eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 14:52
Alıntı yapılan nightmare26

NEBİ HATİPOĞLUNA HELAL OLSUN BEDAVA BİLET KONUSUNDA TAVRINI KOYMUŞ

Koysada bişe degişmeyecek üstelik burda almayacagız diyenler yinede alacak ve daha da kötüsü kapalıda pek cok kişiye kombine dagıtılıyor belki burda guruplar göze carpıyor ama asıl sorun yönetim kendi yandaşlarına dagıtıgı kombineler biletler ne olacak
yine eski tas yine eski hamam
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 15:13
Alıntı yapılan 26BK222

Evet açığın havası bir başka oluyor,yazları sıcak ve kurak,kışları soğuk ve yağışlı geçiyor

LOLLOLLOL
LOL
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 17:17
Alıntı yapılan nightmare26

NEBİ HATİPOĞLUNA HELAL OLSUN BEDAVA BİLET KONUSUNDA TAVRINI KOYMUŞ

Sanki kendisi dağıtmıyodu
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 20:56
En fazla bedava bilet Nebi Hatipoglu zamaninda dagitildi.Tencere dibin kara,seninki benden kara misali.Parti liderleri muhalefette baska,iktidarda baska konusurlar ama ESES bir siyasi parti degildir.Ben isterdimki Nebi bey ciksin ve desinki (Arkadaslar bedava bilet benim zamanimdada dagitiliyordu,ama yanlis oldugunu anladim,isallah yeni yonetim bedava bilet dagitmaz.)Bu sekilde soylemesi gerekirken sanki kendi zamaninda dagitilmiyormus gibi yeni yonetimi suclamasi inandirici olmamistir.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 21:23
Alıntı yapılan enes1965

[QUOTE=26BK222]
Evet açığın havası bir başka oluyor,yazları sıcak ve kurak,kışları soğuk ve yağışlı geçiyor

SmileSmileSmile doğru söylüyorsun
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 23:01
Alıntı yapılan eses şahin

En fazla bedava bilet Nebi Hatipoglu zamaninda dagitildi.Tencere dibin kara,seninki benden kara misali.Parti liderleri muhalefette baska,iktidarda baska konusurlar ama ESES bir siyasi parti degildir.Ben isterdimki Nebi bey ciksin ve desinki (Arkadaslar bedava bilet benim zamanimdada dagitiliyordu,ama yanlis oldugunu anladim,isallah yeni yonetim bedava bilet dagitmaz.)Bu sekilde soylemesi gerekirken sanki kendi zamaninda dagitilmiyormus gibi yeni yonetimi suclamasi inandirici olmamistir.

Nebi Baskan zamaninda bedava biletler ilkögretim cocuklarina Eskisehirspor sevgisini asilamak icin sponzorlarin bilet bedellerini karsilamasiyle dagitilmisti...Yoksa benmi yanlis hatirliyorum?
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 23:15
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Nebi Baskan zamaninda bedava biletler ilkögretim cocuklarina Eskisehirspor sevgisini asilamak icin sponzorlarin bilet bedellerini karsilamasiyle dagitilmisti...Yoksa benmi yanlis hatirliyorum?
Bedava bileti bilmem de bedava kombine en çok Nebi Hatipoğlu zamanında dağıtıldı. İstiyorsanız gidip sorun, Hasan Polatkan Tramvay Durağında Bim'in karşısındaki binaya.Wink
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 00:13
Bedava  kombine aldigi halde futbolla ilgisi olmadigi icin maca gelmeyenleri taniyorum.Bu kombineler Nebi baskan zamaninda dagitildi.Madem bedava kombine almissin hic degilse maca gel, yada gelecek birine ver degilmi.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 00:17

Bedava  kombine aldigi halde futbolla ilgisi olmadigi icin maca gelmeyenleri taniyorum.Bu kombineler Nebi baskan zamaninda dagitildi.Madem bedava kombine almissin hic degilse maca gel, yada gelecek birine ver degilmi.
Şahin abiyle tanışmadığımız ve ortak tanıdıklarımız olmadığına göre bu sayı oldukça fazla, çünkü bu kategoriye giren onlarca kişi biliyorum.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2010 saat 00:44

Abicim ben hatip oglunun avukatı degilim ama haklısın onun zamanındada veriliyordu ama bu kadar degil halil bey iyice azıtı ve önüne gelene verdi sadece bilet degil kombine bile dagıttı

Not.: hatip oglunuda sevmem nedeni ise orduda yanlış yaptıgı icin sonra bu olaylarda medyada yansıdıgı icin yoksam bu burlarakadar gelmeyecekdi bazı şeylere dur diye bilecekdi acık türbüne ozamanlar pek cok kişiyi yönlendirerek Ordu spor kulübüne küfrettirdi Aslında Orduylada ilk husumet halil bey başkanlıgında başladı nebi bey zamanında devam etti somut bir gelişim yapılmadı o yılar cav cavın avukatlıgına soyundular her ikisindende nefret ediyorum başkan dedigin husumet etirimez güzel oluşumlarda yer alır SEVGİ EYLEMSE
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır