eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 19:14
Alıntı yapılan TMR 26

Bu yönetim Bu Büyük taraftarı türibünlere Küstüren yönetim olarak Tarihe geçmek üzeredir Şayet bu taraftara TV 'den izleme gibi bir yola yöneltmek zorunda bırakırsanız vede bu insanlara alışkanlık yaparsa çok pişman olursunuz ama fayda etmez

Allah korusun ama, en çok pişmanlığı ve üzüntüyü yine taraftar yaşar. Onun haricindekiler, olmadı beceremedik, üzgünüz der, bırakır gider. 
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 20:00
Arkadaş bu topice karşı çıkanlar niye neye karşılar???
Bu listedeki herkesin ortak arzusu daha iyi şartlarda maç izlemek, ambiyans yaratmak, yağmurda ıslanmamak, desibel rekorları kırdırtmak.Arkadaş kimse kendi keyfi için istemiyor açığın kapanmasını.Stadımız Süper Ligin en kötü şartlardaki tuvalet,yerleşim,büfe ve şartlarına sahip.Bunları istemek ayıp mı? Bunu istemek bu parayı veren her taraftarın hakkıdır.Herkesin ortak amacı bu maddelerin yerine getirilmesi.Tek yaptırım da bu mevcut yönetim için bu. yol.Laftan pankarttan açıklamadan anlayan yok...Ne yazık ki...Artık kandırıldığımızın, soyulduğumuzun sonu geldi artık.Artık bilinçsiz taraftar yok karşılarında.
Zaten bu listeye dahil olan taraftarlarımız yılların kemik adamları.kimse maça gitmeyecek de değil yani.Tabiki hepsi gidecek ama bilet alarak...
Bazı şeylerde bilinçlenmenin zamanı geldi, belki bu amatör yönetimin bir uyarı olur.
Ama ben ve birçok arkadaşın bu listeye katılarak bu listeyi  oluşturmasındaki ana neden       '' BEDAVA BİLETDİR''   beleş bilet ile ilgli yaşadımız kötü olaylar hala bir ders olmadı ne yazık ki.Ne bir açıklama nede bir kınama geldi son olaylarla ilgili.Ayrıca bu olaylarla ilgili dünyanın cezasını aldık.Acaba bu konuya karşı çıkan forum üyeleri neyi anlamış değiller hala??? İstenen hak son derece doğal ve normaldir.İsteyen alır isteyen almaz.Kimseye de zorla kombine aldırmayacak değil kimse.Ama artık UYANMANIN zamanı geldi diye düşünüyorum ya siz??? Herşeye eyvaLLAH diye diye bu noktalara geldik.Bunu unutmayalım...
Bu topicin özeti '' BEDAVA BİLET İSTEMİYORUZ.HERKES GİBİ NORMAL ŞARTLARDA MAÇ İZLEMEK, ADAM GİBİ STADDA TAKIMIMIZI DESTEKLEMEK İSTİYORUZ ''....
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 20:48
   En büyük tehlike seyirci sayısının azalmasıdır. Bilet fiyatları ve mevcut şartların seyirci sayısının azalmasında büyük etkisi var. Bir çok taraftarımız  maça gitmiyor,bilete vereceği parayla rakısınıda içiyor maçınıda seyrediyor. Çünkü insanlar hem para verip hemde stad kapılarında rezillik yaşamak istemiyorlar veya diz kapağına kadar karın,  suyun içine girmek istemiyorlar. 

Şartlar böyle devam ederse,Eskişehirsporun maddi ve manevi kaybı çok büyük olacaktır.

Protesto eylemi buradaki sayıyla sınırlı kalmaz, ismini yazmak istemeyen veya yazma imkanı olmayan bir çok taraftarımızda bu sene kombine almayacaktır.

Bu yüzden yönetim gerekli çalışmalara bir an önce başlamalı ve taraftarı tribüne çekecek şartları oluşturmalıdır.

Ayrıca ilkokul ögrencisinden 50 TL. bilet parası isteyenler,  beleş bilet dağıtma sevdasından vaçmelidirler. Yandaş taraftar,candaş taraftar uygulaması tribünleri böler. 

kalender
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 21:22
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan TMR 26

Bu yönetim Bu Büyük taraftarı türibünlere Küstüren yönetim olarak Tarihe geçmek üzeredir Şayet bu taraftara TV 'den izleme gibi bir yola yöneltmek zorunda bırakırsanız vede bu insanlara alışkanlık yaparsa çok pişman olursunuz ama fayda etmez

Allah korusun ama, en çok pişmanlığı ve üzüntüyü yine taraftar yaşar. Onun haricindekiler, olmadı beceremedik, üzgünüz der, bırakır gider. 
Sanırım buradaki onlarca sayfanın en can alıcı 2 cümlesi ard arda sarfedilmiş.
Burada kombine almayarak kazanılmaya çalışılanlar taraftar hariç hiç kimsenin umrunda değildir.Yönetim boş göreceği tribünler sonrası kaybedilen bir maçın ardından ''taraftarımız yeteri kadar destek olmuyor artık,televizyon tüm maçlarımızı yayınlanmaya başlayınca tribünü terk ettiler,yalnız bıraktılar'' cümlelerini çekinmeden sarf edebilecek zihniyettekilerle dolu.
Anlayacağınız kombine almamak EsEs'in dalını keser, ''biz elimizden geleni yaptık'' diyenler için değişen hiçbirşey olmaz.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2010 saat 23:58

Diğer önemli bir konu ise İlköğretim çocukları için yarım bilet uygulaması başlatılmalı geleceğimiz olan çocuklarımızı maça getiremediğimiz sürece TV'de kimi seyrederse çocuklar  o takımlara meğillenir O takımlarda herkezce malum Neden geleceğimize sahip çıkmıyoruz (Yönetim) Alt yapı futbol oynayan çocuklar kadar tirübin içinde düşünülmeli

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 00:31
Alıntı yapılan TMR 26

Diğer önemli bir konu ise İlköğretim çocukları için yarım bilet uygulaması başlatılmalı geleceğimiz olan çocuklarımızı maça getiremediğimiz sürece TV'de kimi seyrederse çocuklar  o takımlara meğillenir O takımlarda herkezce malum Neden geleceğimize sahip çıkmıyoruz (Yönetim) Alt yapı futbol oynayan çocuklar kadar tirübin içinde düşünülmeli

Her maça bir ilköğretimden belli sayıda öğrenci getirilse hoş olur kampanya başlatılarak yada ona benzer bir fikirden yola cıkılabilir
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 04:06
Alıntı yapılan TMR 26

Çok önemli bir konu bence de Clap Clap Clap ,ama küfürlü tezahüratları öğretip geleceğin kavgacı çirkef taraftarı da olmasınlar , örnek olma sorumluluğumuz var küçüklere ...
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
Rot_Blitz Liste gör
Yazar

metin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 09:06
Kombine alamayacak durumda olan kardeşlerimiz için kendi çapımda organizasyon yapıyordum. Aklımdan geçen 5-6 arkadaşım vardı ve ilk ikisinden "açığın üstü kapanmadıkça bu sene kombine almayacağım, evde digitürkten seyrederiz"  şeklinde yorumlar alınca bu işten vazgeçtim. Kampanya başarılı bir şekilde devam ediyor.
Bizim Mami'nin dediği gibi, eses sokakta oynasa kaldırımda seyrederim.
Sana bir söz söyletmedik
Söyletmeyiz ESES söyletmeyiz...
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:37
Alıntı yapılan TMR 26

Bu çok güzel bir fikir hatta ben bu fikri biraz genişletmek istiyorum. Örneğin 1. dönem sonunda ya da yıl sonunda 5.0 ortalama yapan lise öğrencisine, malum istanbul takımlarıyla oynanacak 3 maçın bileti hediye edilebilir. İşte atıyorum 4.75-5.0 arası ortalama olana 2 maç hediye edilir. 4.5-4.75 olana 1 maç hediye edilir gibi..
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 16:52

Az önce lig tv'ye ugradım.Aylık 35tl'ye 1 sene boyunca haftada 9 mac vereceklerını soyledı.Bu sartların hıcbırı olusmadıgından ve bır arpa boyu ılerlemedıgınden.Sadece PALAVRA'larla bızlerı oyaladıkları surece lafımın arkasındayım.Kombıne almıyacagım.O projeyı begenmedı yok buna gıttık kale arkalarını gorusmek ıcın,yok butce yetersız geldı proje ıcın gıbı MASALLARA artık karnımız tok.En azından kendı adıma taraftar olarak gozumu actım kardesım.Ben bu klubun sahıbıyım,ben bu klubun taraftarıyım dıyorsam bana anadolu takımları ıcınde en astronomık bılet ve kombıne fıyatı en berbat stadında uygulanıyorsa.Kımse kusura bakmasın o verdıgım paranın hakkını ıstemek de en dogal hakkım.Beyfendıler her sene kapalı trıbundekı protokol trıbununu duzeltısesıye kadar En azından su acıgın ustunu kapatında taraftarın yagmurda,guneste korunsun ve turkiye ye DESIBEL rekoru nasıl kırılırmıs gostersın.Ama nerde bız burda soylerız onlar orda bıldıklerını okurlar.Sezon acıldıktan sonra KOCAMAN PANKART ACIP acıgın ustunu kapat desen ne olur yada bagırsan ne olur.Bir  atasozumuz var tam bızlık;

İT ÜRÜR, KERVAN YÜRÜR...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır