eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 14:57
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

başkan büyükerşen  2 milyon lira ayrıldı demiş ya bu parayı Eskişehir Spor Kulübü nasıl temin edemiyor ben ona hayret ediyorum..

hangi yönetim?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:36
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

başkan büyükerşen  2 milyon lira ayrıldı demiş ya bu parayı Eskişehir Spor Kulübü nasıl temin edemiyor ben ona hayret ediyorum..
Boşnak,sen Kuzunu,Kurda teslim edermisinLOL
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:38
KARŞIYAKA’YA YENİ STAD GELİYOR…

Kent sporu ve Karşıyaka Spor Kulübü için hayati önem taşıyan Stat projesinde mutlu sona yaklaşıldı.
Dört yıl süren çalışmalar sonucunda 25 bin kişilik stat yeri belirlenmiş,  1 / 1000 ölçekli uygulama imar planlarına işlendi.
Karşıyaka Belediyesi’nce Örnekköy mahallesindeki Zübeyde Hanım Huzur Evi’nin arkasındaki geniş alanda belirlenen stat yerinin imar planı İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.  

Avrupa standartlarında inşa edilecek Karşıya Stadı ile ilgili yatırımcı ve sponsor firmalarla çeşitli görüşmeler yapıldı. Bu firmalar stadın içerisinde yapılandırılacak alış-veriş merkezleri için girişimci bir yaklaşım sergiledi.
http://www.karsiyaka.bel.tr/stadprojesi.php
(KARŞIYAKA BELEDİYESİ NİN SİTESİ)

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:51
Alıntı yapılan esesyucel

Ne acıgın üstü kapanacak nede kale arkaları olacak vc ler felan hic birşey olmayacak biz anca kendimizi kandırız burdan.

Unakıtan acıgı kapatacakdı  ne oldu
H.Ü Her demecinde acıgı kapatacagız dedi ne oldu
Şimdide Y.b.e kapatacam diyor ama puroje gelmedi diyor yine kandırılan bizleriz

Peki bizleri kim kandırıyor?
Yücel bey,H.Ü yü anladıkta Y.b.e. yi anlayamadık.bu tür anlayışı size hiç yakıştıramadım.Sevmeyebilirsin,saygı duyarım ama sayın Büyükşehir belediye başkanına böyle ucuz kısaltmalarla hitap edemezsin zira kısaltmaların bile kuralı vardır..
Başkanımız, iyi bir proje geldide yapmayız diyemi kıvırıyor,kaldıki ayrılan 2 milyon tl.kendisinin cebinde değil.Ne olduğunu hepimizin bildiği bir insan için,A.Ü'nün kuruluşundan,Şehrimize yaptığı hizmetlerle (beğenirsiniz,beğenmezsiniz ayrı konu) Ülkemiz gündeminde,hatta zaman zaman Dünya gündeminede Şehrimizi sokabilen bir insanı aynı kefeye koymanızı anlayamıyorum...
Sarar zamanında boşuna dememiş (paramla kendime küfür ettirmem) diye...!

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:05
Alıntı yapılan 26_26_26

Arkadaşlar, Necati beyin siyasi konumunuda iyi biliriz,Hocayı sevmez onuda biliriz lakin EsEs sevdasınıda biliriz...
Necati Bey;
Güzel msj lar.yazıyorsun hepimiz biliyoruz ama sizde Büyükerşen'in zikredildiği ortama kılıç kalkanla girmeyin lütfen,yeri gelir ve yakında gelecek referandum,seçim ortamlarında yine tartışacağız zaten.
Gençler lütfen daha saygılı olalımSmile

ahmet abi seni bu yüzden seviyor ve takdir ediyorum..

siyasi görüşümüz farklıda olsa ortak paydamız bir ve tek ESKİŞEHİRSPOR..

fakat beni bu kadarda muhafazakar,bu kadar tutucu sanmayın..benim büyükerşenin ESKİŞEHİRSPOR dışındaki icraatlarına lafım pek olmaz herkes beğenirken benim kalkıp sırf gıcıklık olsun diye bişey demem çobanın dağa küsüp dağın haberi olmamasına benzer..

fakat ben bu şehirde yaşayan herkesi kucaklayan bir belediye başkanı görmek istiyorum..

futbol taraftarını,helede bizleri ikinci plana atan bir başkan istemiyorum..

açığı kapatıcam dedin kapat o halde..projeyi sen yap işi ben yapayım olmaz..yapacaksan hepsini yap hem yönetimi beğenmiyon hemde projeyi siz yapın diyon ne alaka?derler adama

koskoca büyükşehir belediyesinde böylesine basit bir işi yapacak bir mimar,bir mühendis yokmu yav allahaşkına..?

aşk adasıydı,masal şatosuydu,korsan gemisiydi gibi fatastik işlerin yanında gerçek olan ESKİŞEHİRSPOR taraftarına buda benden olsun demek çokmu zor?

bursanın ,kayserinin belediye başkanları takımlarıyla yatıp kalkarken özellikle kayseri belediyesi maç günlerinde ücretsiz taşımacılık yaparken bizim sayın hocamızdan planı,projesiyle,maliyetiyle bir açığın üstünü kapatmasını istemişiz çokmu ?

bizde biliyoruz bu kulübün bir yönetimi var bir başkanı var..fakat çorbada seninde bir tuzun olsun elin memleketinin belediye başkanı yapıyorya sende yap nolurr ölürmsün?

neyseee yaa uzatmayayım daha fazla..aynı yerde dönüp dolaşıyoruzzz............
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:19
Hocamız,dediğin gibi projeninde en iyisini yapar,kabul ama ben söz verdim yapacağım diyor ve yapacaktırda..
-bari bir proje getirin ben anlamam toptan,stattan. Hiç ölmazsa o katkıda sizden olsun.
Diyemezmi...

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:25
Alıntı yapılan 26_26_26

Hocamız,dediğin gibi projeninde en iyisini yapar,kabul ama ben söz verdim yapacağım diyor ve yapacaktırda..
-bari bir proje getirin ben anlamam toptan,stattan. Hiç ölmazsa o katkıda sizden olsun.
Diyemezmi...
hani hepimiz biliriz:kurta sormuşlar ensen neden kalın diye..

oda demiş kendi işimi kendim yaparım diyee..

ne yönetim ,ne belediye,ne etisiymiş,sararıymış,ne hükümetiymiş..

bu işi galiba taraftar olarak biz yapacağız sonunda..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:26
 Ahmet abi proje dediğin öyle kolay bir iş değil.Bedavaya çizilen bir iş hiç değil.Bizimkiler çizdirdikçe Büyükerşen olmaz diyeceğine Büyükerşen çizdirsin projeyi yaptırsın.
S.nalbant
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:37
Alıntı yapılan alyans999

Ahmet abi proje dediğin öyle kolay bir iş değil.Bedavaya çizilen bir iş hiç değil.Bizimkiler çizdirdikçe Büyükerşen olmaz diyeceğine Büyükerşen çizdirsin projeyi yaptırsın.
Mesela kaç paraya çiziliyor,100,200,300,500 bin...

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:41
Yönetim bizim foruma ihale etse bu proje işini sırf bu işe bakacak arkadaşlarda çoktur,hazırlayıp sunacak..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır