eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 09:10

Anlaşıldı anlaşıldı alsana albana şeyim kaldı kel hasana hesabına dönecek bu iş

Gene bize esmer günler düşecek, kırık dökük statda Türkiye liglerindeki en pahalı bilet fiyatları ile eziyet çekmeye devam edeceğiz. Bizlerin sevdasını kara dönüştüren ve bu sevdayı hoyrattça kullanan değerli yöneticilerimiz kulak tıkamaya devam edecekler. Sonrada çıkıp tvlerde ve gazeteler de yok biz topu ona attık o topu buna attı deyecekler.

Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 09:45
Bu yönetimin başını yerse bu mevzu yer insanları enayi yerine koymaya çalışırlarsa bu taraftarın sabrını taşırırlarsa etek giyip gezerler sokaklarda haberleri yok. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 10:13
Ben inşallah yanılırım da bu yönetimin olduğu sürece kapanacağını düşünmüyorum.

Bizim istediğimiz şey de şu an için sadece açığın üstünü kapatmak bir çok takım stadı komple elden geçerdi veya yenisini yaptı !

İki senedir proje muhabbeti çıktı taraftar bu şekilde oyalandı daha sonra topu Belediye Başkanına attılar geri döndü yine ellerinde patladı. Sezon başlayınca bu da unutulur gider, sezonun ortalarına doğru taraftar yine açık tribün için baskı yapar bu sefer de başka bir söz verirler, öyle öyle devam edeceğini düşünüyorum ta ki yeni yönetim gelene kadar ?

Yönetime büyük bir tepki de beklemiyorum bu nedenle olsaydı bugüne kadar olurdu bu saatten sonra da birşey olmaz
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 11:53
İşin rezilliği çıktı iyice. Bu yönetim bu işi beceremeyecek. Büyükerşen, çizdirsin bir proje, üstlensin bütün sorumluluğu. Yönetime kaldıysak, daha çok bekleriz.
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:16
Yönetimin niyeti yaptırmak olsaydı bu zamana kadar çoktan yaptırırdı, bu olayın bütün yükünü büyükerşene atmak onların nasıl karakterli olduğunu gösteriyo..

Bence artık bu konuyu konuşmanında bi anlamı kalmadı, BÖYÜK BAŞKAN KAPALININ ÜZERİNİ AÇ.. ama onuda beceremezsin..
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:31
Sinirlenmemek elde değil.

Büyükşehir belediye başkanı çıkıp diyorki siz benden 1 triyon istediniz ben size 2 trilyon vereceğim yapılmışken en iyisi olsun.

Fakat bizim beceriksiz yönetim bir proje bile çizdirmekten aciz.Üstüne üstlük sürekli Yılmaz Büyükerşenin üstüne oynayıp top Yılmaz büyükerşende diyorlar.

Artık anlaşıldıki yönetimin stadın üstünü kapatmak gibi bir niyeti yok.Tek yapmak sitedikleri şey taraftar ve Yılmaz hoca arasını bozmak.Ama taraftar herşeyi görüyor.

Burada suçlu yönetimdir.Burada suçlu yönetimin her söylediğine inanan ve yönetime hesap sormayan taraftardır.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:21
Alıntı yapılan bozüyük26

İşin rezilliği çıktı iyice. Bu yönetim bu işi beceremeyecek. Büyükerşen, çizdirsin bir proje, üstlensin bütün sorumluluğu. Yönetime kaldıysak, daha çok bekleriz.
Bunu hayatta yapmaz.Yapacak olsaydı şimdiye kadar 3 kere kapatırdı açığın üstünü. Projenin gecikmesi Sayın Büyükerşen'inde işine geliyor.  Çünkü zaten ekonomik yönden Belediye sıkıntıda, mevcut borçlarını bile ödemekte zorlanırken, birde Açık Tribün olayı çıktı. Bu yıl projenin çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu proje 3-4 kez Büyükerşen'e gelir mutlaka bir eksik bulunur ve geri döner. Bu yıl harcanmayan ödenekte, otomatikman rafa kalkar.
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan ESEFE

Alıntı yapılan bozüyük26

Bunu hayatta yapmaz.Yapacak olsaydı şimdiye kadar 3 kere kapatırdı açığın üstünü. Projenin gecikmesi Sayın Büyükerşen'inde işine geliyor.  Çünkü zaten ekonomik yönden Belediye sıkıntıda, mevcut borçlarını bile ödemekte zorlanırken, birde Açık Tribün olayı çıktı. Bu yıl projenin çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu proje 3-4 kez Büyükerşen'e gelir mutlaka bir eksik bulunur ve geri döner. Bu yıl harcanmayan ödenekte, otomatikman rafa kalkar.

Belediyenin ekonomik yönden sıkıntıda olup olmadığını bilmiyorum.Fakat projenin geçikmesi Büyükerşenin işine gelir ve bu proje 3-4 kez Büyükerşen'e gelir mutlaka bir eksik bulunur ve geri döner açıklamanız bence yanlış ve talihsiz bir açıklama.

Klüp 1 trilyonluk bir ödenek isterken Yılmaz Büyükerşen ve Büyükşehir Belediyesi yapılmışken adam gibi birşey olsun diye 2 trilyon ödenek çıkardı.

Sizcede burada bir çelişki yok mu?
NEFER
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:36
Vermeyeceği parayı isterse 5 Trilyon vereceğim diyede söyleyebilir. Bahanede hazır nasılsa ben "2010 Yılında ödeneği çıkarttım, hemde 5 Trilyon, ama Yönetim bir türlü projeyi vermedi, yada yarım yamalak verdi. Dolayısıyla 2010 yılıda sona erdiği Bütçe kanununa göre harcanmayan ödeneği iade etmek zorunda kaldık." Demek o kadar kolay ve kanuni..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:46
Yahu çoluk çocuğun çizebileceği bir tasarımla gitmişler adamın karşısına ne yapmasını bekliyorsun.Yarın öbürgün o çatı yıkılıp altında on bin kişi kaldığında ne yapacak büyükerşen.Yönetim bunların hiçbirini düşünmüyor.Uyduruktan birşey yapmayı düşünüyor.

Haliylede adam karşı geliyor.

Yapmıyacam demiyorki adam.Adam gibi bir projeyle gelin hemen ihaleye çıkartalım diyor.
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,580 saniyede hazırlanmıştır