eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:27
Açığın üstünü bir türlü kapat(a)mayan yönetim benim gözümde bir hiç...
Büyükerşeninde bu konuda pek istekli olduğunu,yakından ilgilendiğini sanmıyorum...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:35
Koca bir yazıklar olsunAngryBu taraftara müşteri gözüyle bakan yönetimi sadeceClapClapClap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:50
Artık taraftar tepkisiz kalmıyor kendileri bilirler .NOkTa

Açığın kapanması bitmiştir bence gak guk demeye başladılar .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:51
yapılacak tek şey kaldı sezon acılışında artık sert bir tepki hep beraber alalım şemsiyelerimizi baskan konusma yaparken bütün stad arkasını dönüp şemsiyleri acsın

veeeeeee koca bir pankart

poponuz rahattamı protokol bizim üzerimize yine yağmur yağıyorr !!!!!!
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
  Alıntı ESGURBET Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:54
Selam arkadaslar.. Anlasilan bu kapatma isi brezilya dizilerini gececek gibi...gibisi fazla gecti bile. Nacizane onerim gelin uc bes kurus verelimde tum hemsehriler yurtdisindakiler ve cefakar ESKISEHIRLILER biz onayak olalim bilirkisilerin acacagi hesap no larina karinca kararinca ne dersiniz... BELKIDE UTANIRDA BU YONETIM ADAM AKILLI BIRSEYLER YAPAR DIYCEM AMA UTANACAK YUZ VARMI ONU BILMIYORUM...
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:57
kombine ücreti 10 tl fazla olsun proje parası çıkar fazlasıyla..
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:58
Çok şaşırtıcı bi gelişme değil.Çok afedersiniz ama "eşek olana semer vuran çok olur".Kabahat ne belediyede ne yönetimde.Kabahatin büyüğü bizde.Sadece foruma yazarak olmuyo malesef.Eyleme dökmek lazım.Eylemden kastım zamanı geldiğinde gerekli protestonun stadda yönetime yöneltilmesidir.Bunun organizasyonuda tribün lideri arkadaşlar yapıcak.Ben ferdi olarak yapabileceğim tepkimi her sene aldığım kombineyi bu sene almayarak göstericem.Ne zaman ki Eskişehirspor taraftarına müşteri gözüyle değil "İNSAN" gözüyle bakılır ozaman tekrar kombinemi almaya devam edicem.
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
anarchy26 Liste gör
Yazar

sertan
  Alıntı anarchy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 20:01
bizim yönetimden hiç bişey olmaz bizler parayı topladık diyelim ve acıgın üstü iyi kötü çizildi cıkıp derlerki bakın işte yaptık ettik söz verdik tuttuk derler siz sanıyomusunuz yönetim bunu tarftar yaptı diyecek kadar dürüst geçin bunları allah aşkına bunlarda eşşek derisinden kalın yüz derisi var utanmazlar
SENİ SEVMEK İBADETTİR
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 20:04
artık gına getirdiniz ya ikinci ligden beri kapatıcam kapatıcam. açıın koltuklarını zor monte ettiniz bu taraftara yazıkdır bunu haketmioruz. . . artık bi şeyler yapmamız lazım yoqsa hiç birşey yapılmayacak açıkla ilgili...Anca protokolü büyütürler Angry
Yukarı
esesliahmet26 Liste gör
Yazar

AE
Yer: Turkey
  Alıntı esesliahmet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 20:20
Alıntı yapılan SeLcuk_026

elbet sezon açılışı olacak elbet karşımıza çıkacaklar onlar yalanlarına devam edip boy gösterirken bütün stad ıslıklayalım şemsiyelerle gelip boykot edelim kocaman bir pankart yapalım SİZİN AÇIĞINIZI BİZ KAPATIRIZ

ClapClapClapClap
Clap
E S K İ Ş E H İ R S P O R . . .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır