eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 21:05
Alıntı yapılan Aliduran26

Geçen sezon başında Ümit Karan ın imza töreninde seyirciden protesto almamak adına söz veren ama  geçen süre içinde hiç katkı sağlamayan Es Es sevgisine fazla sıcak bakmayan   belediye başkanımızdan bu 2,5 aylık süreçte süpriz bekliyoruz.

allah aşkına belediye başkanımızın suçu ne? halil ünal yükü direk belediye başkanımızın üzerine attı.bu kadar acizmiyiz gelirlerimiz nereye gidiyor? sanayiciler odası başkanına resmen ağladık bize otobüs alın diye? açık trübünün üstünü kapatması için büyükerşene yalvardık? bu kulüpte başkan ne işe yarar? kendi işcilerini kendi tanıdılarını kulübe üye yapmaya değil herhalde?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 21:16
belediye başkanı son sözü söyledi projeyi getirin yapalım diye ama bunu bile yapacak yok yönetimde...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 21:28
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan Aliduran26

Geçen sezon başında Ümit Karan ın imza töreninde seyirciden protesto almamak adına söz veren ama  geçen süre içinde hiç katkı sağlamayan Es Es sevgisine fazla sıcak bakmayan   belediye başkanımızdan bu 2,5 aylık süreçte süpriz bekliyoruz.

allah aşkına belediye başkanımızın suçu ne? halil ünal yükü direk belediye başkanımızın üzerine attı.bu kadar acizmiyiz gelirlerimiz nereye gidiyor? sanayiciler odası başkanına resmen ağladık bize otobüs alın diye? açık trübünün üstünü kapatması için büyükerşene yalvardık? bu kulüpte başkan ne işe yarar? kendi işcilerini kendi tanıdılarını kulübe üye yapmaya değil herhalde?

Başkanımızın suçu mu? Hemen söz vermesidir.Konuyu belediye meclisinde dile getirip yetki alacağım diyebilirdi tabiki Halil başkan orada seyirciden kendisi tepki almamak adına işin kolayına kaçmıştı. Belediye başkanımızdan şehrimize yaptığı güzel yenilikler gibi stada katkı yapmasını bekliyoruz.Diğer illerin belediye başkanları nasıl yardım ediyor.Üstelik önceki  tüm belediye başkanlarının kulübe verdikleri otobüsü 5 sene önce geri alması,otopark gelirlerini geri çekmesi, topçuların maçlara Bozüyük belediyesine ait otobüsle  deplasmanlara gittiği günleri daha unutmadık vb vb. hiç olmazsa gelecek için birşeyler istemek suç mu oluyor.Hiç olmazsa birileri bu işe hemen el atmalıki stadımıza biraz çeki düzen verilsin.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 22:00
Ya yeter artık yeterrrrrr beeeee ya bu kadar olmaz bu kadar vurdum duymaz bu kadar aciz olamaz ya bu yönetim ne işe yarar ya Allahtan korkun be yazıklar olsun yemin ediyorum çıldıracam ya bu kadarmı zor proje çizmek açığı kapatmak başkaları harıl harıl çalışırken bizim yönetimden açıklama bile yok çıldırmamak elde değil yazıklar olsun...AngryAngryAngry
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 22:32
Halil ünal gibi kurumsallaşma faliyetleri 0 olan bir başkan ile futbolu ve eskişehirsporu sevmeyen bir belediye başkanı birleşince bizim açığın üstüde her yıl yalan oluyorAngryAngry
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 22:41
osman kardesim kişilere yapılan sözlü saldırılar yüzünden site tehlike altına girebilir cünkü takip edilen bi site
baskan hakkında düşüncelerin eminim  ki cogu eskişehirli paylasır ama forumun seyri acısından olumsuz neticeler doğurabilir o yüzden mesajının baş kısmını editlersen hepimiz için hayırlısı olur;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 23:05
Klüp'ün okadar kredi çekecek parası yokmu? Belediyeden gelince öder kredisini, bunlar sadece yasal arasında açıkları bahane etmece, bunları bulmak için harcayacakları zamanı proje için harcasalardı şuan inşaat çoktan başlamıştı. Bugün LigTV'de gördüm Kasımpaşa sol kale arkası yapıyor,  yazık yazık şu taraftarı şu duruma düşüren, Eskieşhirin %10'nu kadar yerler ne işler beceriyor...
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2010 saat 23:49
eger o acıgın üstü kapanmasın bırakın kombine almayı maclara bile gitmeyecegım kimse bana eses sevgısının önunemı gecıyorusn demesın böle dıyen arkadaslar önce tepki vermesini yönetımın karsısında durmasını ögrensınler ondan sonra bana yazsınlar gıtmeyecegım kesınlıkle 2.ligteyken bile daha güzel işlıyordu hersey taraftarda yönetımde böle olacagını bılsem hiç cıkalım süperlıgte oynalalım istemezdım. bu takım amatör ligde oynasın bır macını bile kacırmam ama süperlıg te dıyede maclarına gıdecem dıye bısey yok madem adam gıbı yönetım yok madem adam gıbı yönetıme söz gecıremıyoruz ozaman gelmıyorum maclara saygılarla...
Şampiyon ES ES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 00:14
Alıntı yapılan esesosman26

Halil ünal gibi kurumsallaşma faliyetleri 0 olan bir başkan ile futbolu ve eskişehirsporu sevmeyen bir belediye başkanı birleşince bizim açığın üstüde her yıl yalan oluyorAngryAngry
Nereden biliyorsun sevmediğini,aylardır söyleyip durduğunu görmüyormusun, bu ödeneğin meclisten çıkarıldığı nerdeyse yıl oluyor ve proje diyor,başka birşey demiyor Belediye Başkanı,birde şunu diyor "kaba dille",sallama projeyle gelmeyin.
Sen neye dayanaraktan bu sevmemek sıfatına takıldın...
Yıllar önce dediği bir laf vardı ve diyeceğinede pişman olmuştu keza,ona istinadenmi yazdın desem oda yanlış,çünkü yaş olayı var.
Neyse kardeşim yazıp enterlemekle iş bitmiyor,"bakalım ne yazacaklar diye bekliyerek"
Akıllı ve mantıklı yaz yeterOuch
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2010 saat 00:30
Hiiç belediye başkanına suç atmayın eğerki yılmaz hoca sözünü tutmamış işi yokuşa sürmüş olsaydı bu zamana kadar halil ünal çoktan çıkar basın açıklaması yapardı açığın üstünü kapatmak için söz verdi yerine getirmiyor diye yılmaz hocada açık tribünün parasını ayarlamasa çıkıp demez para hazır proje bekliyoruz diye problem apaçık ortada neden anlamamakta ısrar ediliyor belliki birileri uğraşmıyor onca zaman geçti bukadar uzun sürede ben otursam başına çizerdim projeyi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır