eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:17
Bu Mesut Hoşcan'ın hiçbir sözüne güvenilmez; nerde beceriksiz, yeteneksiz, kapasitesi olmayan adamlar var bizim yönetime toplanmış  1-2  istisna hariç.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:19
İnsanın koca bir of çekesi geliyor arkadaş.Çok değil yakın bir zaman içinde bi Kocaeli bi Sakarya gibi olursak hiççççççççççççççççççççççççççççççççç şaşırmam.Cry
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:19
Siyasi fikriniz aynı olmayabilir,şahıs olarak sevmeyedebilirsiniz ama Yılmaz Büyükerşen şu yönetimi rezil etmemek için resmen direndi.Böyle ipliğini pazara çıkarırlar işte.Proje diye taslak çizdirebilen yönetim nasıl olacak şimdi?
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:19
Eskişehir´e Avrupa takımı gelmeli
Eskişehirspor Kulübü İcra Kurulu üyesi Prof Dr Fethi Heper, Yeni sezonda iki kulvarda Avrupa´ya açılmak için mücadele edeceklerini söyledi. Mevcut kadronun iyi olduğunu, belli bölgelere en az üç isim daha alacaklarını belirten Heper, " Aceleye gerek yok. Bütçeyi aşmadan nokta transferler yapılacak" dedi.

Eskişehirspor´un unutulmaz gol kralı ve efsane takımın kaptanı Fethi Heper, seneler sonra tekrar döndüğü aktif yöneticilikte yine Eskişehirspor´a faydalı olmayı planlıyor.
Eskişehirspor´un ilkleri başardığını ve unutulmaz dönemlere imza
attığını söyleyen Prof Dr Fethi Heper, " Adımları atarken sağlam atmamız gerekiyor. Türkcell süper liginde yer almak ve kurtlar sofrasında bulunmak kolay değildir. Eskişehirspor ile lige çıkan çoğu takım bugün ikinci hatta 3. ligdedir. Eskişehirspor bu süreci iyi geçmiştir. Artık önümüze bakıyoruz ve gelecek sezonlarda kalıcı başarılara imza atmayı hedefliyoruz" dedi.
AVRUPA TAKIMI
GELSİN
Yeni sezon için hedeflerinin ilk 5 olduğunu vurgulayan Heper, " Eskişehir seneler sonra tarihi Atatürk Stadında Avrupa takımlarını izlemeli. Bunun için hedef olarak ilk 5 diyoruz. Kadromuz bu hedefi kaldıracak güçtedir. Transfer için ise aceleye gerek yoktur. Hemen alalım dersek ekonomik konularda sıkıntı çekeriz. Kulübün bütçesi bellidir. Bunu aşmamız mümkün değildir. Savunmaya iki, orta sahaya ise bir oyuncu alabiliriz. Bunlar yerli olabilir. Yabancıda. Araştırmalar titizlikle devam ediyor" diye konuştu.
KALE ARKASI ŞART.
Taraftarın çektiği çileyi ve sıkıntıyı bildiğini ve yönetim kurulu olarak bu sorunu çözmek için çalışmalar yaptıklarını vurgulayan İcra kurulu üyesi Heper, " Açık Tribün üstü kapanacak. Zaten burası için Büyükşehir Belediyemiz gerekli ödeneği çıkarttı. Projede yenilikler var. Bunlar biter bitmez ihale aşamasıyla birlikte burası kapacak. Muhtemelen bu yılın sonuna burası yetişir.
Bir diğer önemli konu ise kale arkalarıdır. Bunun için iki kale arkasının bulunduğu bölüme en az 1500´şer kişilik tribün yapmak istiyoruz.
Bunun için kaynak aranıyor. Kısa zamanda bu sorunda çözülür" yorumunu yaptı.
GOL KRALI ÇIKSIN
Kendisinin gol krallığını yaşadığını hatırlatan Heper, " Eskişehirspor bünyesinden Milli takımlara sayısız isimler vermiştir. Benim gibi Ömer Kaner´de gol kralı oldu.
Zafer Tüzün´de önemli goller attı ve 100´er kulübüne üye olan tek ES ES´li oldu. Yeni başarılarla birlikte Eskişehirspor´dan bir gol kralı çıksın istiyorum. Umarım bu isim Batuhan Karadeniz olur. Kendisinin yetenekleri tartışılmaz. Başarılı sezonlar geçirirse Eskişehirspor ve Milli takımımıza katkısı büyük olur. Ayrıca alt yapı bizim gibi takımlar için çok önemli. Üretim için gereken yapılacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.
TURNUVAYA
DAVET EDİLDİ
Eskişehirspor Kulübü yönetim kurulu üyesi Prof Dr Fethi Heper, 23 -28 Haziran tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti´nde düzenlenecek olan Gündüz Tekin Onay minikler turnuvasına gidiyor. Heper burada incelemelerde bulunacak ve alt yapı için futbolcu bakacak.
Turnuvaya Eskişehirspor´un 1998-99 doğumlu toplam 10 futbolcusu da katılıyor.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=114042&hab=Eski%FEehir%B4e%20Avrupa%20tak%FDm%FD%20gelmeli
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:19
yahu hocam bunlar beceremiyor işte sen çizdiriver ne olur yaa...
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan Zenci

TOP BENDE DEĞİL YUVARLAK KONUŞMASINLAR

Açık tribünün üstünün kapatılması konusu tam bir polemiğe dönüştü. Yönetim, “Top Büyükşehir’de” derken, gazetemize açıklama yapan Başkan Büyükerşen sert konuştu.
Yıllardır konuşulan ve yıl başında Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in, “Hazırlayın projeyi yapayım” diye söz verdiği açık tribünün üzerinin kapanması konusu yine sarpa sardı.

MUAMMAYA DÖNÜŞTÜ
Bir muammaya dönen “açığın üstünün” kapatılması ile ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen gayet net konuştu: Elle çizilmiş uydurma çizimlerle iş yapamam, can güvenliği her şeyden daha önemlidir!
Eskişehirspor yönetiminin açığın üstünün kapatılması ile ilgili olarak “Top Yılmaz Büyükerşen’de” sözleri üzerine görüşlerini sorduğum Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Top bende değil. Top onlarda, ben sadece topun parasını vereceğim. Yuvarlak konuşmasınlar” dedi.

BU İŞ HATA GÖTÜRMEZ
Eskişehirspor’un 45. yıl kutlamasında Eskişehirspor 2. Başkanı Mesut Hoşcan’ın açık tribünün üstünün kapatılması ile ilgili olarak “Biz projeyi sunduk, top Büyükşehir’de” sözlerini hatırlatmamız üzerine Başkan Büyükerşen sert çıktı.
“Bana getirdikleri proje değil, bir tasarımdan ibarettir” diyen Büyükerşen, “Uygulama projesi, statik ile ilgili bütün hesaplar dâhil projenin tamamını istedim. Ancak bu hali ile bana geldikten sonra ihaleye çıkabiliriz. Bunun da bir süresi var yani. Ben ısrarla onlardan işi doğru yapmalarını istedim. Statik ölçüleri çelik ile ilgilidir. Hata kabul etmez. Tribünün üstü, localar çelikten yapılacak. Bu işler basite gelmez. O kadar demir ve çeliğin altında 10 binden fazla kişi olacak. Bu insanların can güvenliği her şeyden daha önemlidir” dedi.

“ISRARLA ANLATTIM”
“Daha önce bana, Nihat Çuhadar ile gelerek proje adı altında bir tasarı sundular” diyen Büyükerşen, “Hiçbir işe yaramayan bu tasarım ile ilgili olarak onlara, ölçülerin nasıl olması gerektiğini bana getirdikleri tasarı üstünde çizerek gösterdim.
ABD’ye maç izlemeye gittiğimde oradaki statların fotoğraflarını çektim ve onlara da verdim. Böyle konuşacaklarına bana getirdikleri çizimi kamuoyuna göstersinler. O çizimi kamuoyuna gösterdikleri zaman benim düzeltmelerimi de Eskişehirliler görecekler zaten. Ben, bana getirilen tasarının mimarını sordum. Onu bile söyleyemediler.
Tasarıyı çizdiğini düşündüğüm kişiyi Anadolu Üniver-sitesi’ndeki diploma töreninde gördüm ve yanıma çağırdım. Yaptıklarını eleştirdim. (Bakın, Üniversite ne güzel yapmış tribünün üstünü) diyerek örnek gösterdim. Buna rağmen hâlâ ses yok. Yani top bende değil, top onlarda.
Doğru düzgün bir proje getirecekler, biz de onun parasını vereceğiz. Elle çizilmiş uydurma çizimlerle iş yapmam ben.
Can güvenliği her şeyden daha önemlidir” diye konuştu.

21.06.2010

http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=26695&kategori=3

Umarım en kısa sürede adam gibi bir proje belediyeye sunulur.
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 01:54
Yahu Anadolu Universitesinde ve Osmangazi Univesitsinde yokmu gönüllü kişiler şu işi hal ediversin çizimini, bu kadarmı zaman geçirmeye çalışan yönetim olur yaa. Proje parası pahalı geliyorsa hesap açın bir yatırırız proje çizim parasını, Eskieşhir'de olmuyorsa (olmaması imkansız) çelik bir yapı çizebilecek şirket, başka şehirden birileri gelir inceler 1 günde başlar işine.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 02:24

Anladığım kadarıyla şu proje bile,Federasyondan gelecek parayı bekliyor bee...Alayının cebinde
akrep var,akrep Angry
Yuh diyorumda birşey demiyorum artık,hep günü kurtaran demeçler, attıkları topun penaltı olacağını bile,bile sallıyorlar ya,Allah hepsine akıl fikir versin.Ouch
Açık tribün adamı zaten kışın ayazına,yazın sıcağına,yağmurun serinliğine alışmış,kapalıdan protokolden daha elit bir tribündür,kabul eder yada etmezsiniz.Ha bu sene olur,ha seneye,nasıl olsa sen eler bitmez...
Büyükerşen Hoca'nın iş bilirliğini Türkiye öğrendi,bir bizimkiler öğrenemedi,demeyeceğim.
Hedef yapmaya çalışıyorlar ama nafile,bir ETO olayında Otobüs ihalesi üstlerine kaldı ya,bunuda sanki öyle olacakmış gibi düşünüyorlar;
Büyükşehir bekliyor,başlayalım diye,bizim yönetim 300-500 bini "azdır,çoktur bilemem" toplayıp adam gibi proje sunamıyor Büyükşehir Başkanına...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 02:24
mimar da yönetime yakın akrabalığı olan bir kişi çok büyük ihtimalle. :)
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 08:57
Bizi TOP yaptılar, ordan oraya savuruyorlar. Biz TOP olduğumuz sürece, tekmeleyip duracaklar oradan oraya..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır