eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
Online Durum: Offline
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 12:59
Alıntı yapılan dangerofayder

sa. sevgili eskişehirspor taraftarı;

Herkez dedigi gibi yönetim bizi kullanıyor ve biz bunu hic bir şey ses cıkartamıyoruz. ve kombine alalım almayalım artık kavgası yapmaya başladık. Bu Eskişehirspor'umuza zarar vermeye başladı. ileride iyicede büyüyecek. Şimdiye Kadar verdigi sözleri tutmayan Halil Ünal gine başkan olmuştur ve buna sesimizi cıkartamadık.
ARTIK BEN DİYORUM Kİ SUSMA ZAMANI DEGİL ESKİŞEHİRSPOR'UN HAYKIRMA VE İSTEKLERİMİZİN YERİNE GETİRİLMESİ ZAMANI
20.06.2010 tarihine kadar yönetim acıgın üstünü ve kale arkalarını yapmassa 20.06.2010 protesto edelim. ve sitede yazanları orda görmek istirim.!
benim düşüncem budur. 20 haziranda atlatır hic bir şey yapılmassa artık yönetim yalanları devam edecektir.!

HATAM Olduysa bütün Eskişehirspor taraftarından özür dilerim.

SUSMAYALIM SUSTUKÇA YÖNETİM BİZİ KANDIRMAYA DEVAM EDECEK!

HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 14:31
    Günlerdir taraftar mağdur diyoruz, eğer bir hizmet yapılacaksa kulübün ve taraftarın menfaatine yönelik olmalıdır diyoruz ama nafile. Sundurmayı açığın üzerine koyacaklar, localarıda yerleştirecekler alttaki taraftar ne yaparsa yapsın, yöneticilerin umurunda değil.

Amaç iş yapmak değil, popilist politikalarla kendi reklamlarını yapıp taraftara cefa çektirmektir.Yapacağın 23 tane locanın Eskişehirspora maddi getirisi, yıllardır bu ağır yükü taşıyan taraftarından dahamı önemlidir.

Dul karı donu gibi yamalı bir stada, loca yapsan ne olacak. Üç gün sonra sahayı göremeyen veya görmekte zorluk çeken açık tribün, bu locaları kafanıza yıkarsa şaşırmayın.

Taraftar sesini yükseltmeye başladı, siz hemen 3-4 tane futbolcu transfer edin,başka numaranız yok zaten.

kalender
Yukarı
Anti_Bizans Liste gör
Yazar

R.Çelik
Yer: EsEs
  Alıntı Anti_Bizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 15:48
ne tıkırtı var ne sıkırtı
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Yer: Eskişehir
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 16:04
geliyoz soğuğu yiyoz akşamına geçip gidiyoz eve... :):):):)
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 17:52
Alıntı yapılan banner

5 Ağustosta açığın kapanması ile ilgili proje resimleri yayınlanınca bunları yazmıştım. Şimdi öğreniyoruz ki açığın kapanmasında sıkıntı localar olmuş. Locaların tuvaletinin olmaması, alanlarının dar olması, koridorlarının dar olması gibi taraftarın genelini ilgilendirmeyen ayrıntılarmış. Baştan şunu sorgulamak lazım: Açığa loca ne kadar mantıklı? Taş çatlasın 250 kişi rahat maç seyredecek diye 11.000 kişinin hakkını gaspetmek ne kadar mantıklı? Projede 2 tane sütun öngörülmüş ama yaklaşık 110 metre uzunluğundaki locaları 2 direk ile ayakta tutmak mümkün değildir. İş uygulamaya gelince bu sayının artacağı aşikar. Zaten açıkta seyri iyi olan yerler az. 250 kişinin rahatı için iyice azaltacaklar. Mantıklı ve efektif bir yaklaşım değil bu. Localardan vazgeçilsin, adam gibi direksiz şekilde açığın üstü kapansın.

Ayrıca belediye bu iş için 2 trilyon ayırmış. Çizilen projenin maliyeti 1 trilyon civarı imiş. Localar olmazsa maliyet daha da düşer. Bildiğimiz kadarı ile geçen sene Trabzon kale arkalarını 1,5-2 trilyon arası bir maliyete yapmıştı. Madem böyle bir para ayrılmış, kalan parayla da kale arkalarına başlansın. Genel kurulda bu yıl 55 trilyon gelir, 40 trilyon gider öngörüldü. Yani seneye 15 trilyon kar edeceğiz. Madem bu kadar para artacak adam gibi şu kale arkalarının yapımına da başlansın. Kimse kalkıp sit alan falan hikayesi okumasın, Büyükerşen kendisi açıkladı, bizi stadın içi ilgilendirmez, stadın alanında istediklerini yapabilirler, bizi ilgilendiren stadın çevresi diye. Artık laf değil icraat zamanı. 250 tane yönetim tanıdığı maç seyredecek diye taraftara zulmetmeyin.
ClapClapClap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 17:58
biz büyük taraftarız ama büyük taraftara yaklışanları yapmıyoruz.
ben açıkçası yönetime artık kızmıyorum suçun büyüğü bizde, tepkimizi koymadığımız sürece açıkta çok üşürüz, sesimiz havaya uçar, kale arkası olmaz, bütün paramızı biletlere veririz, vs.
iki sene astronomik bilet fiyatları verdik maç izlemek için, trabzon maçından başka tepki koyduğumuzu hatırlamıyorum. daha çok yazarız burda boşu boşuna...
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 18:03
Eylem... Eylem... Eylem...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 18:37
Alıntı yapılan kaansrdr

Kardeşim hiç olmazsa Reşadiyeden bir çivi alıp çakın görelim.Cry
Kaan kardes Resadiyede dukkaninmi var yoksa,civiler eldemi kaldi.LOLLOLLOLLOLLOLLOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 18:58
Alıntı yapılan Baba

Eylem... Eylem... Eylem...

Lig bittikten sonra göstermeliydik en geç.Hemen hemen herkes eylem yapalım demiştir.Sürekli eylem yapacağız, tepkimizi göstereceğiz diye diye 1 ay geçti bile.Dışarıdan biri görse bir türlü harekete geçemediler diye dalga geçecek.İnşallah meşale şovda sağlam bir tepki gösteririz.Zararın neresinden dönülürse kardır. Wink Umudum var yine de.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2010 saat 20:42
Alıntı yapılan eses şahin

Yaaa kardesim  acik tribun diye bir sey var. neden kapatilsinki.Sizde cok oluyorsunuz.Adi uzerinde acik,simdi kapatilsa eski acik denecek bu hic hos degil.Isteyen gitsin kapalida otursun.Hem ben yeni gunes gozlugu aldim ne zaman takacagim.Maclarda giymek icin aldigim yagmurluk ne olacak. Ben sosyete ayaga diye kime bagiracagim.Eger acigi kapatmak iyi bir sey olsaydi 65 ten bu yana kapatilirdi.Sonra 65 ten buyana islananlar,ayazlayanlar ne olacak.Lutfen uzerinize vazife olmayan islere karismayin.Gidin maclarinizi izleyin.Bizim acigimizlada ugrasmayin.Sizin baska isiniz yokmu.Sonra acigin uzeri kapanirsa sesten kulaklarimizi tikamak zorunda kaliriz gurultuden futbolcular top oynayamazlar.Neymis stad giris cikislari kotuymus,kuyrukta cok bekleniyormus.Siz o kuyruklarda beklemenin tadini bilmiyorsaniz ben ne yapayim.Ben bir cok arkadasimi o uzun kuyruklarda tanidim.Zahmetsizce maca gireceksiniz,zahmetsizce cikacaksiniz oldu elinize birde cay kahve istermisiniz. Beyler acigin kapanmasiyla kalsa iyi birde asansor istiyorlarmis yok loce istiyorlarmis, ohh suyundanda koy.Ne locasi burasi sinemami,tyatromu.Bana kalsa mutalip cayirina alirim stadi trubun falanda yok kale direkleri yerinede dort tane tas koydummu al sana stad hemde kompile acik.Masrafta yok.Maclardan sonra kavga dogus yapacak yerde cok isterseniz meydan savasi yapin.Tarihe Mutalip meydan savaslari diye geceriz.YETER YA KALDIRIN SU BASLIGI KAFAYI YIYECEGIMAngryConfusedEmbarrassedDeadWinkTongueShockedOuch

ben açığa loca istiyorum. şahin abimle beraber  maç izlemek istiyorum.  maça 5  dk kala  stada girmek istiyorum.
şahin abicim yeni aldığın gözlüğü artık bana verirsin.....Smile
SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır