eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 11:53
Eskişehirspor taraftarının değişmez gerçeği:KAVGA ve ÇEKİŞME...
Devam kardeşim,devam...

Bu arada dünkü Genel Kurul'da,mevcut yönetim tarzı da müstahak bize...Biz bunu hak ediyoruz ve bunu yaşıyoruz.
Burada aylarca atıp tutan,sayfalarca süslü cümleler yazanlar neredeydi dün?Stadyumla ilgili açılan pankartın başında toplasan 10 kişi vardı ve hepsi de tanıdığım burada AHKAM KESMEYEN,LAF SALATASI YAPMAYAN kardeşlerimizdi.

Bu başlıkları açanlar ve başlık altında 20şer 30ar mesajı olanlar,toplanalım gidelim protesto edelim diye masal anlatanlar yoktu.

Şu sanal alemi kendinize kalkan yapıp kendinizin dahi inanmadığı saçmalıkları yazmaktan bıkmadınız mı?

Ne bir görsellikte katkınız var,ne proteto da,ne söz sahibi olmak için birşey yapanınız.Buradan yaz babam yaz...

Sizden bir yol olmaz kardeşim...Gerçekten birşey yapıp fotoğraflarını,görüntülerini buraya koyana kadar hepiniz SANAL ve YALANCIsınız gözümde.

Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 11:54
Alıntı yapılan Turkmen

67. olmaya şu saniyeden sonra karar verdim.

Yavuz Bingöl gibi Pkk sempatizanlarının yöneticilik yaptığı bir klübün kombinesini almıyorum. Önce Fb'li Güvensoy'a şimdi elin kırosuna para yedirmem arkadaş.

sadece pekeke sempatizanı değil, aynı zamanda sıkı bir gese taraftarıdır yavuz bingöl...
febeli asbaşkan, geseli yönetici ve henüz kendi takımına karşı galibiyeti olmayan bejekeli teknik direktör...
2005/2006 sezonundan beri kombine alan birisi olarak bende bu yıl kombine almıyorum, ayrıca kombine almamakla kalmayıp;
yıllarca yağmur çamur demeden sırf destek için gittiğim ayder tribününden sonra yine karsuyu yağmur suyu kuru ayaz demeden sırf destek için gittiğim açık tribünüde bu sene en azından 3-4 maçlığına terkediyorum.

bu protestoyu hainlik olarak görenleri de biraz daha gerçekçi profesyonel ve kurumsal olarak düşünmeye çağırıyorum.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 12:26
      Bütün arkadaşlarımdan özür diliyorum bir hayvanın bile durmayacağı tuvaletleri, stad kapılarında dövülmeyi veya hakaret duymayı  kabullendiğin sürece karda ve yağmurda maça gitmişsin neye yarar.

Taraftarlığı bir kenara bırakın bizler insan olarak bu kötü şartları haketmiyoruz. "Şartlar düzenlinceye kadar maça gitmeyeceğim" diyen arkadaşlar son derece haklıdır. Yağmurda ıslanmak, yıllardır temizlenmeyen pisliğin, tozun toprağın içinde ve güneşin altında çile çekmek istemiyorum demek suçmudur.

Önce insanız, biz bu kötü şartları kabul ediyoruz diyorsanız söylecek bir sözümüz yoktur.

Eskişehir halkına ve Eskişehirspor taraftarına  yakışır bir ortam sağlanıncaya kadar  kombine almayacağım ve mevcut yönetime destek vermeyeceğim.

Biz bunları protesto edip zorla birşeyler yaptırmak için değil kulübe hizmet etsinler diye göreve getirdik.
kalender
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 12:55
Alıntı yapılan ŞoVaLyE

Devam kardeşim,devam...

Bu arada dünkü Genel Kurul'da,mevcut yönetim tarzı da müstahak bize...Biz bunu hak ediyoruz ve bunu yaşıyoruz.
Burada aylarca atıp tutan,sayfalarca süslü cümleler yazanlar neredeydi dün?Stadyumla ilgili açılan pankartın başında toplasan 10 kişi vardı ve hepsi de tanıdığım burada AHKAM KESMEYEN,LAF SALATASI YAPMAYAN kardeşlerimizdi.

Bu başlıkları açanlar ve başlık altında 20şer 30ar mesajı olanlar,toplanalım gidelim protesto edelim diye masal anlatanlar yoktu.

Şu sanal alemi kendinize kalkan yapıp kendinizin dahi inanmadığı saçmalıkları yazmaktan bıkmadınız mı?

Ne bir görsellikte katkınız var,ne proteto da,ne söz sahibi olmak için birşey yapanınız.Buradan yaz babam yaz...

Sizden bir yol olmaz kardeşim...Gerçekten birşey yapıp fotoğraflarını,görüntülerini buraya koyana kadar hepiniz SANAL ve YALANCIsınız gözümde.

ClapClapClap
Bu taraftar profiline bu Yönetim fazla bile!
Yavuz Bingöl üye mi değil mi, o belli bile değilken ortalığa "PKK sempatizanı", "kıro" lafları şaçılıyor. Burası faşist platformumu??? Eskişehirsporumuzu sadece ırkçı-faşistler mi seviyor??? herkesi hemen yaftalamak bazı örümcek kafalı kişilerin işi olmuş...
Eskişehirspora en ufak bir katkı yapma, kulübe üye olan insanlara sanal siperden salla dur!!! Git üye ol, aidatını öde, çalış çabala Yönetici ol... olamıyorsan/beceremiyorsan çoğumuzun yaptığı gibi sakince, sabırlıca, samimice yönetimi eleştir, sevdanın peşinden koş... ortalığa provakatif, ırkçı-faşist laflarla sataşıp durma...
HİÇ OKUDUNUZ MU SİZ BİZİM TÜZÜĞÜMÜZÜ???
ESKİŞEHİRSPORA ÜYE OLAMAYACAKLAR bölümünü okuyun... 12 Eylül zihniyetinin nasıl iliklerimize işlediğini görün...
Tayyip Erdoğan bile Kulübümüze üye olamaz... BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ???

TÜZÜK DEĞİŞMEDEN, ONDAN ÖNCE ZİHNİYET DEĞİŞMEDEN,
SEVDAMIZ KAN AĞLAMAYA DEVAM EDER...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 13:06
Alıntı yapılan kalender 26

Bütün arkadaşlarımdan özür diliyorum bir hayvanın bile durmayacağı tuvaletleri, stad kapılarında dövülmeyi veya hakaret duymayı  kabullendiğin sürece karda ve yağmurda maça gitmişsin neye yarar.

Taraftarlığı bir kenara bırakın bizler insan olarak bu kötü şartları haketmiyoruz. "Şartlar düzenlinceye kadar maça gitmeyeceğim" diyen arkadaşlar son derece haklıdır. Yağmurda ıslanmak, yıllardır temizlenmeyen pisliğin, tozun toprağın içinde ve güneşin altında çile çekmek istemiyorum demek suçmudur.

Önce insanız, biz bu kötü şartları kabul ediyoruz diyorsanız söylecek bir sözümüz yoktur.

Eskişehir halkına ve Eskişehirspor taraftarına  yakışır bir ortam sağlanıncaya kadar  kombine almayacağım ve mevcut yönetime destek vermeyeceğim.

Biz bunları protesto edip zorla birşeyler yaptırmak için değil kulübe hizmet etsinler diye göreve getirdik.

Sonuna kadar katılıyorum ve bişey öğrenmek istiyorum bilen varsa cevap verirse sevinirim. Koltuklar en son ne zaman silindi silinmezde en son ne zaman yıkandı ????
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 13:08
Alıntı yapılan ayk26

Alıntı yapılan kalender 26

Sonuna kadar katılıyorum ve bişey öğrenmek istiyorum bilen varsa cevap verirse sevinirim. Koltuklar en son ne zaman silindi silinmezde en son ne zaman yıkandı ????

bugün yıkandı abi baya bi yağmur yağdı...AngryAngryAngry
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 13:11
Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan marcus

benım için esesim maçları bitmiştir gitmicem satd yapılana kadar
senin kafanda olanlar zaten bu islere kalkar ancak nasil bitirdin kardesim bu takim icin ne hayatlar ne canlar ne aileler ne isler  daha bircok neler feda edildi senin haberin varmi ne oldu kafana yamur yagdi kar yagdi üsüdünmü kiyamam sana yazik yazik koca bir yazik
Bu ne aşağılık,bu ne saçma,bu ne hedefsiz kalmışlığın yorumudur levent.bence öncelikle size veya sizin gibi düşünenlere yazık ki hem de ne yazık.bu başlık ne anlatıyor neyi amaçlıyor onu dahi kavrayamayacak düzeyde olup arkadaşın yazdığı mesaja bu tepkiyi vermeniz sizin kendinizi ve düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmenizi gerektirecek bir yorumdur.haaaa ama derseniz ki benim yönetimle uzaktan veya yakından alakam var yada bi ÇIKARIM!!! var o zaman kesinlikle şu yaptığınız yorumda haklısınız.birlik olup o kombineleri almayıp 2 yada 3 maca fazla değil stada bir seyirci dahi girmeyecek bak o zaman neler oluyor.takkeler düşüp keller nasıl görünüyor görün o zaman.ama bunları düşünebilecek kapasitemiz olması gerekiyor.
2.konu can vermekle bilmem neyle taraftarlığın t'sini bile ağıza almak yakışıkalmıyor.zaten bu modda bu psikolojide dolaştığımız!!! için bugün ben esesimi bilmeyen yakınlarımı tanıtmak için stada götüremiyorum.artık uyanmamız gerekiyor kısaca... 
kardesim sende yakinlarini basket maclarina götür hem güvenli hem kapali hem sicak bur dan böyle yazmakla olmuyor bu isler ha yönetimle hic isim olmaz tanigimdim yoktu ama simdi tatar girdi oldu cikara gelince 3 bin kilometreden nasil bir cikar saglarim onuda bilmem ama sen nezaman gördünki maclarda kimsenin gelmedigini hayal dünyasindan bence sen uyan

Sen ve senin gibiler olduğu sürece adamı staddan da soğutursunuz. Karşındaki senden 15 yaş küçük bir arkadaş şimdi de bana onun avukatımısın diye cevap verme ikili muhabbete dönmesin olay şu yazdıklarını bir oku. Neymiş canlar verilmiş maçamı gidiyorsun cenke mi? Neymiş basket maçına gidicekmiş sana mı soracaklar konu başlığı belli destek olmuyorsan köstek bari olma ayıp!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 14:31
Artık eskisi gibi şu forumda yazılanlara bakıp aktif olasım bile gelmiyor..
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 14:35
NEBİ HATİPOĞLUNA HELAL OLSUN BEDAVA BİLET KONUSUNDA TAVRINI KOYMUŞ
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan ŞoVaLyE

Devam kardeşim,devam...

Öncelikle konu acana saygılı olacaksın
Destek verenlere malefet olmayacaksın
Destekleyenlerin hatalarını aramayacaksın
Sanalsa bu form bu formdan konuşmayıp asla girmeyeceksin
Konuyu bana yada konu acan yada burda destek verenlerese kücümsemeyeceksin

yaz bakalım yaz boş olan sanal aleme bırakıyorum hadi yazılarımda hata ara işin özüne girmeden sen ve seningibiler
Gayete iyi biliyorum benimle ugraşan insanları bunlar münferit degil topluca olan bir takım insanlar sadece lafım sana degil senin dedigingibi laf salatası yapıp gercek eseslileride sogutan birlik beraberlige karşı cıkan bir takım insanlar acaba neden ortalıgı karıştırdılar biraz düşünün

4 ŞIK VAR
1-Yönetimin yalakaları
2-Rant sahipleri
3-Bir Başka takım sevdalıları
4-Öylesine yazı yazanlar
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır