eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 00:40
Alıntı yapılan darknESS

23 locayı nereye sığdırmışlar ya... ne locası orasıdamı peşkeş yeri olucak... biz sadece açığın olduğu gibi direkler dikilmeden kapanmasını istiyoruz... böyle saçmalicaklarsa açık kalsın daha iyi...

Yapılan dandik projenin resmini bulup bakabilirseniz locaların nerede olduğunu görebilirsiniz.Ben bulamadım resmi.
S.nalbant
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 01:04
artık espiri konusu oldu bu olay ya gerçekten üzülüyorum arkadaslar şu açığın kapanması şimdi baslansa 10 günde biter alt tarafı bi çatı koyacaklar ama neden kimse taşın altına elini sokmuyo herkes birbirine bakıyor anlamak mümkün değil çok büyük masraf olsa anlarım kimse masrafın altına girmek istemez derim ama bu çatı ne kadara malolacak ya hayret vallla
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 01:14
Bugün Yılmaz Büyükerşen'in söylediklerine göre; proje kabul edildikten sonra Ankara'ya gitmesi, onaylanması, izin alınması gibi şeyler hikayeymiş. Proje kabul edildikten sonra tek yapılacak şey ihaleye çıkarılıp, yapımına başlanması olacakmış.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 02:07
Alıntı yapılan erman_26

Bugün Yılmaz Büyükerşen'in söylediklerine göre; proje kabul edildikten sonra Ankara'ya gitmesi, onaylanması, izin alınması gibi şeyler hikayeymiş. Proje kabul edildikten sonra tek yapılacak şey ihaleye çıkarılıp, yapımına başlanması olacakmış.

Hemde yapıma başlandığı halde maksimum 45 günde biteceğini söyledi.Bugün başlanmış olsa Temmuz 28'de bitmiş oluyor.1 hafta sonra başlansa lige yetişiyor.Yani kısacası her zamanki gibi yalan olduk.
Nefer
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 02:10
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan erman_26

Hemde yapıma başlandığı halde maksimum 45 günde biteceğini söyledi.Bugün başlanmış olsa Temmuz 28'de bitmiş oluyor.1 hafta sonra başlansa lige yetişiyor.Yani kısacası her zamanki gibi yalan olduk.

O bu değilde. Açık kapanınca şeref tribünü oraya kayarsa BandoESES'de şuanki şeref tribününe geçse nasıl olurBig%20smile
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 02:17
Anladığım kadarıyla sorun Büyükşehir Belediyesinde değil yönetimin eli ayağı düzgün bir proje çizip belediyeye sunmamasında... Yönetim neyi bekliyor bir proje çizdirip bir an önce bu açığın kapatılması için...? Bu işi ancak çok ama çok büyük bir tepkiyle biz yaptırabiliriz bu yönetime yoksa bu işi sallayabilecekleri yere kadar sallayacaklar...

Kanaatimce eğer ki seneye avrupaya falan gidersek sırf Uefa kriterleri için bu açığı kapatacaklar dua edelimde seneye Uefa'ya kalalım yoksa bu açığın üstü 2 seneden önce kapanacağa benzemiyor... İnşallah Mustafa Akgören bu durumun ciddiyetini Taraftarın nasıl bir patlama noktasına geldiğini yönetime bildirir...
Yukarı
rügzö Liste gör
Yazar

özgür özyılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı rügzö Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 02:17
rezalet bi yönetim var bizde ya bi proje çizdirmekten aciz herifler allah sizi bildigi gibi yapsın ya ayıptır ya yeter artık ......
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 03:08
Yahu benim aklım almıyor;
-Açık kapanacak,kale arkaları düzenlenecek,kulübün yapması gereken sadece elle tutulur bir proje...
-Büyükerşen hoca her ortamda bangır,bangır bağırıyor ben yapacağım diye...
Ben bu işin içinde bir çapanoğlu olduğuna resmen inanmaya başladım,kulüp bu işi niye safsaklıyor! 2008 de başlamışlar esmeye gürlemeye,ha bugün ha yarın diye diye ama yok işte yokkAngry
Ey yönetim siz yapmayacaksınız bu işi zaten,ama neden tek engel sizsiniz? bu açığın kapatılması konusunda...
İleriye dönük siyasi manevralar olabilirmi acaba...!
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 03:14
Yanlış anlayan arkadaşlar çıkabilir, Hocamızın "ben yapacağım" dediği yada benim o tarz yazmam,Meclisten 2010 yılı bütçesinden çıkardığı 2 milyon tl.içindir.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 03:22
Alıntı yapılan lord of eses

Alıntı yapılan oner

Alıntı yapılan tepebaşılı26

gitsin sırf barlardan oluşan,alkolü özendirmek adına yapılan neyzen tevfik sokağının açılışındaki gibi bateri çalsınAngryAngry...

Bir yürü git artık ya, harbiden baydın, yaşın başın diye millet zoraki saygı gösteriyor ama onu da haketmiyorsun. Başlatma akepenede, siyasetine de.
artık cidden kabak tadı verdi nerde yılmaz hocanın adı geçse orda tepebaşılı26 nın sacma yorumları yeter artık arkadasında dedigi gibi saygıda ortadan kalkacak böyle giderse burası eskişehirspor.com

hükümetspor.com degil

Tamam Büyükerşen'i sevmiyorsunuz bunu bütün forum biliyor.Bu olayları birçok insanla sayfalarca tartıştınız.Yorumumun üzerindeki 2 adam da bıkkınlığını dile getirmiş.Ampulspor taraftarı mısınız yada nereye tekabülsünüz bilemiyorum ama mümkünse ampulü Eskişehir dışında yakın.Zaten buna mahkûmsunuz.Eskişehir'de ampul devri hiçbir zaman olmadı.Hiçbir zaman da olmayacak.

O yüzden mümkünse tepebaşılı26 olan nickinizi odunpazarlı26 olarak değiştirin.Burhan Sakallı ile el ele LOL
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır