eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 18:57
PROTESTO EYLEMİ NEREDE OLACAK ARKADAŞLAR?
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 21:01
Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan since65

Bana öyle geliyor ki; kombine almayarak ve "Aldırmayarak" yönetimin stadın iyileştirilmesi konusunda ilgisiz davranmasını protesto edenler konuyu amacından tamamen saptırdılar. Forumda acımasız eleştirilerde bulunanlar stadın iyileştirilmesi konusunda yönetimin ve diğer ilgililerin neler yaptığını merak bile etmiyorlar. Bu konuda gerek yönetimin gerekse büyükşehir belediyesinin yapılacakları netleştirmeye çalıştıklarını biliyorum. Yönetimin belediyeye verdiği bir proje var. Fakat bu proje ayrılan ödeneğin boyutlarını aştığı için bütçeye uyacak yeni bir projenin hazırlandığını, hatta Büyükerşenin Amerika gezisinden dönerken getirdiği çeşitli fotoğraf ve dökümanlarla projenin kısa sürede netleşmesine yardımcı olmaya çalıştığını da biliyorum.
 Yani işin özeti buradaki protesto çabalarına kimsenin kulak astığı yok. Herkes kendince işini yapmaya çalışıyor.Bana göre yönetimin en çok eleştirilmesi gereken yanı geişmeler konusunda taraftarı bilgilendirmemesi.
  Bu arada büyük bir olasılıkla açık kombine fiatı da 250 tl olacak galiba.

buradaki amacı idrak edememiş sizin gibi kişilere şu açıklamayı yapayım mı.yazık ve komik yazdıklarınız tamamen hem de.yok proje cıkmıs yok bılmem ne olmus yokbbutceyı asıyormus.basından beri savunan biz degılmıyız gururumuz kabaran biz değil miyiz.millet ne yaparsa yapsın, kim ne hangi bütçeyi kullanırsa kullansın.biz eskişehirsporluyuz ısımıze sıyasetı bulastırmayız.zaten burnumuz gırdı gırecegı kadar o ayrı bı konu ama neyse.eger sız bugun superlıgteysenız (hatta tribün uzerını kapatacak potansıyelınız dahi yoksa!!!) ve bu kadar guclu taraftar kıtlesını karsınıza alacağınıza ; bırcok konuyu acıga kavusturup mılletı  ıkna etme taraftara bıraz kulak verme,bıraz seffaflasma yoluna gıtsenız ınanın ne beledıyenın projesıne,destegıne,maddııyatına ıhtıyacınız olur ne de bılmem kımın agız kokusuna maruz kalırsınız.ÇÜNKÜ OZAMAN BU BÜYÜK TARAFTAR ŞUAN KOYDUĞU TEPKİ YERİNE HERKESTEN ONCE BEDELI NEOLURSA OLSUN GİDER O KOMBINELERI KAPISIR.artık daha da anlamadıysanız benı asın daha ıyı...

Arkadaş,kusura bakma ama ne demek istediğinizi anlamak isterdim. Daha anlamlı ve bütünlüğü olan cümlelerle anlatırsanız sevinirim. Ya da anlayabilen bir arkadaş ne demek istediğinizi açıklarsa ben de " idrak" noksanlığımı gidermiş olurum.
siz bosverin fehmi bey.yazdiklarim,yazilanlar gayet acik ve net.forumda takilmaya devam edin.tek ricam sizden ve sizin gibi dusunenlerden,forumda hangi konuya ne yazdiginiza dikkat edin yeter.bir de insanlarin bahsettiklerini can-i gonulden okuyabilmenizi umit ediyorum...saygilar
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 00:07
Kombine Kartlar Temmuz´u bekliyor

Eskişehirspor yönetimi, yeni sezonda geçerli olacak Açık Tribün Kombine Kart fiyatlarını belirlemeye hazırlanıyor. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında kombine kart fiyatlarını da görüşen yönetim, fiyat konusunda kesin bir karar vermemesine rağmen, geçen sezonki fiyatlarla arasında çok fark olmamasına karar verdi. Dün Atatürk Stadında yapılan yenileme çalışmalarını izleyen ve çalışmalar hakkında bilgiler alan Kulüp Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz,  kombine fiyatlarının 250-300 TL arasında olabileceğini söyledi.
250 - 300 mü ??? Benim de ismimi yazın BENDE ALMIYORUM
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 00:09
250 300 çok fazlaa zaten lig tv maçları vericek ve açığın üstünüde kapatmadılar maksimum 200 lira olmalı...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 00:13
200 olursa neysede 250 yi kaldırmaz bu bünyeler artık gına geldi  100 liraya 34 maç izlemek varken millet 250-300 lira 17 maç için neden versin ??????
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 00:19
250 az 850 olsun
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 00:31
oltayı attılar haberle birlikte. tepki ölçecekler. şimdi tepki vermezsek bilin ki 300 olur.
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
hakankurtlu Liste gör
Yazar

hakankurtlu
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 09:06
ya murat kardeş biz açıgın üstü kapanmassa kombine almıycaz dioz sen yeni sezonda bilet ve kombine lerrin uygun olması için uyarı yapcaz dion bu nasıl iş
hk
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 10:00
Bir söz var; al gülüm ver gülüm alamazsam ..... veririm gülüm. Sen stada bir çivi çakma, wc ler leş gibi, giriş çıkışlar ayrı bir sorun ondan sonra taraftar takıma sahip çıksın. Bu sene yok öyle isterseniz 100 tl yapın bu taraftar uyandı artık bazı şeylerin değişmesinin zamanı geldi geçiyor. Gerçi hoş eşe dosta yine bedava dağıtırsınız kombine sonra da açıklama yaparsınız bu sene şu kadar kombine sattık diye. sabah sabah gerdi yine bu basın açıklaması özür dilerim forum üyeleri..
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
26-es-26 Liste gör
Yeni Yazar

ergün
Yer: akarbaşı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 10:18
.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör