eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2010 saat 20:07
Alıntı yapılan uayuay

açık kapanırsa kapalının önemi kalmaz herkes açığa yığılabilir. açık
kapatılacaksa, kale arkaları şart..  (ne kadar doğru bir öngörü
bilmiyorum ama aklıma gelen bu- bi de açığın havası ayrı oluyor)

Evet açığın havası bir başka oluyor,yazları sıcak ve kurak,kışları soğuk ve yağışlı geçiyor

Yanlış anlama kardeşim lafım sana değil.Bu arada dediğin şeye bende katılıyorum kale arkası olmadan açık kapansa da pek iyi olmayacak ama artık kapansın yaa
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2010 saat 22:07
benım için esesim maçları bitmiştir gitmicem satd yapılana kadar
Yukarı
esk_aykut Liste gör
Yazar

Aykut Kb
Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2010 saat 23:22
Alıntı yapılan marcus

Tamam herkesin görüşü farklı olabilir bu konuda ama abicim bence bu yorum pek olmamış gibi geldi.Sakın yanlış anlama sadece kendi görüşüm ama ESESim maçları bitmiştir demişsin abicim hani iyi günde kötü günde hep beraberiz diyorduk bir stad uğruna bunlar olucaksa vay halimize...(Yanlış anlaşılma olmasın sadece görüşüm.)

Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 00:30
Başkana teşşkür edelim bize stadta 4 mevsimide yaşattıgı için.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 09:52
baskan bir gün cıkarda derse ki Atatürk stadının kirası agır geliyor.Sazova daki demirspor sahasında veya Eski nin sahasın da oynayacagız maclarımızı falan derse hic sasırmam artık.Artık baskanın söyledigi her söz verdigi her söz lafda kaldıgından hersey normal geliyor.
Profesyonel Klüp Anlayısında yeni bir cıgır acan sayın halil ünala bu taraftar minnettardır...
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 10:09
Alıntı yapılan marcus

senin kafanda olanlar zaten bu islere kalkar ancak nasil bitirdin kardesim bu takim icin ne hayatlar ne canlar ne aileler ne isler  daha bircok neler feda edildi senin haberin varmi ne oldu kafana yamur yagdi kar yagdi üsüdünmü kiyamam sana yazik yazik koca bir yazik
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 10:42
Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan marcus

senin kafanda olanlar zaten bu islere kalkar ancak nasil bitirdin kardesim bu takim icin ne hayatlar ne canlar ne aileler ne isler  daha bircok neler feda edildi senin haberin varmi ne oldu kafana yamur yagdi kar yagdi üsüdünmü kiyamam sana yazik yazik koca bir yazik
Bu ne aşağılık,bu ne saçma,bu ne hedefsiz kalmışlığın yorumudur levent.bence öncelikle size veya sizin gibi düşünenlere yazık ki hem de ne yazık.bu başlık ne anlatıyor neyi amaçlıyor onu dahi kavrayamayacak düzeyde olup arkadaşın yazdığı mesaja bu tepkiyi vermeniz sizin kendinizi ve düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmenizi gerektirecek bir yorumdur.haaaa ama derseniz ki benim yönetimle uzaktan veya yakından alakam var yada bi ÇIKARIM!!! var o zaman kesinlikle şu yaptığınız yorumda haklısınız.birlik olup o kombineleri almayıp 2 yada 3 maca fazla değil stada bir seyirci dahi girmeyecek bak o zaman neler oluyor.takkeler düşüp keller nasıl görünüyor görün o zaman.ama bunları düşünebilecek kapasitemiz olması gerekiyor.
2.konu can vermekle bilmem neyle taraftarlığın t'sini bile ağıza almak yakışıkalmıyor.zaten bu modda bu psikolojide dolaştığımız!!! için bugün ben esesimi bilmeyen yakınlarımı tanıtmak için stada götüremiyorum.artık uyanmamız gerekiyor kısaca... 
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 11:01
Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan marcus

fakir edebiyatı yapmanın bir anlamı yok sizin gibi günlük basarıları arzuluyan taraftar deilim kusura bakmayın hem 50 mılyona maç izlicez hemde o stadda(stad demek ne kadar doğru bilmiyorum ) maç izlicem kusura bakmayın eskişehirde doğdum eskişehirsporluyum AMA BEN ENAYİ DEİLİM bu işler duygusallıkla olmuyo levet bey gerçek bir dünyada yaşıyoruz
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 11:41
Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan marcus

Hala olayları baska yere cekmeye calısyorsunuz ya helal olsun sızlere,Yok kar mı yagmıs da usumusuz de yok efendım yagmur yagmıs da ıslanmısız o yuzden bu tepkıyı verıyormusuz.Artık su baslıgın amacını anlamadıysanız anlatmanın anlamıda yok sanırım.Sen eskişehirspor taraftarı olarak 3.liglerde,2.liglerde,bank asyada bu takımı içerde dışarda yalnız bırakmamıssın.Bılet fıyatı 50tl demişler çocugunun rıskını verıp koşa koşa gelmıssın.Istanbul dakı play of maclarına cocugunun sut parasını  bılet parası verıp stada ESKİŞEHİRPSPOR'u yalnız bırakmayan böyle cefakar taraftarlarımız var.Bızler ne yagmurda ıslanıyoruzz dıye nede üşüdük diye bu tepkıyı verıyoruz.Madem bizler bu kadar cefa cektık,  artık bu cefanın geregı olarak bu yonetım de kı kişiler bızlerı bır GELİR kapısı olarak görmekten vazgecemeli.Bunlar 100tl de yapsan gırerler,bunlara acık trıbunun ustunu kapatıyorum  dıye ıkı masal anlatsamda koca sezonu bıtırırım  dıyen bır yonetım anlayısı ıle karsı karısyayız.Bır arkadasım ne guzel demıs semsıye ıle protesto edelım.Edelım kapanmazsa edelım.Ama sunu soyleyım bu seferde ne dıyecekler bılıyormusunuz;Takım ıyı gıdıyor sızler KÖSTEK olmaya calısıyorsunuz.Dıyecekler ki ESKİŞEHİRSPOR tarıhının en guzel sezonunu gecırıyor sızler bunu İSTEMIYORSUNUZ dıyecekler.
 Ben o kadar sene yagmurda ,karda,sıcakta,sogukta serzenıs etmeden vay efendım yagmur yagıyor kapalıya gıdeyım dıye bıle dusunmeden ACIK TRIBUN  de mac ızlemıssem kımse merak etmesın 10 senede ızlerım.olayın dıger yonunu dusunmuyorsunuz.Artık super lıgdesınız ve super lıg takımları arasında en BERBAT en AKUSTIGI BOZUK en GÖSTERISSIZ stadın mac ızlıyorsunuz.Ve bunu tum TÜRKİYE  tv basında görüyor.Ve su stada bak su taraftar'a su stad yakısmıyor dıyor.Ama bızım ıcımızdekı arkadaslar sankı bızler bu klübün kötülüğünü ıstıyormusuz gıbı cıkıp vay efendım ÜSÜDÜN mü diye sacma sapan birseyle karsımıza cıkıyor.Yok efendım üsüşemedım tum TÜRKİYE senın nasıl cefakar bır taraftar oldugunu bılıyor ama basındakı zıhnıyet senın bu  can alıcı noktanı koz olup kullanıyor ve hıcbırsey yapmıyor.
  Bizler bir sekılde tepkımızı koymadıgımız surecede 2008 de ıhale asamasına gelen stad projesı hıkayesını 2010 yılında bu sene baslamayı hedeflıyoruz masalıyla devam eder gider.Bızler vay efendım bu takım ıcın ne canlar verdık yok efendım bızler koy kasaba takımları oynadık o stadlarda mac ızledık,bu stadda mı ızlemıyecegız dıye avunur avunur dururuz.Artık ıstersenız UYANIN ARKADASLAR,ABİLER ;Biz ne 3 LİG'de BULANCAK ile oynuyoruz,ne 2LİG'de PENDİKLE oynuyoruz.Oynadıgımız LİGİN İSMİ SÜPER LİG ama bizler hala SÜPER LİGİ,N EN BERBAT STADINDA mac ızlıyoruz.UYANINNNNNN VE ARTIK KENDIMIZI AVUTMIYALIM...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2010 saat 11:47
Alıntı yapılan ilkertunes

Alıntı yapılan levent

Alıntı yapılan marcus

Bu ne aşağılık,bu ne saçma,bu ne hedefsiz kalmışlığın yorumudur levent.bence öncelikle size veya sizin gibi düşünenlere yazık ki hem de ne yazık.bu başlık ne anlatıyor neyi amaçlıyor onu dahi kavrayamayacak düzeyde olup arkadaşın yazdığı mesaja bu tepkiyi vermeniz sizin kendinizi ve düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmenizi gerektirecek bir yorumdur.haaaa ama derseniz ki benim yönetimle uzaktan veya yakından alakam var yada bi ÇIKARIM!!! var o zaman kesinlikle şu yaptığınız yorumda haklısınız.birlik olup o kombineleri almayıp 2 yada 3 maca fazla değil stada bir seyirci dahi girmeyecek bak o zaman neler oluyor.takkeler düşüp keller nasıl görünüyor görün o zaman.ama bunları düşünebilecek kapasitemiz olması gerekiyor.
2.konu can vermekle bilmem neyle taraftarlığın t'sini bile ağıza almak yakışıkalmıyor.zaten bu modda bu psikolojide dolaştığımız!!! için bugün ben esesimi bilmeyen yakınlarımı tanıtmak için stada götüremiyorum.artık uyanmamız gerekiyor kısaca... 
kardesim sende yakinlarini basket maclarina götür hem güvenli hem kapali hem sicak bur dan böyle yazmakla olmuyor bu isler ha yönetimle hic isim olmaz tanigimdim yoktu ama simdi tatar girdi oldu cikara gelince 3 bin kilometreden nasil bir cikar saglarim onuda bilmem ama sen nezaman gördünki maclarda kimsenin gelmedigini hayal dünyasindan bence sen uyan
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,314 saniyede hazırlanmıştır