ötekiler; al sana proje...

Beriki: böyle proje olmaz. Daha ciddi bir proje...

Yani al gülüm ver gülüm...

Daha açıkçası top bir Hoca'da bir Yönetimde...

Olan cefakar ve çilekeş taraftarımıza oluyor...

İŞTE  ASIL MAKARA  BUUU....

KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM
Yukarı
ustura kemal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı ustura kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 21:03
Alıntı yapılan Zeus26

Alıntı yapılan darknESS

Kemal baba  arkadaş son derece haklı.. Bu başlıkta ancak açık tribünün kapatılmasıyla ilgili konuları yazmak lazım.   Evet kemal  Baba bu konuyla ilgili dağarcığında ne varsa onları yaz.

Belki bizlerin düşünemediği ama senin farklı bir görüşün olabilir. Tecrübeye her zaman saygılı olmak zorundayız. Artık şu nostaljik muhabbetleri lütfen bırakta akli melekelerin yerindeyse sadede gel..  Ellerinden öperim.

istemiyorsanız yazman,ben eski stadı özledim,tahta tribünler vardı eskiden,gol olduğu zaman elleriyle değiştiriyorlardı tabelayı...

birde çukurçarşının orada tommiks teksas satıyorlardı afişlerin altında,bir çok sinema vardı ama çoğu kapandı artık,sizin sinemasında vang yu nun sinemalarına bakardık...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 21:34
estahafurullah beybaba
mesaiciler bölümüne gel sabaha kadar sohbet edelim eğer biz yeni yetmelerle sohbet etmek ne kadar hoşuna giderse tabi :)
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır