eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı paşalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 23:01
sabır sabır sabır sabır sabır .
Yukarı
Fre[eS]tyLe* Liste gör
Yeni Yazar

Abdurrahman
Yer: Ankara
  Alıntı Fre[eS]tyLe* Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 23:11
Yönetım bızı daha ne kadar kandıracak bılmıyorum ama bu acığın ustunun kapanma olayı Amerıkan fılmlerıne konu olacak duruma geldi
Alem Buysa Kral ''eS eS''
Yukarı
eskivilayetli Liste gör
Yazar

Osman Akten
Yer: Eskişehir
  Alıntı eskivilayetli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 23:24

Bence açığın üstünün kapatılması,bizin için en flaş transfer olur..O ambians ve oluşacak atmosfer bize çok puan kazandırır..Bu konuda yönetim üzerine düşeni yapmalı,artık daha fazla beklemeyelim,zaman geçiyor..

İnsan bir yolcudur..Şimşek çaktı mı rahmet yakındır...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 00:11
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 00:31
Sayın yönetim sizler şeref türbünüde o karda kışta yağmurlu havalarda sıcacık çaylarınızı yudumlarken, açıkta 10 binler karlı havada yağmurda iliklerine kadar ıslanırken kimi zaman babasının yanında titreye titreye üzerine yağmur ve kar tanecikleri düşerken o vazieytte eses çeken minicik esesli yavrularımızı hiç aklınıza getirmezken bunları içinize sindirebiliyorsanız  sizler bizden biri değilsiniz yöneticide olsanız taraftar değil sadece reklam yapan taraftarı bir gelir kapısı olarak gören zihniyetsiniz. Açık türbün kapanana kadar budurum değişmediği hergün sizlere kendi şahsım olarak hakkımı helal etmeyeceğimi geçen hergünde sizlere beddua edeceğimi belirtmek istiyorum. Sizleri allaha havale ediyorum...

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eses kuzu Liste gör
Yeni Yazar

MURAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses kuzu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 00:40
artı dediğin gibi klavye eskitmeye değmez nasıl olsa bu yönetim bizi takmıyor ne olacak 1  senede  daha ıslanır yanarız ne olacak onlar için önemlimi Angry

her yerde enbüyük eses
MURAT
Yukarı
fossa dei leoni Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: AÇIK TRİBÜN
  Alıntı fossa dei leoni Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 00:47
bu yönetimle bu stad bir rüya sadece.....
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 00:52
Alıntı yapılan fossa dei leoni

bu yönetimle bu stad bir rüya sadece.....
Dikkatimi bir sey cekti 0,44 de girdin ilk baktigin" uyarilar ve uzaklastirilanlar "basligi idi ondan sonra selamsiz sabahsiz ilk mesajin yönetime sallama, biraz erken degilmi?....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 01:04
hüsnü abi yeni jenerasyon çok hızlı girdi foruma:)
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 01:07
Abi cogu bumeranglar simdiden bazilarina güle güle demek bile yetismez.......Wink
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır