eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:16
Alıntı yapılan esgökhanes

sezon açılışına kadar beklemeye bence gerek yok biri çıkıp şu gün şurda toplanıyoruz dese ordayız
yok işte öle biri kimseden ses cıkmıyor ki artık bana kalırsa çıksada bu iş geçti gibi o yuzden bu beceriksiz yönetimi en iyi protesto yolu sezon acılısında tepkimiz koymaktır diye düşünüyorum

yapacak olan adam sezon içerisinde sözler alınmıştı hemen başlar işlemlere projesini cizdirir gerekli prosedürleri tamamlar sezon biter bitmezde işe başlar bunlar ne yaptı o dedi bu dedi yan yattı çamura battı kongre vardı şu vardı bu vardıdeyip yine avuttular bizleri ve bizde her zamanki gibi burda birbirimize düştük kimi zaman işte taraftarlardan projeler cıktı stat resimleri paylaştık acıgın üstünü kapattık kle arkaları yaptık esesim eylem yapalım kombine almayalım dedik esesim zarar görürcüler cıktı onlarla tartısıp boşa vakit kaybettik kısacası biz burda yazıp çizerken malesef zaman tükendi geçti borun pazarı sür eşşegi niğdeye hesabı oldu her zamanki gibi işte bu sebepten sezon acılısında yönetime artık gözümüzün acıldıgını ve onlara hiç bir şekilde güvenmedigimizi göstermemiz gerek
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:30
Yönetim taraftarın halini ancak şeref tribününün üstünün açılmasıyla halimizi anlar. Angry
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
eseray Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı eseray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:50
Neymiş efendim localarda wc yokmuş,asansörle çıkılacakmış, falan filan.B,z açık üzeri kapatılsın diyoruz beyler sosyetenin wc sini düşünüyor.Kıvırmak için daha çok bahaneler uydurulur.açık üzeri bu zihniyetteki insanlarla kapatılamaz.Proje sunulursa başkan yapacakmış,yönetim projeyi çizmekten bi haber,demekki hayal kuruyoruz.Büyükşehir belediye başkanıda işi yokuşa sürmekten siyaset yapmaktan başka bir şey yapmaz insanları aldatmak bu kadar kolay olmamalı.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:54
yaa o açığın üstünü kapatırsınız yada sezon boyunca olan herşeye katlanırsınız. yerinizi mevkinizi görevinizi bilin...
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:55
Benim anladığım Büyükerşen "yapmışken iyi birşey yapalım , benden 1 trilyon istendi ben 2 trilyon ayırdım" diyor.
Bizim yöneticilerde, belki pahalı geldiğinden belkide her zamanki tembelliklerinden adam gibi bir proje çizdiremiyor...

sonuçta olan yine bize oluyor...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:58

photoshop öğrenceğime keşke proje çizmeyi öğrenseydim lanet olsunAngry
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 00:07
23 locayı nereye sığdırmışlar ya... ne locası orasıdamı peşkeş yeri olucak... biz sadece açığın olduğu gibi direkler dikilmeden kapanmasını istiyoruz... böyle saçmalicaklarsa açık kalsın daha iyi...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 00:25
Alıntı yapılan estuna

yaa o açığın üstünü kapatırsınız yada sezon boyunca olan herşeye katlanırsınız. yerinizi mevkinizi görevinizi bilin...

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 00:28
Alıntı yapılan mmt26

Benim anladığım Büyükerşen "yapmışken iyi birşey yapalım , benden 1 trilyon istendi ben 2 trilyon ayırdım" diyor.
Bizim yöneticilerde, belki pahalı geldiğinden belkide her zamanki tembelliklerinden adam gibi bir proje çizdiremiyor...

sonuçta olan yine bize oluyor...

Yönetim projeyi kime çizdirdi ona bakmak lazım bir ara ortada dolaşan proje çok amatörceydi o proje sanırım bahsi geçen herhalde yeni mezun bir mimar buldular ona çizdirdiler

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2010 saat 00:38
Alıntı yapılan darknESS

23 locayı nereye sığdırmışlar ya... ne locası orasıdamı peşkeş yeri olucak... biz sadece açığın olduğu gibi direkler dikilmeden kapanmasını istiyoruz... böyle saçmalicaklarsa açık kalsın daha iyi...

Maalesef açık tribünün üst katının mimarisi sebebiyle en az 2 direkle desteklemek zorunda kalınacağı söyleniyor.
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 114115116117118 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır