eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
espadon Liste gör
Yeni Yazar

Yusuf Şengür
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 14:55
Kombine ben de almayacağım.
Tuvalatlerin durumu berbat
Bu paraya bu tuvaletler....
böyle davranmakla bu yönetim taraftarı düşük insan yerine koyuyor
Yukarı
espadon Liste gör
Yeni Yazar

Yusuf Şengür
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 14:56
beni de 97 numaraya yazınız
100 numaraya da kaç yıldır 100 numara yapamayan yönetimi yazınız
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:01
Alıntı yapılan inadına_eses

Forumda 6000 kişi var ama tepkisini reel anlamda kombine almıyorum diye dile getiren 96 kişi biz kendi içimizde birlik olmadıktan sonra daha çok kar,yağmur,soğuk,bedava bilet, kavga daha çok görürüz.
Sevgili Melih birlik beraberlik konusunda sıkıntılarımız ve eksiğimiz doğrudur.Fakat kombine almamanın neresinde hemfikir olacağız Allah aşkına?
Ağır aksak ve sıkıntılı bir süreç işliyor.Bu yönetim tarzı her işi ite kaka yapıyor.Ama farkındaysanız 3 sene daha bizim başımızdalar.Bunu değiştirmek ya da yöneyim kararlarında söz sahibi olabilmek adına Kulübe Üyelik fırsatını değerlendiren sadece 30 kişi oldu.Onlarda bu sayfalarda sürekli ve boş konuşmaktansa doğrı işleri doğru zamanlarda yapmaya çalışıyorlar.(ki bana göre doğrusu da budur)
Tepki tabi ki gereklidir ve olmalıdır.Zamanı gelince sesler de yükseltilir.Ama Genel Kurul'da öyle ya da böyle güven oyu almış insanlara tepki olarak kombine almamak sizce ne derece kulübe ve takıma yarar sağlar?
Açık tribünün üzerinin kapanması ile ilgili süreç ilerliyor.Kabul ediyorum ki yıllarca kılını kıpırdatmayanlar şimdi ite-kaka birşeyler yapmaya çalışıyorlar.Ama nihayet birşeyler yapılıyor.Biraz bekleyeceğiz ve olayları izleyeceğiz.
Kısacası Eskişehirspor taraftarı sabırlıdır.Sabrın bittiği yerde ise birlik olur ve tepkisini verir.Ama zamanlama ve şekil önemli.Kombine almamak yönetimin paçasını tutuşturmaz ve bizi sonuca götürmez.
Amaç kombine almamak ve biletle maça girmekse insanlar kendisini zora sokmuş olur.Yok eğer maça gitmemekse maalesef takımı yalnız bırakarak sportif başarıdan da uzaklaşarak yaptığımız transferlerin paraya dönüştürülememesi sonucu borç içinde yüzmeye başlarız.
Mevcut yönetim zihniyeti Genel Kurul'da olduğu gibi kendisini sorgulayanları zaten görmek,duymak istemiyor.Tribünlerden çekilmek demek ekmeklerine yağ sürmek demektir.
Bu takım bizim YALNIZ BIRAKMAmalıyız...
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:27
Sevgi eylem gerektirir dedik bir allah'ın kulundan haydi o zaman OMUZ OMUZA verip tepkimizi veriyoruz diye öncülük etmedi.NEFER trıbünü yapmıs oldugu acıklamadan dolayı tebrık edıyorum ama bu tepki içinde duyarsız kalmamasını bekliyorum.ESKOD,NEFER,KIZILCIKLI,ALTES,1965'LİLER,26ETD,BANDOESES,KOREOESES artık duyarsız kalmayın ve şu forumda verilen tepkilere ve çağrılara ses verin.Türkcell süper liginde en berbat stadında en pahalı maç izlememize rağmen bu zamana kadar isyan etsekde bu sefer ki isyan bardagın tasdıgını ve bizlerde sabrın kalmadıgını dıle getırıyoruz.Her sezon aynı HALİL'den MASALLAR dinlemek istemiyoruz.Çünkü sana güvenmiyor ve inanmıyoruz.2016 için yapılacak stadda 2020 adaylığına kadar rafa kaldırıldıgına göre mevcut ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI hemen MODERNİZE ÇALISMALARINA baslanmalı ve sadece açık trıbunun ustunun kapatılması ıle gecıstırılmemesı ıcın elımızden gelen tepkıyı de koymakda sonuna kadar kararlıyız.Sayın YÖNETİM;

1-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI zemini açık trıbunun alt sıralarında mac ızlenebılmesı ıcın gereken mesafeye ındırılene kadar;
2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar;
3-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI kale arkaları yapımına baslanana kadar;
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;
5-ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ gelir düzeyine göre uçuk kacık kombıne bılet fıyatları ve bilet fıyatlarından vazgecene kadar;

KOMBİNE ALMIYOR VE ALDIRMIYORUZ!!!!

sevgi eylem gerektirir için düzenlenecek tepki yürüyüşü içinde kongreden önce yapılmasının ve bir basın açıklaması ile sartlarımızın ve yerıne getırılmezse tepkılerın devam edecegını bıldırmelıyız.Eğer ki yukarıda saymıs oldugumuz dernek ve gruplarımız bu cagrımıza ses vermezlerse bizlerde forumdaki taraftarlar ve yakın tanıdıgımız arkadaslara haber vererek tepkımızı dıle getırmelıyız.

1-İlker Kaçan
2-Gürsel-EsEs İmp.
3-Sermet lord o eses
4-İsmail Ayeken
5-curva_sud
6-İsmail Koçak
7-Furkan Demirer
8-Selman Çoban
9-Enes Ak
10-Erdogan yoruksoy
11-Erkan ÜTENLER (tridimit26)
12-esserkan26
13-sercan(eseserkan26)
14serdar(esesserkan26)
15-erkan(esesserkan26)
16-ismail(esesserkan26)
17-gökhan(esesserkan26)
18-faik(esesserkan26)
19-ersim(esesserkan26)
20-volkan(esesserkan26)
21-Sinan(enES26)
22-Onur(illedeESES)
23-Osman(esesosman26)
24-ACMILAN
25-Semih (tnt)
26-dağhan erden(dj_daghan)
27-cengizhan köse(cngzhn)
28-esin varmalı(eses esin)
29-Hkmt Armağan
30-Serden
31-Cemil
32-İlker tunca (ilkertunes)
33-Mevlüt (SeVdAm EsEs)
34-Suat-lavidian
35-2Şimşek6 (Ahmet)
36-26-es-26 (Ergün)
37-Erahnes(erhan)
38 esse ( erkan)
39 ceyrancı ( serkan )
40 sağlığın gülü ( hüseyin )
41-eserkan26(erkan)
42-esgökhanes (gökhan)
43-ESES1126(Mehmet)
44-anıl_es
45-ismail(kerlon)
46-şahin(kerlon)
47-adem(kerlon)
48-cihad(kerlon)
49-Said (Disasel)
50-zafer (es_zafer_es26)
51-Özkan (Kozakcı)
52- tmr 26 ( Timur )
53- Cengiz Hamamcı
54- Adnan Hamamcı
55- Efe Can Şolpan
56- Atakan TETİK
57- Ayhan TETİK
58- Hüseyin Başaran
59- Ege Kaan Şolpan
60- Yiğit Güler
61-Hakan (es_HaKaN_es)
62-UĞUR
63-KADİR
64 - İnadına-eses ( Melih )
65-Seyfi Halim
66-ESPANA
67-eren(turkmen)
68-HoLigaNeFeR26
69-ESES2688
70-nofear2626 (Edip)
71-es-es77(murat)
72-menderes26
73-yenirakı 26
74-esmustafa
75-zecapone
76-onurongan
77-ESESLİ EMRE 26
78-2Şimşek6(Ramazan)
79-esesli ramazan (uğur ramazan)
80-Tayyar26
81-Yakamoz26
82-tüko_eses
83-berke.m26
84-ender_26_esk
85-sismanrambo26
86-rayknetlee
87-erkan 26es
88-jack_sparrow
89-ases26
90-eyup_kara26
91-izzetiz(izzet çolpan)
92-ersin2626
93-milkin0026(mustafa)
94-melihes26(melih)
95-Çetin
96-blackandred26(serdar)
97-espadon(yusuf şengür)

Burada 97 kişi olabılıriz.Burdakı hiçbir kimsenin ESES aşkı sızlerınkınden farklı değil.Burayı takıp eden veya etmıyen bircok insan var.Ve gecen seneki trıbundekı kavgalar,bedava bilet olayları ve satılması,ve 2 senedır  bu taraftarı enayı yerıne konularak acıgın ustunu kapatacagız,kale arkaları yapacagız,bu sene hedef sampıyonluk ve avrupa kupaları masalarıyla bızlerı kandıran yonetıme hıc kımsenın guvenı kalmamıstır ve maclara gıtmıyeceklerını soyluyorlar.Yonetım de secılmıs olan dıyorsunuz 200  tane kendı adamlarının oldugu kuruldan ıstedıgı kadar secılsın.Hıcbır zaman guven oyu alamıyacak bu taraftardan.Gecen sene bılet ve kombıne fıyatlarına tepkı gosterıp maclara  gıtmıyen bırcok ESES sevdalısı vardı.Bu senede stad yuzunden ve yukarıda saydıgım olaylar yuzunden yıne bırcok  taraftar kombıne almayı dusunmedıgını dıle getırıyor.Su bır gercek kı bu takım bızım ama nedense hıcde bızım oldugu ızlenımını goremıyorum.Trıbunde olsakda hıcbır sey degısmıyor.Cunku bu yonetıme trabzon macında ne kufurler edıldı,ıstıfa seslerı yukseldı ama bakın gıtmedı ve 3 sene yıne basımızda.Gecen sene acıgın ustu kapatılacak sozunu alan bu baskan neden koca bır sezonda PLAN ve PROJE'yı hazırlamadı.Bırakalım arkadaslar yavas yavas ılerlıyor masallarını resmen bızı SAF yerıne koyuyor ve kandırıyorlar.Cunku ES ES sevgımız onlarınkınden fazla olduklarını bılıyorlar.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:31
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan eses_aşkı

Sizin burada böyle bir konu açmanıza gerek yok aslında.Sivas maçındaki olaylardan sonra seneye kombine almam diyen birçok kişi tanıyorum ve üzülüyorum.

Kulübümüz oyuncuların maaşlarını sıkıntıya girmeden ödesin, gelirleri biraz daha artsın stad için adımlar da atılır ama şu anda ikinci planda maalesef.

Bende istiyorum bu yönde adımlar atılmasını ama her şeyi birden beklemek de yanlış değil mi?

Herşeyi birden mi ? senelerden beri bekliyoruz ama hep boş hep aynı seneryo olacak yapılacak tamam bitecek sonuç ne kocaman bir sıfır..

Haklısın Melih  Ağabey fakat; bunu yaparak kulübümüze zarar vermiş olmayacak mıyız? Yönetimin yaptığı hataları Eskişehirspor mu çekmeli? Bu yönetime verilecek bir ceza değil, Eskişehirspor'a verilen bir ceza gibi olmuyor mu ağabey?

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 15:51
Alıntı yapılan esesserkan26

Sevgi eylem gerektirir dedik bir allah'ın kulundan haydi o zaman OMUZ OMUZA verip tepkimizi veriyoruz diye öncülük etmedi.NEFER trıbünü yapmıs oldugu acıklamadan dolayı tebrık edıyorum ama bu tepki içinde duyarsız kalmamasını bekliyorum.ESKOD,NEFER,KIZILCIKLI,ALTES,1965'LİLER,26ETD,BANDOESES,KOREOESES artık duyarsız kalmayın ve şu forumda verilen tepkilere ve çağrılara ses verin.
Diğerlerini bilmiyorum ama 1966'liler Derneği'nin en başındaki insan şu an yönetimde ve muhtemelen bu sorunları olması gereken yerde dillendiriyor.
BandoEsEs çok farklı bir oluşum.Onların misyonu çok daha değişik.Yapması gerekenler bambaşka.Bu konularda ''Kombine almıyoruz'' demesi en yakışıksız kalacak topluluktur.Birleştirici olması gereken ve sadece EsEs sevgisiyle takıma destek için kurulmuş,tribünlerden küfürü uzaklaştırmaya çalışan topluluk böyle konulara bulaşmamalıdır.
KoreoEses dediğin belli bir grup zaten yok.Ama koreo işerliyle her daim uğraşan kişiler Genel Kurul'da gidip ''Lafta kalmasın Açık kapansın'' diye pankart açmış duyduğuma göre.Fotoğrafları da vardı hatta.

Yani ismini zikrettiğin adamların çoğu bir işin ucundan tutmuş.Kendi güçleri yettiğince çalışıyorlar.Anlayacağın sanal alemde sayfalarca yazmakla kalmamışlar.
Bu sayfalardan süslü ve büyük puntolu cümleler yerine icraat üretelim arkadaşlar.
Aynı fikirde değiliz ama madem yaptığınızın doğruluğuna bu kadar eminsiniz kimseden birşey beklemeyin.Bu listede isimleri tren yapıp birbirine ekleyeceğinize somut bir adım atın.
Çaba gösterenlere de kıllarını kıpırdatmıyorlar muamelesi yapmayın.
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:00
kombine almayacaklar maçamı gelmıyecekler yoksa bıletlemı mac izliyecekler
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 16:02
 1-İlker Kaçan
2-Gürsel-EsEs İmp.
3-Sermet lord o eses
4-İsmail Ayeken
5-curva_sud
6-İsmail Koçak
7-Furkan Demirer
8-Selman Çoban
9-Enes Ak
10-Erdogan yoruksoy
11-Erkan ÜTENLER (tridimit26)
12-esserkan26
13-sercan(eseserkan26)
14serdar(esesserkan26)
15-erkan(esesserkan26)
16-ismail(esesserkan26)
17-gökhan(esesserkan26)
18-faik(esesserkan26)
19-ersim(esesserkan26)
20-volkan(esesserkan26)
21-Sinan(enES26)
22-Onur(illedeESES)
23-Osman(esesosman26)
24-ACMILAN
25-Semih (tnt)
26-dağhan erden(dj_daghan)
27-cengizhan köse(cngzhn)
28-esin varmalı(eses esin)
29-Hkmt Armağan
30-Serden
31-Cemil
32-İlker tunca (ilkertunes)
33-Mevlüt (SeVdAm EsEs)
34-Suat-lavidian
35-2Şimşek6 (Ahmet)
36-26-es-26 (Ergün)
37-Erahnes(erhan)
38 esse ( erkan)
39 ceyrancı ( serkan )
40 sağlığın gülü ( hüseyin )
41-eserkan26(erkan)
42-esgökhanes (gökhan)
43-ESES1126(Mehmet)
44-anıl_es
45-ismail(kerlon)
46-şahin(kerlon)
47-adem(kerlon)
48-cihad(kerlon)
49-Said (Disasel)
50-zafer (es_zafer_es26)
51-Özkan (Kozakcı)
52- tmr 26 ( Timur )
53- Cengiz Hamamcı
54- Adnan Hamamcı
55- Efe Can Şolpan
56- Atakan TETİK
57- Ayhan TETİK
58- Hüseyin Başaran
59- Ege Kaan Şolpan
60- Yiğit Güler
61-Hakan (es_HaKaN_es)
62-UĞUR
63-KADİR
64 - İnadına-eses ( Melih )
65-Seyfi Halim
66-ESPANA
67-eren(turkmen)
68-HoLigaNeFeR26
69-ESES2688
70-nofear2626 (Edip)
71-es-es77(murat)
72-menderes26
73-yenirakı 26
74-esmustafa
75-zecapone
76-onurongan
77-ESESLİ EMRE 26
78-2Şimşek6(Ramazan)
79-esesli ramazan (uğur ramazan)
80-Tayyar26
81-Yakamoz26
82-tüko_eses
83-berke.m26
84-ender_26_esk
85-sismanrambo26
86-rayknetlee
87-erkan 26es
88-jack_sparrow
89-ases26
90-eyup_kara26
91-izzetiz(izzet çolpan)
92-ersin2626
93-milkin0026(mustafa)
94-melihes26(melih)
95-Çetin
96-blackandred26(serdar)
97-espadon(yusuf şengür)
98-yasin dincar  ( zawur )

2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar; 

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 19:43
Kombine almıyorum diyenlerin çoğu maçlara gelecektir bence dolayısı ile kombine ile protestonun mantığını çözebilmiş değilim . 
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 19:48
Yönetim iki şartı sağlarsa kombine alırım.

1. Her taraftara bir tane kızak, 3-5 tanede köpek verilsin,malum açık trübünde kış hayli ağır geçiyor. 

2. Beleş biletlerin bir kısmı futbolculara dağıtılsın. Bu futbolcularda stadyum önüne tezgah kurup biletleri satsın ve alacaklarını bu yolla  tahsil etsinler. Hiç olmazsa bir kaç kişinin,  üzerinde bedelsiz yazan biletleri parayla satmasının önüne geçilir.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır