eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 12:55
Bahadır abi alakasız bence dediklerin 2 milyon ayıran bir belediye 100 bin lira mı ayıramıyor kaldı ki yönetim hocaya siz çizdirin o zaman biz parasını verelim dediğini de biliyorum madem kapatacağım dedi hoca buyursun kapatsın biz öyle olsun böyle olsun demiyoruz ki taraftarın çilesi bitsin yeter ki kapansın Yılmaz Hoca tam bir siyasetçi gibi davrandı imza töreninde baktı ki Harun Karacana biton yüklenildi taraftar yuhladı aynısı kendisine olmasın diye hemen tamam dedi yani bu işi ben Yılmaz Hocanın yapacağına inanmıyorum madem beğenmiyor yönetim Yılmaz hocanın kafasında ki projeyi ne bilsin eğer proje beğenmiyorsa kendisi yaptırsın projeyide maliyetini de ayrılan bütçeden düşülsün falan bir sürü yazılır bence ama neyse ne olursa olsun Eskişehirimize yaptıklarından dolayı hocamıza karşı saygımızı asla bozmayız.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 12:58
neden hep yönetime yükleniyoruzki. tamam başkanımıza bende çok kızıyorum yeterli görmüyorum ileri görüşlü değil biliyorum ama başkanda hangi birine baksın kardeşim
kombineyemi esstore mi stad işinemi transferemi.
şimdi diyeceksiniz yönetimindeki adamlar ne işe yarıyor diyeceksiniz.malesef bir işe yaramıyor.
işte gerçekten eses sevdalısı olursa insan bir işin ucundan tutar (mustafa abinin essstore) olayına el attığı gibi).yani bu işler sadece bir kişinin omuzlarında olmuyor
açık tribün üstüne gelince beyler bizim başkana bu kadar yüklenmeyin tamam hatalı suçluda belediye başkanında hiç mi suç yok.
madem bizimkiler beceriksiz yetersiz yapamamışlar beğenmemişsin sen çizdir madem bu işe söz verdin
bana öyle geliyorki hoca nın da pek gönlü yok.

şişen köfteler
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 13:22
Açığın üstü kapanmayacak bunu anladık.Anladık anladıkta;Yılmaz Büyükerşenin yuvarlak konuşmasınlar açıklamasına yönetimin ne yapacağını merak ediyorum.Ben bir taraftar olarak yönetimin resmi siteden,Yılmaz Büyükerşene verdikleri ve eksik görülüp kabul edilmeyen projeyi tüm ayrıntıları ile birlikte açıklamasını bekliyorum.Madem herşeyi doğru düzgün yapıyorlar,madem Yılmaz Büyükerşen çeşitli nedenlerle işi yokuşa sürüyor yönetimin bu projeyi açıklayarak bunu ispatlamasını bekliyorum..
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 13:37
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Açığın üstü kapanmayacak bunu anladık.Anladık anladıkta;Yılmaz Büyükerşenin yuvarlak konuşmasınlar açıklamasına yönetimin ne yapacağını merak ediyorum.Ben bir taraftar olarak yönetimin resmi siteden,Yılmaz Büyükerşene verdikleri ve eksik görülüp kabul edilmeyen projeyi tüm ayrıntıları ile birlikte açıklamasını bekliyorum.Madem herşeyi doğru düzgün yapıyorlar,madem Yılmaz Büyükerşen çeşitli nedenlerle işi yokuşa sürüyor yönetimin bu projeyi açıklayarak bunu ispatlamasını bekliyorum..

Ortada bir proje olsaydı şimdiye kadar yönetim çıkar açıklama yapardı.Her konu hakkında atıp tutan yönetim neden çıkıpta BÜyükerşene cevap veremedi çünkü ellerinde elle tutulacak bir proje yok.

Yönetimin elinde sadece bir tasarım örneği var.Daha zemin etüdü bile yapılmamış.Zemin etüdü yapılamadan projeyi nasıl çizdirecekler.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:01
Projeyi Büyükerşen çizdirsin, Açığı Büyükerşen kapatsın, Otobüsü Karacan alsın, Vali tesislere yardımcı olsun. Yönetim napçak LOL
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:06
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Projeyi Büyükerşen çizdirsin, Açığı Büyükerşen kapatsın, Otobüsü Karacan alsın, Vali tesislere yardımcı olsun. Yönetim napçak LOL

Onlarda amuda kalksın (3 kişi hariç) topluca LOL LOL LOL
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 21:08
Vali Baba olsaydı , yönetimle - belediyenin arasını bir şekilde bulur ,açık tribünün üstüde kapatılırdı.
yönetim konuşur top belediye de , belediye başkanı konuşur top yönetimde.Onlar topu birbirlerine ata dursunlar ,sonuçta olan yine herzaman oldugu gibi cefakar taraftara oluyor.
Bıraksınlar bu kısır çekişmeleri .Allah aşkına biraz da başka illere baksınlar , bu işler nasıl oluyor- nasıl yapılıyor .5-6 bin seyirciye oynayan Elin oglu bankasya liginde stad yapıyor,süperlige çıkar çıkmaz stad yapıyor.Kim çiziyor projelerini , kim yapıyor stadlarını.
Avrupa ! şehriyiz diyoruz ama hangi avrupa ! şehrinde böyle bir stad var ?
Yada hangi avrupa ! şehrine yakışır böyle bir stad.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 01:27
Tek dünyam Eskişehirspor
Başkan Halil Ünal, " Eskişehirspor´a hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. 24 saatin büyük bölümü kırmızı siyahlı renkler için geçiyor. Transferde ise aceleci değiliz. Bütçeye göre, uyumlu isimleri alacağız" dedi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Transferde aceleci olmayacaklarını yineledi.
Kadrolarının iyi olduğunu, yeni sezonda alternatifli bir kadro ile ligde ses getiren ve üst sıraları hedefleyen bir planla yola çıkacaklarını dile getiren Başkan Ünal, " Elbet nokta transferler yapacağız. Ancak aceleye getirip kulübü zarara uğratmak istemem" dedi.
TRANFSER
MESELESİ.
Şimdiye kadar Batuhan Karadeniz, Emre Aygün ve Burhan Eşer ile anlaştıklarını, Erkan Zengin ile prensip anlaşması sağladıklarını belirten Başkan Ünal, " Bu dört isimde önemli. Ayrıca Brezilya´dan Alisson Freitos´u alıyoruz. Kendisi genç bir isim. Kampa götürüp karar vereceğiz. Yine  Almanya´dan iki gurbetçi futbolcu geldi. Tunay ve Salih için karar kamp dönüşü verilecek. Üç yabancı futbolcu için görüşmeler devam ediyor. Cezayir Milli takımından Anther Yahia, Refik Halliçhe gibi isimler listemizde. Bu takımdan yine bazı isimler ile temastayız. Dünya kupasında bu isimler oynayınca doğal olarak fiyatları arttı. Yüksek maliyetli futbolcu almak istemem" diye konuştu.
ALMANYA´YA
GİDİYOR.
Listede bulunan futbolcularla görüşmeler yapmak için bugün Almanya´ya gideceğini ve Almanya liglerinde oynayan Cezayirli bazı futbolcularla bire bir görüşmeler yapacağını açıklayan Başkan Ünal, " Bir stoper, orta sahaya oyun kurucu ve sol tarafa forvete yönelik bir isim almak istiyoruz. Yurt içinden tanıdığımız Beşiktaş´lı Zapo konusunda görüşmelerimiz var. Tello´yu almak ise zor gözüküyor" yorumunu yaptı.
TEK DÜNYAM
ES ES.
Yaklaşık 10 yıldır Eskişehirspor´un çeşitli kademelerinde yöneticilik ve başkanlık yaptığını hatırlatan Başkan Ünal, " Görev almadan önce yine maçlara gider ve tribünlerde renklerimize destek verirdik. Bizlerde tribünlerden gelen kişileriz. Eskişehirspor´da görev yapmak görevlerin ün yücesidir. İki evladım var. Üçüncüsü ise Eskişehirspor oldu. 24 saatin büyük bölümü Eskişehirspor´a hizmet etmekle geçiyor. Heyecanla, takımı iyi noktalara taşımak için arkadaşlarımızla birlikte mesai harcıyoruz.
Şehrin markası olan ES ES´e destek olmak, birlik ve beraberlik içinde bulunmak en büyük isteğim ve beklentim. Son 10 yıldaki uyanış kolay olmadı. Neredelerden nereye geldik. Çok şükür bugün Eskişehirspor Türkcell süper liginde söz sahibi. Bu kadroyla gelecek sezonlarda Avrupa´ya açılmak en büyük hedefimizdir" şeklinde konuştu.
Başkan Ünal, Atatürk Stadında iyileştirme çalışmalarının sürdüğünü, açık tribünün ise bu sezon içerisinde yeni .bir çehreye kavuşacağını ve üstünün kapatılacağını  sözlerine ekledi.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 01:46
Hergün siteye giriyorum sırf şu açığın üstü kapanacak mı diye ama bu gün de bay geçtik anlaşılan :S hadi iyi geceler o zaman arkadaşlar...
Yukarı
kanlıpınarlı Liste gör
Yazar

samet arslan
Yer: istanbul
  Alıntı kanlıpınarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 01:59
Alıntı yapılan Zenci

Başkan Ünal, Atatürk Stadında iyileştirme çalışmalarının sürdüğünü, açık tribünün ise bu sezon içerisinde yeni .bir çehreye kavuşacağını ve üstünün kapatılacağını  sözlerine ekledi.

başkan dediyse inanırım!  LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır