eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 19:04
soyle bır olay olsa kombınesını alan yıne alsa ve ılk 3 mac yada kac mac kararlastırılırsa artık hıckımse stada gıtmese ve acıga protestonuzu yapacak sekılde bırseyler yazılsa o daha makul olmayacakmıdır bır onerı !!
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 19:14
Alıntı yapılan quarentina_26

soyle bır olay olsa kombınesını alan yıne alsa ve ılk 3 mac yada kac mac kararlastırılırsa artık hıckımse stada gıtmese ve acıga protestonuzu yapacak sekılde bırseyler yazılsa o daha makul olmayacakmıdır bır onerı !!
Iyide ya ilk uc mactan biri uc buzuklerden biriyle oynanacaksaWink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 19:16
o zaman bütün acık sahaya sırtını dönsün tezahüratını öyle yapsın zaten amaç destek olmak değilmi zaten destek olan macı izlemiyor değilmi gerekli pankartlar asılır herkes sırtını döner sahaya desteğini yapar topcularada protesto anlatılır önceden üstlerine alınmazlar olur biter
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 19:50
Yeter artık kardeşım yeter.Eger destek olmuyorsanız bırakında KÖSTEK de olmayın.Şuna bak ya  birtek kendileri ESKİŞEHİRSPOR'un iyiliğini düşünür,birtek kendileri ESKİŞEHİRSPOR SEVDASIYLA doludurlar.Şu konu baslıgını anlıyamadıysanız hıcbırsey demıyorum sızlere.Kac gun oldu hala nerlere takılıp takılıp buraya getırıyorsunuz.
 Yok efendım bu kombıne almıyacak arkadaslar  maca biletlemı yoksa maca mı gelmıyeceklermıs;Yok efendım böyle protestomu olurmuş,yok efendım ne olursa olsun ölümde olsa o stad yerın dıbınede  gırse maca gıderlermıs onları kımse engellıyemezmıs.Ya burda destek verenler bırseyı anlatamıyoruz yada sızler anlamamak ıcın ınatla ugrasıyorsunuz.
  Evet burda destek olanlar ılla KOMBINE ALMIYORUZ olacak dıye tutturdumu?Yok efendım sızlerede sılah mı dayadık arkadasım sızlerde almıyacaksınız dıye.Yonetıme REST cekmenın yolu nedır soylermısınız?
 1-ya maclara gıtmıyeceksınız,
 2-kombıne almıyarak burdan gelecek paraya guvenemıyecekler,
 3-her mac yonetımı ISTIFAYA cagırarak,
 4-topluca organıze olup tepkı koymak,
  ee hangısını yapacagız soylermısınız bu ısteklerımızı yerıne getırılmesı ıcın,1. maddeyı hıc ama hıc kımsenın yapacagını aklım ve yasım ıtıbarı  kesmıyor.Boyle bır tepkıyı yapacak  kımsede yok  oyle.3.maddeyı yapmaya kalksan bu seferde yıne bazı sesler yukselecek takım ıyı gıdıyor,eskişehırspor tarıhının en ıyı sezonunu yasıyor varsın acık kapanmasın bızler acıkta mac ızlemeye razıyız dıyeceksınız.4.maddeyı zaten hıc ama hıc soylemıyorum bırakın toplanmayı telafuz bıle edılmıyor.Vay efendım 10 kısı pankart yapıp kongre gunu ordaydık burda sanal kaldınız dıyenlere sunu soyleyım.Dag daga kusmusde dagın haberı olmamıs mısalı bırılerı kendı arasında karar almıs yapmıs sonra burdakı lıstede yazan ısımlerı SANAL olmakla sucluyorlar.Sız SANAL degılsınız 10 kısı karar almıs yapmıssınız TEBRIKLER devamını beklıyoruz ne deyım.2. maddeye gelınce ılla burda bana soyleteceksınız.Elınızde yonetıme gosterecegınız bır koz soyleyın ve oyle bır koz olsun kı bunun TELEFUZ edılmesı bıle yonetımı bırseyler yapmaya itelesin.
  Hadı madem baslıgıda degıstırecem.Yonetıme karsı oyle bır KOZ soyleyın kı;O  KOZ  ESKİŞEHIRSPOR taraftarının ne kadar KARARLI oldugunu gostersın ve yonetıme ben napıyoruım dedırtsın.Ve konu baslıgınıda degıstırecem.Buyrun karsı cıkan arkadaslar  IBRE VE OK SIZDEN yana bızler sızlerın arkasındayız.Madem bu olmaz sızın dedıgınız olsun...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 20:26
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan quarentina_26

Iyide ya ilk uc mactan biri uc buzuklerden biriyle oynanacaksaWink

farkedermı ıster ıstanbul takımı gelsın ısterse barca real gelsın protesto yapıcak ınsanlar ıcın bu bır baslama noktası kabul edılemez kım gelırse gelsın protesto protestodur lamı cımı yok aslında medyanın takıp ettıgı klupler olması daha ıyı cunku dırek trıbunlerı ararlar ve o yazı cıkar karsılarına ondan daha ıyı bır msjmı olur ıstanbul takımlarında yapma anadolu takımlarında yap ne anladım ben o ısten ozaman
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 20:38
Oguz bey haklisinda benim demek istedigim ne yazikki bu uc buzuklerin maclarina futboldan anlasin anlamasin,ESES li olsun olmasin herkes geliyor,Yani yapilacak protestoya stadin ancak ucte biri katilir digerlerinin boyle bir protestodan haberi bile yoktur.Istanbul takimlarinin maclarina biz protesto icin gitmesek bile o stad yine dolar,Bizim yanilgimiz ESES taraftarini bu forumdan ibaret sanmamiz. Eger ESES taraftarinin hepsi bizim forumda olsa uye sayimiz onbinlerce olurdu ve isimiz daha kolay olurdu.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 22:24
 Bana öyle geliyor ki; kombine almayarak ve "Aldırmayarak" yönetimin stadın iyileştirilmesi konusunda ilgisiz davranmasını protesto edenler konuyu amacından tamamen saptırdılar. Forumda acımasız eleştirilerde bulunanlar stadın iyileştirilmesi konusunda yönetimin ve diğer ilgililerin neler yaptığını merak bile etmiyorlar. Bu konuda gerek yönetimin gerekse büyükşehir belediyesinin yapılacakları netleştirmeye çalıştıklarını biliyorum. Yönetimin belediyeye verdiği bir proje var. Fakat bu proje ayrılan ödeneğin boyutlarını aştığı için bütçeye uyacak yeni bir projenin hazırlandığını, hatta Büyükerşenin Amerika gezisinden dönerken getirdiği çeşitli fotoğraf ve dökümanlarla projenin kısa sürede netleşmesine yardımcı olmaya çalıştığını da biliyorum.
 Yani işin özeti buradaki protesto çabalarına kimsenin kulak astığı yok. Herkes kendince işini yapmaya çalışıyor.Bana göre yönetimin en çok eleştirilmesi gereken yanı geişmeler konusunda taraftarı bilgilendirmemesi.
  Bu arada büyük bir olasılıkla açık kombine fiatı da 250 tl olacak galiba.
since1965
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 22:37
Alıntı yapılan eses şahin

...Bizim yanilgimiz ESES taraftarini bu forumdan ibaret sanmamiz.

Bugün kamyonetin şaftı kaydı hocam...
Manasın sokağında Konyalılara götürdüm...
Konyalının bilgisayarında ESES in logosu vardı,
karşıda Seyitgazili berberin aynasında ESES atkısı,
aynı sokakta çay ocağındakiler bir baba Hüsnü diyor.
efsane ''ESES taraftarı'' bu forumdan ibaret değil hocam.
Meselemiz doğru örgütlenmede, güçlerimizi birleştirmekte..

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 22:39
Alıntı yapılan esesserkan26

...2. maddeye gelınce ılla burda bana soyleteceksınız.Elınızde yonetıme gosterecegınız bır koz soyleyın ve oyle bır koz olsun kı bunun TELEFUZ edılmesı bıle yonetımı bırseyler yapmaya itelesin.
  Hadı madem baslıgıda degıstırecem.Yonetıme karsı oyle bır KOZ soyleyın kı;O  KOZ  ESKİŞEHIRSPOR taraftarının ne kadar KARARLI oldugunu gostersın ve yonetıme ben napıyoruım dedırtsın.Ve konu baslıgınıda degıstırecem.Buyrun karsı cıkan arkadaslar  IBRE VE OK SIZDEN yana bızler sızlerın arkasındayız.Madem bu olmaz sızın dedıgınız olsun...
Koz dediğimiz saklı durur be Serkan Abi, hemen ortaya atılmaz. Ortaya çıkardığın zaman ya karşı tarafı ya kendini bitirirsin. Biz şu anda tribünleri terk ederek etrafı çapulculara, şakşakçılara bırakacaksak kendimizi bitiririz.

Bana kalırsa meydanlara inelim, şehri inletelim, yönetimi titretelim. Kozumuzu daha zor günlere saklayalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2010 saat 23:17
Alıntı yapılan since65

Bana öyle geliyor ki; kombine almayarak ve "Aldırmayarak" yönetimin stadın iyileştirilmesi konusunda ilgisiz davranmasını protesto edenler konuyu amacından tamamen saptırdılar. Forumda acımasız eleştirilerde bulunanlar stadın iyileştirilmesi konusunda yönetimin ve diğer ilgililerin neler yaptığını merak bile etmiyorlar. Bu konuda gerek yönetimin gerekse büyükşehir belediyesinin yapılacakları netleştirmeye çalıştıklarını biliyorum. Yönetimin belediyeye verdiği bir proje var. Fakat bu proje ayrılan ödeneğin boyutlarını aştığı için bütçeye uyacak yeni bir projenin hazırlandığını, hatta Büyükerşenin Amerika gezisinden dönerken getirdiği çeşitli fotoğraf ve dökümanlarla projenin kısa sürede netleşmesine yardımcı olmaya çalıştığını da biliyorum.
 Yani işin özeti buradaki protesto çabalarına kimsenin kulak astığı yok. Herkes kendince işini yapmaya çalışıyor.Bana göre yönetimin en çok eleştirilmesi gereken yanı geişmeler konusunda taraftarı bilgilendirmemesi.
  Bu arada büyük bir olasılıkla açık kombine fiatı da 250 tl olacak galiba.
buradaki amacı idrak edememiş sizin gibi kişilere şu açıklamayı yapayım mı.yazık ve komik yazdıklarınız tamamen hem de.yok proje cıkmıs yok bılmem ne olmus yokbbutceyı asıyormus.basından beri savunan biz degılmıyız gururumuz kabaran biz değil miyiz.millet ne yaparsa yapsın, kim ne hangi bütçeyi kullanırsa kullansın.biz eskişehirsporluyuz ısımıze sıyasetı bulastırmayız.zaten burnumuz gırdı gırecegı kadar o ayrı bı konu ama neyse.eger sız bugun superlıgteysenız (hatta tribün uzerını kapatacak potansıyelınız dahi yoksa!!!) ve bu kadar guclu taraftar kıtlesını karsınıza alacağınıza ; bırcok konuyu acıga kavusturup mılletı  ıkna etme taraftara bıraz kulak verme,bıraz seffaflasma yoluna gıtsenız ınanın ne beledıyenın projesıne,destegıne,maddııyatına ıhtıyacınız olur ne de bılmem kımın agız kokusuna maruz kalırsınız.ÇÜNKÜ OZAMAN BU BÜYÜK TARAFTAR ŞUAN KOYDUĞU TEPKİ YERİNE HERKESTEN ONCE BEDELI NEOLURSA OLSUN GİDER O KOMBINELERI KAPISIR.artık daha da anlamadıysanız benı asın daha ıyı...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır