eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 21:26
Alıntı yapılan esesliahmet2695

Tüm forum şu gün şu saatte şurada bedava bilet, açığın üstü, yeni stadla ilgili tepkimizi dile getirmek için toplanıyoruz mesajını bekliyor.Ama 1 aydır hiçbir şey yok.

Bedava bilet konusuna bedava bilete hayır kampanyasından baka bilirsin Yönetim ve gurublar acıklamalarını yaptı daha ne gibi toplanma bekliyorsun onu anlamış degilim.

BuBAŞLIGIN ADIDA KOMBİNE ALMIYORUM VE ALDIRMIYORUZ
Gelinen noktada gayet yerinde ve güzel işliyor bu tür org lar ilaki toplanmayla olmaz bence gerekde yok en güzeli netle devam etmekdir kimsede sanmasınki kombine alamayacaklar sayı olarak 100 bile diyip gecmesin kiminle konuşuyorsam bu formda üye olmayan herkes almayacaklarını sölüyolar acılan konu bence yerinde umarım yönetim bu calışmalara kulak asarda kazanan esesim olur.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 21:47
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

bedava bilet konusunda yücel abi bastırdı bişeyler oldu açıklamalar ardı ardına geldi bi abininde bu konuda önderlik etmesini bekliyoruzzz

Bu Bedava bilet konusunda bazı yanlış işler oldugu icin yapılması gerekeni yapmaya calıştım bu işi yaparken pek cok kişiyle ters düştüm üstelik cok sevdigim kişlerle bile ama yapılması gerekiyordu cünkü ortada rant vardı ve bazı şeyler degişmesi lazımdı önlem almamız lazımdı allah korusun Taraftarlarımız bir birlerini öldüre bilirdi sebepse rant oldugu icin kimsenin zarar görmesini kimse istemezdi yapılması gerekeni ben ve bana testek veren herkese cok teşekür ederim Peki kolay oldumu hayır olmadı bazıların kalbini bile kırdık gelinen nokta ise bilet verilmeyecegi yönündedir tabiki yönetim ve gurup derneklerin SÖZÜ ÖZÜ BİR SE gerisi onlara kalmıştır

Bazı guruplar gercekden parası olmayan genclere veriyordu gelecegimize ama yanlıştı eses sevgisi bedevacı olmamalıydı maviş erkan ve daimi abiye ilk söledimde bir lafımı iki etmediler hemen forma yazdılar neferden se murat diri daha önce acıklama yaptıgı icin hiç sölemedim onlardan bekledim forma yazmalarını onlarda en güzel şekilde basına duyurarak tam desteklerini verdi

Gelinen nokdada ise benimle cok ugraşan oldu Düne Kadar yüzüme bedava bileti savunanlar burada Destek vermek zorunda kaldı önemli olan onların Tükürdügünü yalatmakdı ve yalatım bir acıgımı bulamadılar fındık kabugunu doldurmayacak laflarla beni sogutmaya calıştılar ne oldu TÜKÜRDÜKLERİNİ KENDİLERİ YALADI

serkancım ben sana tam destek veriyorum yanlız 100 numarayı almayı bekliyorum öyle yazacam ismimi sen en güzelini yapıyorsun esesimin daha güzel kalitesi icin elinden geleni yapıyorsun seni yadırgayanlar birgün utanacaklar bu yaptıklarından.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesli ramazan Liste gör
Yeni Yazar

Uğur Ramazan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 22:36
79)esesli ramazan (uğur ramazan)
yağmurlar yagsın ŞİMŞEKLER çaksın...kral ESES
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 01:58
TATAR MUSTAFA ABİMİZ diyor ki;

"Kombine satışları çok önemlidir.
 Taraftarımızın kombine biletlerine daha fazla ilgi göstermelerini istiyor ve bekliyorum.
 Sezon içerisinde biletler pahalı olabiliyor.
Biraz sıkıntı olacak ama kombine biletlerini alan taraftarımız lig içinde rahat ediyor" şeklinde konuştu."

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=113417&hab=%E2%80%9CMisyonumu%20tamamlad%C4%B1m%E2%80%9D#gor

Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:23
valla mustafa abi artık yönetimdesin sende bizi anla istediklerimiz yerine getirilmesse almıyoruz kombine
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:32
Sayın Halil Ünal, Taraftar için hiç bir şey yapılmasa da, "Mustafa abilerini kırmazlar, alırlar kombinelerini" gibi aciz bir düşünceye mi kapılıp mı yönetime aldı acaba ?
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
tayyar26 Liste gör
Yeni Yazar

nüvit
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:43
80-)Tayyar26 kampanya ses getirecek olup yönetimin aklını başına alması kaçınılmazdır.ES ES  taraftarı cefakar olup her zaman en iyisine layıktır.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:55
1-İlker Kaçan
2-Gürsel-EsEs İmp.
3-Sermet lord of eses
4-İsmail Ayeken
5-curva_sud
6-İsmail Koçak
7-Furkan Demirer
8-Selman Çoban
9-Enes Ak
10-Erdogan yoruksoy
11-Erkan ÜTENLER (tridimit26)
12-esserkan26
13-sercan(eseserkan26)
14serdar(esesserkan26)
15-erkan(esesserkan26)
16-ismail(esesserkan26)
17-gökhan(esesserkan26)
18-faik(esesserkan26)
19-ersim(esesserkan26)
20-volkan(esesserkan26)
21-Sinan(enES26)
22-Onur(illedeESES)
23-Osman(esesosman26)
24-ACMILAN
25-Semih (tnt)
26-dağhan erden(dj_daghan)
27-cengizhan köse(cngzhn)
28-esin varnalı(eses esin)
29-Hkmt Armağan
30-Serden
31-Cemil
32-İlker tunca (ilkertunes)
33-Mevlüt (SeVdAm EsEs)
34-Suat-lavidian
35-2Şimşek6 (Ahmet)
36-26-es-26 (Ergün)
37-Erahnes(erhan)
38 esse ( erkan)
39 ceyrancı ( serkan )
40 sağlığın gülü ( hüseyin )
41-eserkan26(erkan)
42-esgökhanes (gökhan)
43-ESES1126(Mehmet)
44-anıl_es
45-ismail(kerlon)
46-şahin(kerlon)
47-adem(kerlon)
48-cihad(kerlon)
49-Said (Disasel)
50-zafer (es_zafer_es26)
51-Özkan (Kozakcı)
52- tmr 26 ( Timur )
53- Cengiz Hamamcı
54- Adnan Hamamcı
55- Efe Can Şolpan
56- Atakan TETİK
57- Ayhan TETİK
58- Hüseyin Başaran
59- Ege Kaan Şolpan
60- Yiğit Güler
61-Hakan (es_HaKaN_es)
62-UĞUR
63-KADİR
64 - İnadına-eses ( Melih )
65-Seyfi Halim
66-ESPANA
67-eren(turkmen)
68-HoLigaNeFeR26
69-ESES2688
70-nofear2626 (Edip)
71-es-es77(murat)
72-menderes26
73-yenirakı 26
74-esmustafa
75-zecapone
76-onurongan
77-ESESLİ EMRE 26
78-2Şimşek6(Ramazan)
79)esesli ramazan (uğur ramazan)
80-)Tayyar26
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 10:00
Dün gece size bir abimin kızını neden maça götüremedıgını anlattım.Bu sadece bır kısının anlattıgı bir olay.Pekı gecen sezon acık trıbunde bayan taraftar sayımız artmıstı.Bız erkeklerın gırecegı göruntusu hıcde hos olmayan bır wc'si vardı.Pekı bu stada bu renklere asık olan bayan taraftarlarımız ne olacak,onların ihtıyaclarını kımler gıderecek.
  Size bir önerı vereyım yönetım tabı yüzünüz kızarırsa;sızın bu stada bır cıvı cakmaya nıyetınız yok anlasıldı.Bu sezon devre aralarında kapılar açılsın.Ve bayan taraftarlarımız ve bızler ihtıyaclarımızı gıdermek için SICAK SULARDAKI WC'lerı kullanalım.En azından insan gıbı temız olan yere gıderız.Evı yakın olanlarda evlerıne gıdıp gelırler ıhtıyaclarını karsılamak ıcın.Bu sadece acık trıbun ıcın gecerlı bır onerı sayın yönetım.kapalı trıbundekı taraftar sızın taraftarınız onlar en ıyılerıne layık oldugu ıcın mac haftası koltukları temızlıkcı bayanlar tarafından sılınıyor tek tekAngry.Grupların takıldıgı yerı kastetmıyorum oradakı koltuk ve wc lerın de acık trıbunden bir farkı yok.Bu sadece bızım stadda UEFA KRITERLERINE  uymıyan ılk ozellık.Seneye avrupa kupasına gıdersek bu dedıklerımız SEVE SEVE YAPILIR.
  Gelelım stada gırıs konusuna 20 bın kısı 3 tane turnıkeden gırmek zorunda kalıyor.Ve elınde kombınesı olan taraftarımız yerı gelıyor yonetımın uyanıklık edıp fazla bılet basmasından dolayı dısara bıle kalabılıyor.Koyun mısalı  kapıda bekletılıyoruız eger beklemek ıstemıyorsan mac saatınden 3 saat once trıbune gırmek zorunda kalıyorsun.Insallah seneye avrupa kupasına kalırsak UEFA KRITERLERINE uymadıgı ıcın gırıs cıkıslar SEVE SEVE YAPILIR.
  Bilet konusunda bu sene hıc kusura bakmayın 20tl den fazla bılet parası cekılırse TEPKI nasıl verılır goreceksınız ey yonetım.Insanlar artık uyandı.Her acıklamanda cıkıp TEK BUYUK ESKİŞEHIR'dır 3 buyuk falan yotur dıyen baskan bu sene lutfen su lafınızın arkasında durunda 3 buyuk kabul etmedıgınız maclardakı bılet fıyatlarını anadolu takımları ıle aynı yapın.O zaman sızın samımıyetınızı anlıyalım.Yada sırf taraftarı gaza getırmek ıcın soyledıgınız sov sozlerı olarak kalıyor dedıklerınız.
 Kısacası bu sene yönetım sunu ıyı anlayın;MAYMUN GÖZÜNÜ açtı.Yok öyle artık ıkı suslu laf soyleyıpte bızlerı kandıracagını sanıyorsanız AVUCUNUZU YALAMAYA baslasınız ıyı edersınız.Bızlerın sevgısını  bu zamana kadar çok ıyı kullandınız.Ama artık sevgımıze sonuna kadar SAHIP ÇIKACAGIZ ve asla KULLANDIRTMIYACAGIZ.
                                  do you understand us????
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 10:23
Her seferinde, 3 Büyük yok, tek büyük var oda Eskişehirspor diyen başkan !
Bu takımın tek sahibi Büyük Eskişehirspor Taraftarı diyen başkan !
Taraftarına uyguladığın 3.sınıf vatandaş muamelesiyle ne kadar samimisin ? 
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır