eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 12:16
         kapalının ustu acılsın
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 12:17
Sevgi eylem gerektirir...
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 12:21

Yapılacak ilk hazırlık maçında sesimizi duyurmalıyız!Angry

## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 12:40
Alıntı yapılan dangerofayder

Alıntı yapılan dangerofayder

sa. sevgili eskişehirspor taraftarı;

Herkez dedigi gibi yönetim bizi kullanıyor ve biz bunu hic bir şey ses cıkartamıyoruz. ve kombine alalım almayalım artık kavgası yapmaya başladık. Bu Eskişehirspor'umuza zarar vermeye başladı. ileride iyicede büyüyecek. Şimdiye Kadar verdigi sözleri tutmayan Halil Ünal gine başkan olmuştur ve buna sesimizi cıkartamadık.
ARTIK BEN DİYORUM Kİ SUSMA ZAMANI DEGİL ESKİŞEHİRSPOR'UN HAYKIRMA VE İSTEKLERİMİZİN YERİNE GETİRİLMESİ ZAMANI
20.06.2010 tarihine kadar yönetim acıgın üstünü ve kale arkalarını yapmassa 20.06.2010 protesto edelim. ve sitede yazanları orda görmek istirim.!
benim düşüncem budur. 20 haziranda atlatır hic bir şey yapılmassa artık yönetim yalanları devam edecektir.!

HATAM Olduysa bütün Eskişehirspor taraftarından özür dilerim.

SUSMAYALIM SUSTUKÇA YÖNETİM BİZİ KANDIRMAYA DEVAM EDECEK!

ben günler öncesinden dmeiştim ama 2,3 abim kardşeim haric kimse sesini cıkartmamıştı.
burdan konuşmak kolay görelim sizi meydanlarda.
Dedigim gibi 20 hazirandan sonra acıgın üstü devre arasına kaldı haberi geldi...
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
ustura kemal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı ustura kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 12:57
Alıntı yapılan Zeus26

Alıntı yapılan ustura kemal

eskiden hep açık tribüne girerdik, kapalı tribün pahalıydı,stada girmeden evela köfte arabalarından köfte yerdik,o zamanlar belediye çavuşları kovalamıyordu köftecileri...

Beybaba  yaşın gerçekten 70'mi.. Şayet 70 ise  "yaş 70 iş bitmiş" diyenlere kök söktüreceksin gibime geliyor..

Gözünü sevdiğimin Eskişehiri. Kalabak suyu içip, simitle büyüyen bu kentin insanları, hele bir de yüreği ESES sevdasıyla doluysa  kurban olurum size...

Hoş geldin aramıza beybabam..ClapClapClap

benim yaşta olan arkadaşların çoğunun tayini çıktı,bir tek ben kaldım,70 e ulaştık,bizde yakında arsayı alırız...

eskiden daha güzeldi eskişehir,asri sineması vardı kiliseden bozma,orada marlon bırandonun,sıtiv mak kuinin sinemalarını seyrederdik..bademlikte havuza girerdik,çiçek pasajı vardı kızılayda çok meşhurdu,

yazlık sinemalar vardı yalaman adasında,tahta sandalyelerde oturur kızıldağ gazonunun içine leblebi atar köpürtürdük çocukken...
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:42
ne kadar güzel bizlere geçmişi anlatacak bir büyügümüz daha aramızda
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
turgut1026 Liste gör
Yazar

TURGUT
Yer: Açık
  Alıntı turgut1026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:45
   Açığın üstünü geçtik zemin yeni sezona yetişecek mi ? İlk devre tüm maçlarımızı deplasmanda oynamayalım da...
Yukarı
MarioGomezz Liste gör
Yazar

mertcan
Yer: GKRY/LİMASOL
  Alıntı MarioGomezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:46
Alıntı yapılan turgut1026

Açığın üstünü geçtik zemin yeni sezona yetişecek mi ? İlk devre tüm maçlarımızı deplasmanda oynamayalım da...
hahahahaa LOL
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:54
Alıntı yapılan motta

kapalının ustu acılsın
öyle bişeyi yapmaya kalkarsak halil ağa kapalının üstüne çıkar beni öldürmaden yıkamassınız der bakınsana bir çatı yapmak ne kadar zormuş kaç yıldır gördük bunu
ancak ben onlarada suç bulmuyorum yönetimde kafasında çatı olan adam yokki nerde eksik tahtalılar var gelmişler başımıza
çatısız yaşadıkları için bizede bunu layık görüyorlar Tongue
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 13:57
Stadtaki çalışmalar o kadar komik ki anlatamam.Sözde gece de çalışıyorlar "dandik zemini" yetiştirebilmek için.Gram düzeltme yok.Sahaya dikkatli baktığınızda çıkıntıları görüyorsunuz.10 işçi var mı bilemem en son gördüğüm kadarıyla.

Elalem stadı cehenneme çevirdi.Biz o döküntüde yırtınmaya devam edeceğiz...

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 149150151152153 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır