eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 18:57
Alıntı yapılan Murat Diri

Bence tamamen iş Büyükerşen'de bitiyor.
2 milyon bütçe ayırıyorsun ama 100 bin liraya proje çizdirmiyorsun sonra gelen projeyi beğenmiyorsun böyle bir proje çizdirin diyorsun.
Ama istediğin gibi bir projedeki stad 4-5 milyona mal oluyor.
Demekki ortaya hangi sonuç çıkıyor Hoca da herkesi oyalıyor öyle loca mı olur böyle giriş mi olur diye söylüyor.
O zaman onu da belediyeye yaptır olmadı iki tane aslan gibi üniversite var Eskişehirspor için söyleyin çizsinler bi proje.
Çok mu zor tabi ki HAYIR amaç çok daha farklı bize sözü vereli ne kadar oldu daha bir arpa boyu ilerleme yok.
Bu sene de kapanmaz bu açığın üzeri.
Eğer böyle giderse (ki gidişat onu gösteriyor) 2010 büçtesinde stad için ayrılan bütçe 2011 bütçesinde onaylanmaz
Taraftarda ağzı açık bakar
Burada bence Yönetimden ziyade olay tamamen Yılmaz Hocamızda bitiyor o da bunu iyi biliyor.
Ama işte niyet belli yoksa şimdiye açıkta kapanırdı kale arkaları da yapılırdı hatta o gün doğan çocuklar tribünde yerlerini bile alırdı.
Neyse siyaset işte spora girince böyle oluyor hoca da biliyor erken seçim rüzgarı eserken seçimlerden önce böyle birşey yapmanın nasıl bir getirisi olur.
Ama erken seçime gidilsin bak o zaman Hocamız 2 ayda nasıl kapatıyor o açığın üzerini
Yanlış anlaşılmasın hocamıza tek bir lafım yok çok sever ve saygı duyarım şehrimize yaptıklarından dolayı ama işte siyasette böyle birşey o da kendince haklı.

Yönetimde bu hafta yapacağı toplantıdan sonra bir basın açıklaması yapıp taraftarı bilgilendirecektir diye düşünüyorum
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

NOKTA

SSS KKK SK SK S
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 19:01

Geçende yazdım sevgili Murat düşüncelerine maalesef katılmak imkansız. Eğer yönetim proje işini çözmüş olsaydı şimdiye kadar bin defa medya ya açıklardı. Hatrılarsanız M. Hoşcan ın açıklaması var Y. BÜYÜKERŞEN' e teklif götürdük hatalar var dedi diye ama o açıklamadan 3 gün sonra A. YALÇIN ' nın açıklaması var önümüzdeki hafta Belediye ile görüşülecek diye bu ne yaman çelişkidir? Benim hiçbiryerden duyumum falan yok yönetim 2016 ya bel bağladı ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Hayrettin bey' ede katılıyorum açığı belediye kapatsın, otobüsü ETO alsın, deplasman masraflarını o şehrin işadamları karşılasın, kampı A. SEZER finanse etsin, transferde Rıza hoca sempatik kanalla çözmeye çalışsın, vs. vs. neden kabul edilmiyor bu yönetim bu işi bilmiyor acı ama gerçek. Ancak sonuçta da Eskişehirsporun Yöentim kuruludur , Başkanıdır makamları vardır. Açıklamayıda bekliyoruz açıklasınlar bakalım yalnız şunu bu tarih ile belirtiyorum çevremde duyduğum, gördüğüm kombine satışlarında bu yaptıklarının karşılığını taraftar ile dalga geçmenin, şeffaf olmamanın karşılığını fazlasıyla alacaklar. 

" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 20:38
bu proje işini merak ettim neden çizilmiyor o kadar zormu bu iş diye inşaat ve proje işlerinden anlayan arkadaşlara danıştım vardığım sonuç şu oldu,stadyum yapımı sırasında üstü kapatılmayacağı hesaplanarak tribünler yapıldığı için zemin etütleri yapılmadan inşaası ve proje bedeli stadyumun yapımı kadar harcanan para projeye harcanır şeklinde oldu.
Dizayn firması tanıdıkları olanlar buradan rahat bilgi alabilirler.
Netice şudur Proje büyük bedel istememektedir bu bedeli ne yönetim nede Büyükşehir karşılayabilecektir yeni bir stadyum en karlı olanıdır veya parayı gözden çıkarıp stadyumu tekrar yapmaktır.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 21:37

yönetimde sorun. büyükerşende değil

Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 22:10
Alıntı yapılan meliheses

Her ikisinde de sorun var Melih abi hem yönetim hem de büyükerşen işi yokuşuna sürüyor.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 22:31
ikisi de eşit oranda sorunlu ve sorumlu.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 00:02
Alıntı yapılan meliheses

Bizde "yumurta ... ağızına gelmeden" problemler ele alınmaz. Bknz. Bursapor.Confused
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 00:11
Öyle imza töreninde insanları sıkıştırarak sözler alırsanız, aynı şekilde karşılığını alırsınız. Olan oldu diyelim ve bütçe meclisten geçmişken yönetim ne gerekiyorsa yapmalı, açığın üstünü kapattırmalı. Proje mi beğenilmedi, bir daha çizdirilmeli. Yine mi beğenilmedi, bir daha çizdirmeli. Bürokratik engeller mi çıktı, aşmak için sonuna kadar çabalamalı.

Sorunun nerede olduğunu aramaya gerek yok; mikrofon nerede ise, sorun orada.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
Yer: Turkey
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 01:48
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

Alıntı yapılan meliheses

Her ikisinde de sorun var Melih abi hem yönetim hem de büyükerşen işi yokuşuna sürüyor.

büyükerşenle konuştunuz mu hiç? büyükerşen bana proje getiricekler ki bende yapıcam diyo..ben sözümü tutucam ama bana gelen herhangi bir proje yok diyor...halil ünal her konuşmasında proje tamam teslim edicez diyor peki neden hala teslim edilmedi? sorulucak soru bu....

...saygılar...
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 14:06

bence de sorun yonetimde. bence buyukersen proje isini de kendisi halletmeli, bu yonetimle ben de ortak bi projeye girmek istemezdim, bi proje cizdirmek bu kadar mi zor ya

KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 138139140141142 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır