eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 23:01
mustafa abi foruma üyedir biliyoruzki bunlarıda okuyordur(tatar mustafa).lütfen bu yavuz bingöl yönetime neden alındı bir açıklama yapsa herkezi aydınlatsa.mustafa abi (tatar mustafa)rica ediyoruz senden açığın üstü kapanması,bedava bilet konusu, gibi şeyleri bu saygı değer taraftarımıza açıklarsa burda teşekkür ederiz kendisine.yönetimde olduğu için soruyorum bu soruya birde adam gibi adam olduğu için
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 01:43
döşenen borular, yağmur yağdığında su birikintisi olmaması içinmiş
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 01:52
Sezon basına kadar kapandı kapandı yoksa:D 1 sene daha avuturz kendımızı ıı acıdan baktıgımdan 1 sene dedım.Disapprove
Yukarı
EsEsli_yeltin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Sakarya
  Alıntı EsEsli_yeltin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 01:54
Aaaa.. Açık hala kapanmadı mı 2008 deki gazetelerde kapanacak yazıyordu Smile Bu sene kapanacağını sanmıyorum.. Ama umarım yanılırım..
...Sevdan Bir Ateş...

Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 01:56
Haydi Açık Sen Söyle
Bu Sezon Kapatılcak Denmedımı
Haydi Söyle
Yeni Stadlar Vaat Edilmedimi
Haydi  Söyle
Bu Çile Hİç Bİtmiycekmi..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 02:34
Haydi Açık Sen Söyle...

Defalarca Bu Sözler Verilmedi mi ?

Haydi Söyle !

Kapanacak Denmedi mi ?

Haydi Söyle !

Bu Çile Hiç Bitmeyecek mi ?

Haydi Söyle...

Yeter Artık Sabrettiğimiz.

Haydi Söyle !

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 08:24
Alıntı yapılan gündüzlerli26

LAFTA KALMASIN ACIGIN ÜSTÜ KAPANSINBu Pankart gözlerine sokarcasina her macta acikta acilmali...

Lafı bile edilmedi ki, Lafta Kalsın..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 09:37
Arkadaşlar merhaba. Ben Ankara'da yabancı menşeli yapı malzemeleri üreten bir firmada ürün müdürü olarak çalışıyorum. Geçen gün yaptığımız pazarlama toplantımızda tesadüfen bu konuyu açtım ve yönetime ilginç geldi. Bu konuyla ilgili şu ana kadar yapılmış mevcut bir maliyet analizi var mıdır? Sadece açığın kapanması  ya da tüm stadın komple revizyonu ile ilgili ayrı ayrı maliyetlendirmeler mevcut mudur? Acil olarak bilgi verirseniz sevinirim. Birde konuyla ilgili yönetimden kiminle temasa geçilebilir ya da forumdan kim aracı olabilir? Lütfen bununla ilgilide bilgi verin...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 10:12
Alıntı yapılan eguven26

Arkadaşlar merhaba. Ben Ankara'da yabancı menşeli yapı malzemeleri üreten bir firmada ürün müdürü olarak çalışıyorum. Geçen gün yaptığımız pazarlama toplantımızda tesadüfen bu konuyu açtım ve yönetime ilginç geldi. Bu konuyla ilgili şu ana kadar yapılmış mevcut bir maliyet analizi var mıdır? Sadece açığın kapanması  ya da tüm stadın komple revizyonu ile ilgili ayrı ayrı maliyetlendirmeler mevcut mudur? Acil olarak bilgi verirseniz sevinirim. Birde konuyla ilgili yönetimden kiminle temasa geçilebilir ya da forumdan kim aracı olabilir? Lütfen bununla ilgilide bilgi verin...

Arkadaşım bildiğim kadarı ile muhatabın Büyükşehir belediyesi. Yönetimden sanırım kimse ilgilenmez Büyükşehir belediyesine telefonla ulaş birileri yardımcı olmaya çalışır. Belediye sadece açığı kapatırız diye karar aldı komple revizyon mümkün değil.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 10:59
Alıntı yapılan ŞoVaLyE

Alıntı yapılan albayrak

zemin aşağıyamı çekilecekmiş peki bilgisi olan varmı?

65 cm aşağıya çekilecek olan zemine yeni drenaj sistemi döşenecek ve toplam 750 bin TL'na mal olacak tüm bu işlemler.

bu işlemler yapılacak mı gerçekten?
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır