eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
Online Durum: Offline
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 19:21
Alıntı yapılan tuncay özkan

açık kapanmasın protokol tribününün de üstü açılsın!!!Artık sinir bozucu olmaya başladı.Palavra ve yalanlar bitsin artık.kapantılamayacaksa çıksınlar adam gibi bu sene açığın üstünü kapatmayacağız desinler.10 önce biri çıkyo başka konuşuyor 10 gün sonra diğeri başka başka konuşuyor.
aynen abi.kapanmayacaksada kapanmayacak densin.nedenleri açıklansın.ama bu sene kapanacak,yarın kazmayı vuruyoz,lig bittiği gün çalışmaya başlıyoruz denmesin artık.

KAPANACAKSA KAPANACAK DENSİN KAPANMAYACAKSA KAPANMAYACAK DENSİN.BİZDE BURDA KAFAYI YEMEK ZORUNDA KALMAYALIM!!!!!!!!!!!
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 19:24
bu işlerden analyan biri varsa açıklasın ama bugün 10 haziran 15 ağustosta ligler başlıyo.proje tamamlanırsa ne kadar sürede biter kapanma işi?sanki bana artık istense bile yetişmiyecek gibi geliyorda...
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
esesgb Liste gör
Yazar

gürol
Yer: eskişehir
  Alıntı esesgb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 20:48
bu forumu yetkili kimse okumuyormu bu kadar insanı kimse iplemiyormu ya  ben tek bişey söylüyorum yazıklar olsun senelerdir kombine alıyorum bütün ürünlerin orjinalini alıyorum hepsi HARAM OLSUN  başka söze gerek yok   KAPALININ ÜSTÜ AÇILSIN...............................
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 20:57
Evet iplemiyorlar iplenmiyoruz .Çünkü mecburuz o stada gitmeye.Sevdalıyız o renklere ..Hiç bir şart hiç bir kuvvet ayrı tutamaz bizi..Öyle bir hastalığa yakalanmışızki tedavisi yok.Onlarda bundan faydalanıyorlar.Ama artık etrafımızda olanları etrafımızda yapılanları etrafımızda verilen sözlerin yerine getirilişini gördükçe ne yerine konulduğumuzun artık herkes farkına yavaş yavaş varmaya başladı.....Geç de olsa...

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
Yer: Eskişehir
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 21:42
bizim yönetim bir şey yapacak gibi durmuyor. boşuna umutlanmayalım. dilimin ucuna çok şeyler geliyor ama söylemeyeceğim..
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 00:01
Yalçın yeni sezona hazır gireceğiz
İdari As Başkan Ahmet Yalçın, Stadyumda çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ve stadın yeni sezona yetişeceğini dile getirdi.

Eskişehirspor Kulübü İdari  As Başkanı Ahmet Yalçın,  Atatürk Stadında iyileş- tirme çalışmalarının sür- düğünü söyledi. Stadyum  zeminin yenileceğini ve çimlerin gelecek haftalardan itibaren döşeneceğini dile getiren Yalçın, " Yeni yönetici arkadaşlarımızdan Selkan Kaya , Salim Kartal ve Firuz Karık ile Stadyumdaki eksikleri konuştuk. Stadın konumu  nedeniyle bazı eksiklerin giderilmesi mümkün gözükmüyor. Ancak iyi- leştirme çalışmaları yapılıyor" dedi.
Açık tribün için düşünceleri olduğunu, yeni sezona tribün üstünün kapatılması için yoğun bir mesai harcadıklarını dile getiren As Başkan Yalçın, " Biliyor- sunuz Büyükşehir Bele- diye Başkanı  Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve Meclis üyeleri  gerekli ödeneği çıkarttı. Ancak bu işi aceleye getirmemek gerekiyor. Belli bir proje ve fikir birliği  şart.  Bunun için gerekli çalışmalar yapılıyor. Örneğin konu hakkında Teknik As Başkanımız Nihat Çuhadar ile birlikte Büyükşehir Belediyesine giderek Başkan Büyükerşen´e gerekli bilgileri verdik. Kendisinin önerileri oldu. Gayet yerinde önerilerdi bunlar. Taraftarımızın mağdur olmaması ve daha rahat bir ortamda maçları izlemeleri için gereken yapılacaktır" diyerek sözlerini tamamladı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 00:44
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
btk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak Kaya
  Alıntı btk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:17
ya bırakın bu işleri yaa açığın kapanması için tüm gün mesai yapıyorlarmış, laf! lig biteli hani oldu hala düşünülecek neyi var bu işin anlamıyorum, yani açığın üstünü kapatmak bu kadar mı zor? adamlar statları yetişsin diye 24 saat çalışıyorlar, bizimkiler maaşallah devlet memuru, saat 5 paydos!

aceleye getirilmesin aman nolur bırakın, geç olsun güç olmasın! 2 sezondur oyalıyorsunuz taraftarı. ama bu sezon bir bakın bakalım geçen sezon bıraktığınız taraftardan geriye neler kalmış?? bastırdığınız 10.000 kombineyi de bedava bilet niyetine dağıtırsınız artık elinizde kalınca...
Başka ESKİŞEHİRSPOR yok!!!
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 09:45
Böyle elimiz kolumuz bağlı kalmak taraftarı rahatsız etmiyor mu ? Kongre bitti daha neyi bekliyoruz ?
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 10:37
hergün geçerken stadın hevesle bakıyorum ama hayal kırıklığı yok  malesef biz süper ligdeyiz ama stadımız ve yönetim bazı konularda 2.lig b kategorisinde :(
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır