eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 03:37
Bu yönetim ile Allah sonumuzu hayır etsin,başka ne diyeyim.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 10:13
Bence tamamen iş Büyükerşen'de bitiyor.
2 milyon bütçe ayırıyorsun ama 100 bin liraya proje çizdirmiyorsun sonra gelen projeyi beğenmiyorsun böyle bir proje çizdirin diyorsun.
Ama istediğin gibi bir projedeki stad 4-5 milyona mal oluyor.
Demekki ortaya hangi sonuç çıkıyor Hoca da herkesi oyalıyor öyle loca mı olur böyle giriş mi olur diye söylüyor.
O zaman onu da belediyeye yaptır olmadı iki tane aslan gibi üniversite var Eskişehirspor için söyleyin çizsinler bi proje.
Çok mu zor tabi ki HAYIR amaç çok daha farklı bize sözü vereli ne kadar oldu daha bir arpa boyu ilerleme yok.
Bu sene de kapanmaz bu açığın üzeri.
Eğer böyle giderse (ki gidişat onu gösteriyor) 2010 büçtesinde stad için ayrılan bütçe 2011 bütçesinde onaylanmaz
Taraftarda ağzı açık bakar
Burada bence Yönetimden ziyade olay tamamen Yılmaz Hocamızda bitiyor o da bunu iyi biliyor.
Ama işte niyet belli yoksa şimdiye açıkta kapanırdı kale arkaları da yapılırdı hatta o gün doğan çocuklar tribünde yerlerini bile alırdı.
Neyse siyaset işte spora girince böyle oluyor hoca da biliyor erken seçim rüzgarı eserken seçimlerden önce böyle birşey yapmanın nasıl bir getirisi olur.
Ama erken seçime gidilsin bak o zaman Hocamız 2 ayda nasıl kapatıyor o açığın üzerini
Yanlış anlaşılmasın hocamıza tek bir lafım yok çok sever ve saygı duyarım şehrimize yaptıklarından dolayı ama işte siyasette böyle birşey o da kendince haklı.

Yönetimde bu hafta yapacağı toplantıdan sonra bir basın açıklaması yapıp taraftarı bilgilendirecektir diye düşünüyorum
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 10:29
Alıntı yapılan ESEFE

Serkan bey, amaç o zaten.. TOP'u bir oraya, bir buraya yollamak. Bu projeyi 2 Trilyon ayrılmış bütçeden 100.000. lira ayırıp, çizdirmek (istediğin şekilde) o kadar kolay ki.. Ama yapmak istemezsin her türlü bahane hazır.. Amaç açığın üzerini de kapatmak değil zaten, amaç 200 kişiye lüks localar yaparak, viskilerini yudumlayabileceği küçük restaurantlar yapmak..

O yüzdendir ki Projede görülen aşağıdaki eksikler;  

Loca koridorlarının en az 1,5 mt olması gerektiği,
Her bir locaya ayrı bir WC olmayışı,
Her bir loca da pozisyon tekrarlarını izleyebilecekleri TV için tesisatın olmayışı,

NOT: Sayın Büyükerşen Amerika'da sıfır modern bir stadı gezmiş ve o staddaki locaların fotografını çekmiş, Bu eksikleri tespit etmiş.

Alıntı yapılan ESEFE

Bunu hayatta yapmaz.Yapacak olsaydı şimdiye kadar 3 kere kapatırdı açığın üstünü. Projenin gecikmesi Sayın Büyükerşen'inde işine geliyor.  Çünkü zaten ekonomik yönden Belediye sıkıntıda, mevcut borçlarını bile ödemekte zorlanırken, birde Açık Tribün olayı çıktı. Bu yıl projenin çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu proje 3-4 kez Büyükerşen'e gelir mutlaka bir eksik bulunur ve geri döner. Bu yıl harcanmayan ödenekte, otomatikman rafa kalkar.

Alıntı yapılan Murat Diri

Bence tamamen iş Büyükerşen'de bitiyor.
2 milyon bütçe ayırıyorsun ama 100 bin liraya proje çizdirmiyorsun sonra gelen projeyi beğenmiyorsun böyle bir proje çizdirin diyorsun.
Ama istediğin gibi bir projedeki stad 4-5 milyona mal oluyor.
Demekki ortaya hangi sonuç çıkıyor Hoca da herkesi oyalıyor öyle loca mı olur böyle giriş mi olur diye söylüyor.
O zaman onu da belediyeye yaptır olmadı iki tane aslan gibi üniversite var Eskişehirspor için söyleyin çizsinler bi proje.
Çok mu zor tabi ki HAYIR amaç çok daha farklı bize sözü vereli ne kadar oldu daha bir arpa boyu ilerleme yok.
Bu sene de kapanmaz bu açığın üzeri.
Eğer böyle giderse (ki gidişat onu gösteriyor) 2010 büçtesinde stad için ayrılan bütçe 2011 bütçesinde onaylanmaz
Taraftarda ağzı açık bakar
Burada bence Yönetimden ziyade olay tamamen Yılmaz Hocamızda bitiyor o da bunu iyi biliyor.
Ama işte niyet belli yoksa şimdiye açıkta kapanırdı kale arkaları da yapılırdı hatta o gün doğan çocuklar tribünde yerlerini bile alırdı.
Neyse siyaset işte spora girince böyle oluyor hoca da biliyor erken seçim rüzgarı eserken seçimlerden önce böyle birşey yapmanın nasıl bir getirisi olur.
Ama erken seçime gidilsin bak o zaman Hocamız 2 ayda nasıl kapatıyor o açığın üzerini
Yanlış anlaşılmasın hocamıza tek bir lafım yok çok sever ve saygı duyarım şehrimize yaptıklarından dolayı ama işte siyasette böyle birşey o da kendince haklı.

Yönetimde bu hafta yapacağı toplantıdan sonra bir basın açıklaması yapıp taraftarı bilgilendirecektir diye düşünüyorum
İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

AKLIN YOLU BİR. DÜŞÜNEBİLEN HERKES GÖRÜYOR VE HER ŞEYİN FARKINDA..

Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 10:39
Bu konu oldukça karışık herkes yönetime bir sebep buluyor ama ben de Belediye Başkanımızın da işi biraz yokuşa sürdüğünü düşünüyorum, bütçe hazır proje getirin diyor ama aslında kendisi en iyi projeyi 1 günde çizdirebilecek bir kişi, tabi bir yandan böyle düşünürken bir yandan da herşeyi Belediye Başkanı yaptıktan sonra yönetimin ne işe yaradığını da düşünüyorum, kafam karma karışık oluyor :)

Bildiğim kadarıyla yönetim belediye' ye bir tane proje götürdü ve bizim gördüğümüz projeyse kabul görmemesi gayet doğal, hani biraz güzel bir proje olsa ve Belediye Başkanımız tarafından kabul görmese yönetimi haklı bulacağım ama bizim gördüğümüz o projeyi çizen hatta 1 yılda sadece o projeyle belediye' ye giden bir yönetiminde beceriksiz olduğunu düşünüyorum.

Kısacası ben bu işten hiç birşey anlamadım. Kimin ihmali var kesin olarak bilemiyorum ama 1 yıldır verilipte tutulmayan sözler var. Bu saatten sonra bu kişiler birbirlerine ters düşebileceği olası bir ihtimal ve bundan da en çok zararı bizim göreceğimizi düşünüyorum. Açık Kapanmaaaazzzzzzzzz
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 10:54
Murat kardeşim bir laf vardır verdiğin mangıra bak soktuğun zangıra bak diye Hocamızın istediği gibi bir projeyi hayata geçirmek için 4-5 milyonluk bir bütçe gerekiyor o yüzden hoca sürekli topu yönetime atıyor artık apaçık ortada...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 11:05
Şu an ki durum ne peki yada ne olabilir bundan sonra, bir kaç gün önce Yılmaz Büyükerşen' in bir açıklaması vardı " Top Bende Değil yuvarlak Konuşmasınlar " başlıklı, siz de yönetimin bu hafta ki toplantısından sonra bu konu hakkında açıklama yapabileceğini söylemişsiniz. Büyük ihtimal onlar da Yılmaz Büyükerşen' in bu dediklerine cevap verecek. Olan yine bize olacak sanırım.
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 11:10
Aslında tek sorun, taş devrinden kalmış stadımıza, Amerikada yapılmış sıfır, teknoloji harikası stadın Localarının uygulanmak istenmesi.. Dam üstünde Saksağan, Gel bize bazı bazı.. (birde AT ve KELEBEK ile ilgili bir deyim varda  o burda söylenmez. LOL)

Şunun şurasında sezon açılınışa ne kaldı. Elbet taraftarında muhataplara söylecek sözleri olacak... 
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 11:37
hiç kimsenin bu antika stada yüksek masraf yapacağı yok bu konuyu kapatın gitsin gerçekçi olalım büyük ihtimalle yeni stad yapılınca burası yıkılıp büyük iş merkezleri parklar filan olacak
konu başlığıyla ilgili değil diyebilirsiniz ama bence yeni stadda neler olsun istiyoruz buna odaklanalım
çocuk emzirme odalarından namaz kılma odalarına kafelere  kalabak suyu sebillerine lokantalara tuvaletlere ... sosyal konulara değinelim ki yeni stadımız adam gibi olsun aileler dahil hem spor hem diğer organizasyonlara rahatça katılabilsin
mesela aile tribünü niye olmasın
bunları konuşalım
sonra geç kalmıyalım kulübe extra masraf çıkartmıyalım
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 12:05
Alıntı yapılan bilek26

hiç kimsenin bu antika stada yüksek masraf yapacağı yok bu konuyu kapatın gitsin gerçekçi olalım büyük ihtimalle yeni stad yapılınca burası yıkılıp büyük iş merkezleri parklar filan olacak
konu başlığıyla ilgili değil diyebilirsiniz ama bence yeni stadda neler olsun istiyoruz buna odaklanalım
çocuk emzirme odalarından namaz kılma odalarına kafelere  kalabak suyu sebillerine lokantalara tuvaletlere ... sosyal konulara değinelim ki yeni stadımız adam gibi olsun aileler dahil hem spor hem diğer organizasyonlara rahatça katılabilsin
mesela aile tribünü niye olmasın
bunları konuşalım
sonra geç kalmıyalım kulübe extra masraf çıkartmıyalım

açık tribüne tuvalet yapamayan yönetim yeni stadın temelini kazabilirmi sizce?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2010 saat 12:30

Bence Yılmaz BÜYÜKERŞEN le Halil ÜNAL arasında bir iletişim problemi ve zaafı olduğu açık bu durumlarda işin ilerleyişinde ve gelişiminde önemli rol oynuyor ya Yılmaz Hoca Halil Ünal a güvenmiyor projeleri desteksiz ve naylon olduğunu düşünüp 2 milyon lirayı heba etmek istemiyor işi yokuşa sürüyor yada Eskişehire yapılan parklar bahçeler yapay denizler den  sonra Türkiyede yapılan ilklerden sonra kolayca örneğini bulabileceği ve çizdirtebileceği bir proje Yılmaz Hoca yı çok zorlamaz ama bence burada ihmalkarlık ve ilgisizliğin suçunun Yönetimde olduğunu düşünüyorum bu proje sezon bitmeden hazır ve onaylı olmalı ve hemen başlamalıydı şeffaf dürüst hikaye anlatmayan icraatçı bir yönetim ve başkan istiyoruz...

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır