eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 03:41
Arkadaşlar, Necati beyin siyasi konumunuda iyi biliriz,Hocayı sevmez onuda biliriz lakin EsEs sevdasınıda biliriz...
Necati Bey;
Güzel msj lar.yazıyorsun hepimiz biliyoruz ama sizde Büyükerşen'in zikredildiği ortama kılıç kalkanla girmeyin lütfen,yeri gelir ve yakında gelecek referandum,seçim ortamlarında yine tartışacağız zaten.
Gençler lütfen daha saygılı olalımSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 03:53
Ahmet abi bir olaya bir kere sessiz kalınır,iki kere sessiz kalınır.Biz üçüncü kez de sessiz kaldık.Bu abimiz aylardır hatta yıl oldu bu forumda defalarca Eskişehir'in Belediye Başkan'ına hakaret etti.Bir yenisini daha eklemiş.Görünüşe bakılırsa etmeye de devam edecek.
Nefer
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 04:01
Bu insanları değiştiremezsin,keşke birde dillerini tutsalar ama neticede sanal alem,hoş ben bu siteyi hiç bir zaman sanal alem olarak görmedim,çok kardeşlerimide tanıyorum,eksik olmasınlar saygıdada kusur etmiyorlar hiç biri ama sanal görenlerde çok...Malesef.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 08:40
Alıntı yapılan 26_26_26

Büyükerşen'in zikredildiği ortama kılıç kalkanla girmeyin lütfen,
Gençler lütfen daha saygılı olalımSmile

neden girmesin bu forum sayın büyükerşenin taraftarlarının forumu mu? herkez'in görüşü kendisine arkadaşın hiç mi haklı olduğu tarafları yok burada hepimiz eskişehirspor taraftarıyız bu ülke senelerdir bu yüzden adam olmuyor siz şöylesiniz siz böylesiniz siz siz siz neden BİZ OLAMIYORUZ? eleştirmek basit bende eleştiririm açığın üstü için sayın büyükerşen proje bekliyormuş götürmüşler beğenmemiş NEDEN YÖNETİM VE BÜYÜKERŞEN BERABERCE OTURUM EN İYİSİNİ NASIL YAPARIZ HAZIR BAŞLAMIŞKEN DİĞER YERLEREDE EL ATSAK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARINA VE ESKİŞEHİRE YAKIŞAN BİR STADI YAPSAK niye demiyorlar neden ortak hareket etmiyorlar işte hep bu yüzden SİZ SİZ SİZ SİZ NE ZAMAN BİZ OLURSAK(6 tane milletvekilleri,3 tane belediye başkanları,valimiz,idari amirlerimiz,partilerin il başkanları,eskişehirspor başkanı ve yöneticileri,sanayi odası, ticaret odası,liste uzar gider bunlar aklıma gelenler EN ÖNEMLİSİNİ UNUTMUŞUM ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI)
        ESKİŞEHİR VE ESKİŞEHİRSPOR O ZAMAN KAZANIR İŞTE OZAMAN BU ŞEHRİ VE BU TAKIMI KİMSE TUTAMAZ
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 09:48
Proje sıradan olmamalı. Proje tamamlanır tamamlanmaz ihale edilecek. Sanırım ilk yarı sonunda bu iş biter. Taraftarın çilesini biliyorum" diye konuştu.
büyükerşen.sakarya gazetesi
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 10:46

Başkan Büyükerşen´e açık tribün üstüyle ilgili sorular sordu. Kaynağın 2010 yılı başında çıktığını ve 2 Milyon TL yatırım için karar alındığını dile getiren Büyükerşen, " Bu iş hemen olmuyor. Belli kurallar var. Proje konusunda görüş alış verişinde bulunuyoruz. Amerika´da maçlara gitmiştim. Orada bulunan stadyumlardan fotoğraflar çektim ve yönetime verdim. Proje sıradan olmamalı. Proje tamamlanır tamamlanmaz ihale edilecek. Sanırım ilk yarı sonunda bu iş biter. Taraftarın çilesini biliyorum" diye konuştu.

Censored bu yönetim hakkında basiretsiz ve beceriksiz insanlar hakkında konuşmak istemiyorum ümit karan geldiğinde show yaptın kapanacak dedin kaç ay geçti para çıktı proje hazır değil allah aşkına sizin neyiniz hazır kafamı buluyorsunuz bu taraftarla inanırmı insanlar artık sizin sözlerinize yazıklar olsun 

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 11:24
Ne acıgın üstü kapanacak nede kale arkaları olacak vc ler felan hic birşey olmayacak biz anca kendimizi kandırız burdan.

Unakıtan acıgı kapatacakdı  ne oldu
H.Ü Her demecinde acıgı kapatacagız dedi ne oldu
Şimdide Y.b.e kapatacam diyor ama puroje gelmedi diyor yine kandırılan bizleriz

Peki bizleri kim kandırıyor?
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 11:27
Anlasilan ne stadin yerinde modernlestirilmesini, ne de yeni bir stad yüzünü en azindan 10 sene daha göremeyecegiz. Bosuna ümitlenmeye gerek yok artik.

Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 11:30
En kral transferide yapsak inanın bu açık meselesi çözülmeden kimsenin içine sinmicek biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarı olarak hergün yerel gazetemizde olsun gerek bu formda olsun haberleri takip ederken ilk baktığımız konu AÇIK KAPANMA konusu aman bi haber varmı aman bi gelişme varmı diye diye bugüne kadar geldik ama malesefki YOK YOK YOK çıkıp bir açıklama yapmaktan aciz olan bu yönetim bizileri hiçe saymış oluyor ve malesefki TEPKİNİN en kralını alacağından farkında olsunlar elbette sezon başlıcak  bizler yine yerimizde olucaz ama ESESimizin yanında YÖNETİMİN karşısında olarak.. bizleri karşınıza almayın aldırmayın yoksa bunun altından kalkamaz duruma gelirsiniz NOKTA
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 14:34
başkan büyükerşen  2 milyon lira ayrıldı demiş ya bu parayı Eskişehir Spor Kulübü nasıl temin edemiyor ben ona hayret ediyorum..
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır