eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escgtyes Liste gör
Yazar

Çağatay ÇINAR
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escgtyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:34
Alıntı yapılan champions26

Yazık .Millet stadı yıkıyo yenisini yapıyor.Biz hala açığın üstünü kapatacağız.

Haklısınız X bey.Aynen katılıyorum.Millet hayvan figürlü tamamen modern stadyum yaptırıyor.Biz hala bir arpa boyu yol alamadık.

İsminizi foruma yazarsanız size ''X bey'' demek zorunda kalmayalım.
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 00:41
2010 yılında yaşıyoruz,Süper Ligdeyiz;
Yılmaz Büyükerşen 2 trilyon bütçe ayırdık diyor,adama gidip paintte mi artık nerde çizildiyse bir tasarı sunuyorsunuz,sonrada top Büyükerşende diyorsunuz.Gerçekten tarihimizin en büyük skandallarından birisi.55 trilyon bütçeniz var ve bir proje çizdirememek çok düşündürücü.Siyasi görüşü bir kenara bırakıp kendinizi Yılmaz Büyükerşenin yerine koyun.2 trilyon gibi açığın üstünü 2 defa kapatabilecek bir bütçe ayırıyorsunuz,yapmasını istediğiniz şey sadece doğru düzgün bir proje.Ve sana komedi birşey getiriyorlar.Kabul edermisiniz?Sonra projeyide o çizdirsin deniliyor,o zaman o yönetimin orda ne işi var?Abuk sabuk demeç vermekten başka ne işe yarıyorlar?Otobüsü ona ittirmeye çalış,stadı belediyeye eee siz ne yapıyorsunuz?Sonunda olacakta bu.Büyükerşen yapacak adam gibi yada hiç olmayacak.Çünkü yönetim resmen kendi ipini çekmiş durumda.Ben bir taraftar olarak yine herzamanki gibi kombinemi alacağım.Yine Eskişehirsporumu sonuna kadar destekleyeceğim.Ama gerekli tüm protestoyuda birey bir taraftar olarak o stadyumda yapacağım.Küstüm kombine almıyorum,maça gitmiyorum diyerek hiçbir yere varamayız.O stad 2 hafta bilemedin 3 hafta boş kalır.Yönetim eşine dostuna akrabalarına dağıtır bedava biletleri yine bir seviye doldurur o stadı,yani bu şekilde maça gitmediğimizle kalırız.Meydanı çakallara bırakmaya hiç niyetim yok.Bundan daha kötü günler gördüm,koltuklar yokken çok daha zor şartlarda maç izlemek zorunda da kaldım ama asla sırtımı dönmedim,dönmeyeceğimde.Yönetim gönderilecekse veya protesto edilecekse bunun en etkili yöntemi o stadyumda olanıdır diye düsünüyorum.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 00:47
daha çok bekleriz 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
REİS Liste gör
Yazar

Abdullah Çetin
Yer: Merkez
  Alıntı REİS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 00:52

Artık TFF den gelecek parayı beklemiyorlar. Para gecikince Yasal TEFECİ lerin kapısını çaldılar. Çok yüklü TEMLİK karşılığında bir Factoring kuruluşundan (bankaların kredi vermediği kuruluşlara yüksek faizle para sağlayan kuruluş) para aldılar yada almak üzereler.

ŞAİBE üstüne şaibe

yönetici vecibeleri açıklansın sırf  sanatçı diye para vermesin diye taraftarı usturma için falan şehirden numune alır gibi yönetime adam almakla bu işler oluyor

kriz anında para verecek adamlar lazım 1 koyup 5 alacak adamlara ihtiyaç yok verdiğini alana kızıyordu bu taraftar birde verdiğinden fazlasını kulübü kendisine borçladırarak alanlar çıktı paranız yoksa yönetime girmeyin

krizi dünyada yönetecek tekşey sermayedir oda sizde yok  o zaman ne dmeye yöneticilik yapıoyrsunuz

55 tirlyon bütçe için çakma kongre üyelerinden yetki aldınız şimdi tefecilerden faizle para alarak kulümüzü borç batağına sürüklüyorsunuz

siz bırakın açığın üstünü kapatmayı engelli tribününün üsütü kapatın

birisi bu konuyla ilgili başlık açsın allah rızası için

durma esesli susma esesli sahip takımına geleceği karanlık bu 40 haremiler yüzünden takımının bir ali baba isteniyorsa haramilere ceza kesmek için taraftar var büyük taraftar hesap sorar
65'ten buyana bitmeyen sevda.

Seni sonsuza kadar yaşatmaya and içtik...
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 01:23
Açığın üstü neden kapanamıyor??

Değişik yerlerde Sayın Büyükerşen,yöneticilerimiz ve stat görevlileri ile görüştüm..

Böyle bir projenin Tasarım,statik v.s. yani bitmiş proje bedeli 106.200 tldir.

Ancak böyle bir projenin startının verilmesi için önce taslakların onaylanması ve düğmeye basılması gerekmektedir

Yönetimin taslakları beğenilmiyor ise Belediyelerimizde hem mimar hem mühendislerimiz görev almaktadır bunların fikirleri neden alınmamaktadır.

İki üniversitemiz olmasına ve bunlarda hem tasarım hem mühendislik ekiplerimiz olmasına rağmen neden projeler hazırlatılmamaktadır(İhale için beğenilen projeden sonra imza yetkisi olan birine bu projeler onaylatılabilir,eksikleri giderilebilir)

Haydi yönetimimiz kör bunları görmüyor,Hocamız neyi bekliyor???
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 02:25
Alıntı yapılan kırmızışimşek

....Belediyelerimizde hem mimar hem mühendislerimiz görev almaktadır bunların fikirleri.....
....İki üniversitemiz olmasına ve bunlarda hem tasarım hem mühendislik ekiplerimiz olmasına......

Hava az buçuk yağışlı oldu mu, bizim işler kesat gider, boşa çıkar pinekleriz,
getirsinler konuyu Reşadiye meydanına, aylak kaldığımızda hallederiz, daa n'abacan...

LOLLOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 04:50
Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?
Evet kapatılıyor,Bahar aylarının birinde inşallah Exclamation ... Angry....Censored"'..+^:1?=?^*;,*.*...ShockedAngry
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 12:03
-------Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen gayet net konuştu: Elle çizilmiş uydurma çizimlerle iş yapamam, can güvenliği her şeyden daha önemlidi
-------
Top bende değil. Top onlarda, ben sadece topun parasını vereceğim. Yuvarlak konuşmasınlar” dedi
-------
“Bana getirdikleri proje değil, bir tasarımdan ibarettir”
-------
“Uygulama projesi, statik ile ilgili bütün hesaplar dâhil projenin tamamını istedim. Ancak bu hali ile bana geldikten sonra ihaleye çıkabiliriz.
-------
Ben ısrarla onlardan işi doğru yapmalarını istedim. Statik ölçüleri çelik ile ilgilidir. Hata kabul etmez. Tribünün üstü, localar çelikten yapılacak.
-------
Bu işler basite gelmez. O kadar demir ve çeliğin altında 10 binden fazla kişi olacak. Bu insanların can güvenliği her şeyden daha önemlidir” dedi.
-------
“Daha önce bana, Nihat Çuhadar ile gelerek proje adı altında bir tasarı sundular” diyen Büyükerşen, “Hiçbir işe yaramayan bu tasarım ile ilgili olarak onlara, ölçülerin nasıl olması gerektiğini bana getirdikleri tasarı üstünde çizerek gösterdim.
-------
ABD’ye maç izlemeye gittiğimde oradaki statların fotoğraflarını çektim ve onlara da verdim. Böyle konuşacaklarına bana getirdikleri çizimi kamuoyuna göstersinler.
-------
O çizimi kamuoyuna gösterdikleri zaman benim düzeltmelerimi de Eskişehirliler görecekler zaten. Ben, bana getirilen tasarının mimarını sordum. Onu bile söyleyemediler.
-------
Anadolu Üniver-sitesi’ndeki diploma töreninde gördüm ve yanıma çağırdım. Yaptıklarını eleştirdim. (Bakın, Üniversite ne güzel yapmış tribünün üstünü) diyerek örnek gösterdim. Buna rağmen hâlâ ses yok. Yani top bende değil, top onlarda.
-------
Doğru düzgün bir proje getirecekler, biz de onun parasını vereceğiz. Elle çizilmiş uydurma çizimlerle iş yapmam ben.
Can güvenliği her şeyden daha önemlidir” diye konuştu.
her halde başkanın bu konularadki hassasiyetini hepi,miz biliriz .daha başka söylenecek bir şey yok ,bakalım yönetim daha ne kadar ecak acak laradevam edecek.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 12:04
ha bu röportaj son haber gazetesinden Soner Uçak tarafından yapılmış ,çok da zamanında olmuş
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 13:51
herkes birbirini oyalıyor Belediye başkanıda oyalıyor yönetimde oyalıyor şimdi 2010 yılı bütçesinden ödenek ayrıldı Stad için yapıldı yapılmadı seneye bu ödeneği çıkarmazlar o yüzden bi Büyükerşen bi Yönetim oyalıyor ve sonuçta olan gene taraftara oluyor fakat taraftar çok iyi bir ders vermeye hazırlanıyor. Uyandıralım ;)
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır