eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 14:11
Klasik formamız düz ve sade bir kırmızı üst ile siyah alttır.
İçerdeki tüm maçlarımızda ısrarla ve yıllarca bu forma giyilmelidir ve geçmişte olduğu gibi bizimle yeniden özdeşleşmelidir.(Bkz. Kırmız Şimşekler)

Çubuklu formanın klasik olduğunu ise kesinlikle düşünmüyorum, çubuklu formamız bana bitmek bilmeyen alt lig yıllarımızdan başka bir şeyi hatırlatmıyor.

Dışarıda giyilecek formanın dizaynı her yıl değişebilir, sarı olur mavi olur gri olur. Herkesin zevkine hitap etmesi mümkün değildir ama önemli olan her sezona özel forma üreterek koleksiyonerlere, yenilikçilere satış yapmaktır.

Yukarı
bloody_eyes Liste gör
Yazar

kürşat
Yer: eskişehir
  Alıntı bloody_eyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 14:40
xL yada xxL bedenlerinide çıkarmayı unutmazlar 
Sevdan bambaşka bir ateş
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 18:17
Alıntı yapılan manta

Klasik formamız düz ve sade bir kırmızı üst ile siyah alttır.
İçerdeki tüm maçlarımızda ısrarla ve yıllarca bu forma giyilmelidir ve geçmişte olduğu gibi bizimle yeniden özdeşleşmelidir.(Bkz. Kırmız Şimşekler)

Çubuklu formanın klasik olduğunu ise kesinlikle düşünmüyorum, çubuklu formamız bana bitmek bilmeyen alt lig yıllarımızdan başka bir şeyi hatırlatmıyor.

Dışarıda giyilecek formanın dizaynı her yıl değişebilir, sarı olur mavi olur gri olur. Herkesin zevkine hitap etmesi mümkün değildir ama önemli olan her sezona özel forma üreterek koleksiyonerlere, yenilikçilere satış yapmaktır.

katılıyorum..
klasik es es forması düz kırmızı olmalıdır
şort ve çoraplarda düz siyah

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:04
Sarı rengi forma olarak takıma giydirebilirler yalnız taraftar için satışa çıkarmasınlar.Yoksa tribünler rengarenk oluyor.Bu sorunu gs,fb ve ts yaşadı eğer bizde çıkarırsak bizde bu sorunu yaşıyacağız.

Bizim ana rengimiz kırmızıdır.Tribünlerde kırmızı ağırlıklı olmalısır.Ateş gibi.

Zaten beyaz formalar yüzünden çok renklilik var.Bari sarı formayla bu renklilik artmasın.Açık tribünü gökkuşağı gibi görmek istemiyorum.

Ayrıca iç sahada forma düz kırmızı şort siyah olarak belirlenmeli ve sürekli böyle giyilmeli.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:06
Formalarda belli olsa.Takımlar formalarını çıkarmış bile.
http://www.footballshirtculture.com/
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı volkanson2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:18
Kırmızı bizim rengimiz iç sahada formalarımız ateş kırmızı, şimşek kırmızı olmalı. Ayrıca; üyeliğim aktive edildi galibiyet mutluluğu hissediyorum. Geç kaldım özürdilerim. 
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 19:51
Alıntı yapılan ESPANA

Sarı rengi forma olarak takıma giydirebilirler yalnız taraftar için satışa çıkarmasınlar.Yoksa tribünler rengarenk oluyor.Bu sorunu gs,fb ve ts yaşadı eğer bizde çıkarırsak bizde bu sorunu yaşıyacağız.

Bizim ana rengimiz kırmızıdır.Tribünlerde kırmızı ağırlıklı olmalısır.Ateş gibi.

Zaten beyaz formalar yüzünden çok renklilik var.Bari sarı formayla bu renklilik artmasın.Açık tribünü gökkuşağı gibi görmek istemiyorum.

Ayrıca iç sahada forma düz kırmızı şort siyah olarak belirlenmeli ve sürekli böyle giyilmeli.

hay eline sağlık..işte budur ya..orjinal klasikleşmiş es es forması budur!!! üst kırmızı şort siyah çorap siyah
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 20:08
ki bu model sadece nike'ta var..
klasik es es forması budur işte..bunun kırmızısı

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 20:25
Nike le anlasılınca sevinmistim Puma ya gore kaliteli formaları oldugunu dusunuyordum
Fakat Avrupada oynayan onemli bir kac takım haric hersene aynı tip ve kalitesiz formalar olunca sevıncim kursagımda kaldı
Bir Barca İnter formalarına bakın birde diğer takımlara yaptıkları formalara onlar belki daha pahalı ama stilde bali bir değisiklige gidin arkadas!..
Ts formaları hic güzel değil muhtemelende bizim formalarımızda o tipten olucak klasik cubuklu alısagelmis bir tip oldugu icin diğerlerine göre daha iyi.
Burdanda yönetime tesekkür etmek istiyorum formalarımızı tanıtmayıp tahmin yarısması baslattıgı ıcın.
Her cıkan nike modelini kendi renklerimizi tasarlıyoruz
Yukarı
Pablo Emilio Escobar Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Pablo Emilio Escobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 21:28
çok isabetli bir karar....

puma çok kötüydü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır