eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 18:41
proje çiz deyip beklemek yerine biraz daha bastırılabilir , yetişmesi için biraz gayret harcanılabilir.. tabii bu işin olması gönülden isteniyorsa.. önemsiz bir şey gibi bi kenara atmak taraftara haksızlık oluyor, üstelik senelerdir.. ama şimdi 1-2 ayda baştan savma bir iş olacaksa hiç olmasın derim.
22 Haziran 2013
Yukarı
UmT_CaN Liste gör
Yeni Yazar

ümit
Yer: bizim ev
  Alıntı UmT_CaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 19:12
2 yıldır oyalanan taraftar,bu yıl bütçe ayrılamadığını söyleyen yönetim,1 sezonun bütçesi sadece çimlere mi ayrıldı?
Eses
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 19:39
Erzurumspor'un kale arkaları çok iyi olmuş . Hoşcan 1500'er kişilik 2 kale arkası yapacağız demiş bu demekki Trabzon ve Erzurum'unki gibi olmayacak . Kesinlikle kalenin arkasından dik ve olabildiğince yüksek kale arkaları yapılmalı . Zemin açığa yaklaştırılmalı son olarakta kapalı baştan yapılmalı ve komplike bir stad olmalı .

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 19:52
  Eskişehirsporun gelirleri göz önüne alındığında harcanacak para çok değil ancak yönetim bu çalışmalar için para harcamayı sevmiyor anlaşılan. Belkide yönetim haklıdır zira Eskişehirspor Eskişehiri temsil etmektedir ve herkes gerekli desteği vermek zorundadır. Nihayetinde bu hizmet Eskişehir halkına yapılacaktır.Bu işi sadece yönetime veya taraftarın sırtına yüklemek yanlıştır. 

Kale arkalarıda aynı şekilde yaptıran biri çıkıncaya kadar bekleyecektir. Yönetim bu tribünleri  yaptırmak için para harcamaz.

Odunpazarı ve Tepebaşı belediyeleri bu tribünleri yaptırabilir. Belediyelerimiz Bursa veya Kayseri belediyelerinin verdiği desteğin 10/1'ni verseler bu iş hallolurdu. Malesef belediyelerimiz Eskişehirspordan uzak duruyorlar. Halbuki  Belediyelerimiz maddi katkıdan ziyade bu tür çalışmalar için destek verebilirler.

kalender
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 20:03
Kim destek verecekse versin biran önce yapılsın yeter artık kim neyi bekliyor niçin bekliyor anlayamadık?Angry
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 20:17

arkadaşlar bu takımın  şu anda başında  bir yönetim yokmu ? var.madem öyle bu işi yapacaksın hiç başkana ve ya başkasına avuç açmassın adam gibi sessizce projeyi çizdirir ihaleye çıkarırsın  beni bu takımın başındaki insanlar ilgilendirir. eğer bütçede yoksa hiç bu işlerle ilgili açıklama yapıpta milletin ağzına bir kaşık bal çalmssın,başkana proje için para şart dedin 2 milyon çıkarttı.daha ne olacaktı .işin zor tarafı zaten maliyet değilmi .ha armut piş ağzıma düş diyorsan bazı kişilerinde kaprisini çekmek zorunda kalıyorsun.

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 01:06
büyük bi firma sponsor olsa da yaptırsa yada türkiyede yeni pazar arayan reklama ihtiyacı olan bi firma 2 ayda biterdi.....
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 01:51
Arkadaşlar artık uyanalım lütfen.Ne açığın üstü kapanır nede kale arkası yapılır bu stada.Bu yönetim bu stada avrupa kupalarına gitmeden her hangi bir yatırım yapmaz.Hele ki başbakan stadyumlar şampiyonaya katılyormuşuz gibi yapılacak dedikten sonra.Onların mantığı "nasılsa yeni stadyum yapılacak,buraya boşuna yatırım yapmayalım" bence.Taraftar zerre kadar umurlarında değil.Islanmışmı,kavrulmuşmu,stadın içinemi tuvaletini yapmış,giriş çıkışta birbirinimi ezmiş umurlarında değil.Haa avrupa kupalarına gidersek o zaman mecburlar birşeyleri değiştirmeye.Atıyorum 5.olduk.İlk maçımız temmuzun 2. haftası.Yetiştirebilirler mi?Sanmıyorum.Çünkü o kadar çok eksik varki say say bitmez.
Yılmaz Büyükerşenin bu konuda yanlışı olduğunu düşünmüyorum.2 m tl çıkartmış adam,yapman gereken sadece projeyi çizmek.Eğer bunuda yapmıyorsan,yapamıyorsan o zaman çıkıp bu taraftara bir açıklama yapmak ZORUNDASIN.Dikkate almıyorsan,zamanı gelince bu taraftar dikkatini de çeker ipini de.Yılmaz Büyükerşenin eleştirilecek bir yanı yokmu?Bir sürü var.Adama sorarlar bu takım 2b de sürünürken nerdeydin diye?Bolu maçından itibaren ne olduysa bi anda fanatik esesli oldun hoca hayırdır diye.Ben net hatırlıyorum benden nakit para istiyorlar,ben alt yapıya,tesisleşmeye önem veriyorum açıklamasını?Ne yaptın bugüne kadar sayın Büyükerşen büyükşehir belediye başkanı olduğun şehrin en önemli markası için?Ben bilmiyorum bilen varsa anlatsın bi zahmet.Dediğim gibi bir çok şey için eleştirilebilir sayın büyükerşen ama bu konuda değil.2m tl para var,yapman gereken bir proje.Neden yapılmadığı,yapılamadığı açıklanmadığı sürece yönetimin sezon sonunu göreceğini zannetmiyorum.
Son olarak 1500 kişilik kale arkası felan deniliyor,sanırım syn hoşcan.Kızılcıklı-Ayder trübünleri toplam 1500 kişidir yada daha fazla.Bu gerçekleşirse nasıl birşey olacağını hayal etmek zor değil.Örn:antalya stadı.Böyle abuk sabuk birşey yapacaksanız ellemeyin hiç,taraftar ilk maçtan itibaren beyaz mendillerini yanında getirecektir,merak etmeyin!!! 
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 01:58
"Stadın üstünü kapatmayı üstelenen Büyükşehir Belediyesinin mali sıkıntısının da önemli engellerden birisi olduğu ileri sürülüyor."

Bu sezon kapanmaz 
28 Haziran 2010 Pazartesi 

Atatürk stadı açık tribününün üstünün kapanması bu sezon zor. Zemin için çim bekleniyor. Yeni sezon için bakıma alınan Atatürk stadında zemindeki drenaj çalışmaları tamamlandı. Çakıl ve toprak döşemesi tamamlanan zeminin çimleri bekleniyor. İpsala’dan gelecek olan çimlerin yerleştirilmesi ile birlikte sezona hazırlık dönemi yoğunlaşacak. Bu arada tribünlerdeki yıpranan ve kırılan koltuklar değiştiriliyor. Boya badana işlerleri ve protokol ile basın odasının genişletilmesi çalışmaları ise önümüzdeki günlerde başlayacak. Bu arada Atatürk stadı açık tribünün üstünün kapanmasının bu sezon gerçekleşeme ihtimali azalıyor. Kapatma ile ilgili olarak hazırlanan projeler tam bir yılan hikayesine dönerken stadın üstünü kapatmayı üstelenen Büyükşehir Belediyesinin mali sıkıntısının da önemli engellerden birisi olduğu ileri sürülüyor. 

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2010 saat 07:06
hadi geçmiş olsun yine sayfalarca yazıp çizmekten baska hiç bişey yapamadık sanırım klavyede cok iyi eylem yapıyoruz ama icraat sıfır bari bundan sonra yazıp cizmeyelim bosa vakit harcamayalım
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır