eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 06:51
Alıntı yapılan azzuri26

....bu gün de bay geçtik anlaşılan ..Smile 

Bay bayan farketmez, senden bir istekte bulunayım,
çal bir kaval havası, taraftarı koyun gibi görenlere gitsin....

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
  Alıntı mike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 07:43
Vay arkadaş ne zormuş kapatmak, kale arkası yapmak. Gelin Erzurum'a da 2 ayda kale arkası nasıl yapılırmış görün ey yönetim. Hem de UEFA standartında. Demek ki yönetim yapmak istemiyor, oraya para harcamak istemiyor. Başka sebebi yok bunun.
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 15:22
erzurum stadı
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
  Alıntı ugur1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 16:13
Helal olsun adamlara.
Yukarı
rügzö Liste gör
Yazar

özgür özyılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı rügzö Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 16:22
bi erzurum kadar olamadık yazıklar olsun...........
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 16:42
Tabi onların Şampiyonlar Ligi maçları var onun için yapılmıştır.Eskişehir alt liglerin takımı ya proje çizdirme gücü yok tabii yönetimin.Şu başlığı gördükçe ''off'' çekiyorum artık.Bu iş bittiğinde ömrümüzden kaç yıl gitmiş olacak ? Stern%20Smile 
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 16:50
Adamlar kaçıncı ligte stadlarına bak biz süper ligteyiz gelip birde bizim stada bak.Yönetim farkı.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
nitteryah Liste gör
Yeni Yazar

hayrettin
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nitteryah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 18:23
Alıntı yapılan Murat Diri

Bence tamamen iş Büyükerşen'de bitiyor.
2 milyon bütçe ayırıyorsun ama 100 bin liraya proje çizdirmiyorsun sonra gelen projeyi beğenmiyorsun böyle bir proje çizdirin diyorsun.
Ama istediğin gibi bir projedeki stad 4-5 milyona mal oluyor.
Demekki ortaya hangi sonuç çıkıyor Hoca da herkesi oyalıyor öyle loca mı olur böyle giriş mi olur diye söylüyor.
O zaman onu da belediyeye yaptır olmadı iki tane aslan gibi üniversite var Eskişehirspor için söyleyin çizsinler bi proje.
Çok mu zor tabi ki HAYIR amaç çok daha farklı bize sözü vereli ne kadar oldu daha bir arpa boyu ilerleme yok.
Bu sene de kapanmaz bu açığın üzeri.
Eğer böyle giderse (ki gidişat onu gösteriyor) 2010 büçtesinde stad için ayrılan bütçe 2011 bütçesinde onaylanmaz
Taraftarda ağzı açık bakar
Burada bence Yönetimden ziyade olay tamamen Yılmaz Hocamızda bitiyor o da bunu iyi biliyor.
Ama işte niyet belli yoksa şimdiye açıkta kapanırdı kale arkaları da yapılırdı hatta o gün doğan çocuklar tribünde yerlerini bile alırdı.
Neyse siyaset işte spora girince böyle oluyor hoca da biliyor erken seçim rüzgarı eserken seçimlerden önce böyle birşey yapmanın nasıl bir getirisi olur.
Ama erken seçime gidilsin bak o zaman Hocamız 2 ayda nasıl kapatıyor o açığın üzerini
Yanlış anlaşılmasın hocamıza tek bir lafım yok çok sever ve saygı duyarım şehrimize yaptıklarından dolayı ama işte siyasette böyle birşey o da kendince haklı.

Yönetimde bu hafta yapacağı toplantıdan sonra bir basın açıklaması yapıp taraftarı bilgilendirecektir diye düşünüyorum
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

Hocanın işi degilki acıgı kapatmak demekki sizde bişe bilmiyorsunuz acıgın üstünü kapatmak yönetimin işidir.
Biri otobüs alacak biri acıgı kapatacak Biri başka bişey yapacak peki yönetim ne yapacak.
Ben söleyim bedava otobüs bedava kombine ve bilet dahıtacak sonrada bizler hoca gibilerine kızacagız varmı üç guruşa beş köfte
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 18:33
Bu yöenetim varken daha çok bekleriz biz... Millet çatır çatır modernize ediyor stadlarını.
ESES
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 18:39
ama murat abinin dediğide doğru sanki belediyede isteksiz gibi. altı üstü proje yönetim çizemiyorsa ki bunun altında başka birşey vardır.yönetim neden çizmek istemesin ki? çok zor iş değil bu fazla maliyetıde yok çizdirmenın.bu işler karışık işler.başka dolaplar dönüyor.
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 137138139140141 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır