eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MarioGomezz Liste gör
Yazar

mertcan
Yer: GKRY/LİMASOL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:44
Ne deplasman ne icerdeki maclara gitmiyorum..Gitmeyeceğim
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:45
Alıntı yapılan lord of eses

sayın hakan özcan öncelikle foruma ve aramıza hoş geldiniz ve protestomuzu destekldiginiz için kendi adıma teşekkür ediyorum ve listeye sizide ekliyorum

Arkadaşlar tamam protestomuzu yapalım kombine almayalım peki hiç mi maça gitmeyecez gittiğimizdede 35-50tlden bilet alacaz yönetimin işine gelecek böle yaparak biz kendimize zarar veriyoruzya tamam haklıyız yönetim bizi keriz yerine koyuyo ben bu sene maçlara gelmeyeceğim deyipte dayanacak adam sanmıyorum ben şahsi adıma konusayım gel 15 agustos 15 Smile
Yukarı
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:51
sayın lord of eses,
Hemen belirtmeliyim ki,bu eylemi destekleyenlerin sayısı forumda ki sayının kat be kat üstündedir.Benim  vıp tribününden yakınen tanıdığım enaz 10-15 kişi de benimle aynı düşünceyi paylaşmaktadır.Herne kadar sayının çokluğu bir yerde içimizi burksa da,bu duruma üzülsek de,bu tepkiyi vermeliyiz diye düşünüyorum.Umarım yönetim artık büyük ve cefakar taraftarıımızı dikkate alır,herşeyden önemlisi O koltuklarda bulunma sebeplerinin bizler olduğunun farkına varır.Tekrar selam ve saygılar.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:51
maçlara tabiki gidecegiz ancak yönetim bu sene öle sanıldıgı gibi bilet fiyatlarınıda yüksek tutamayacaktır cünki bildigniz üzere digitürk artık her macı yayınlayacak yani yönetimin eli mecbur taraftarı stada cekebilmek için bilet fiyatlarını düşürmek zorunda kalacak ayrıca kombine demek sıcak para demek eger kombineden gelecek gelir olmassa bakalım ellerini ceplerine atmadan yöneticlik yapanlar sıcak para olmadan neler yapacaklar yayın geliride bildigim kadarıyla öle hemen ödenen bir para degil biz bir yerden basladık bu tepki zamanı geldiginde tabiki degişik eylemlere dönüşebilir ama şimdilik bu uygun görüldü
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:58
Herkesin kararını saygıyla karsılıyorum ama ben kombinemi alacam Allah nasip ederse stadın yeriyle digiturk keyfını aynı kefeye koynanız yanlış
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 14:05

levent bey bizlerde tabiki tv den seyretme taraftarı degiliz kenidmizi bildik bileli içerde dışarda hep tribunde olduk ancak benim anlatmak istedigim sey bu yayın muhabbeti taraftarın elinde  cok buyuk bır kozdur yönetime karsı bunu iyi kullanmayı basarabilirsek hadi kendimizi gectim kombine acısından ama en azından sizin gibi kombine alacaklara ucuz kombine sahibi olmaları için ayrıca fahiş bilet fiyatlarının da assagı cekilmesi için bir yoldur die düşünüyoruz

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 15:10
Tribünlerde olup, takımı desteklemez isek, LİGTV den ancak mağlubiyetleri izleriz.

150 kişi kombine almış, almamış Yönetimin çokta umrunda olmaz. Geçen yıl TS maçında 15000 kişinin toplu İSTİFA tezahuratına 10 gün kızılcamamda kamp yapmak zorunda kaldılar. A4 kağıdınada olsa bir hesap verdiler. Hesap kesilecekse, stadyumdan başka bir yerde kesilemez. Mutlaka tepki stadda verilmeli, içimizde ne varsa yüzlerine söylenmelidir. Gerekirse her hafta bu hesap sorulmalı, unutturulmamalıdır. Kombine-Bilet almayıp, stada gelmemek ile zararı yine en çok biz çekeriz. Yönetimdeki zati muhteremlere hiç bir şey olmaz.
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
AltesHalil Liste gör
Yeni Yazar

Halil İbrahim Ateş
Yer: ALTES !
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 15:16

Kombine Alıp Almamak ESKİSEHİRSPOR yönetimine koymaz Bu yönetim kombine Satılmadıgından bilet fiyatlarında Artışla başlar (25-50tl) Bunun Zararlısı Gene BÜYÜK TARAFTAR olur . En iyisi Bi protesto yapamak Ama Bu Şekilde degil bize Yakışır Şekilde .

Yamurda Çamurda ALTES açıkta !
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 16:02
kombine almamak yönetime değil takıma zarar verir. kombine alıp stadta yönetim doğru anlarda eleştirilse çok daha iyi olur.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
realatilla Liste gör
Yazar

ATİLLA
Yer: MALIÇ
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 16:10
geçen sene kardeşim arabasını satıp bana kombine aldı ben bu senede kombinemi alıcam benim o açıkta olup takımımı desteklemem gerekiyor o maçları seyretmem gerekiyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır