eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 11:52
64 - İnadına-eses ( Melih )
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 12:39
 Stadın iyiliştirilmesi talebi ve bu konuda taraftarın tepkisi sonuna kadar haklı. Fakat seçilen tepki yöntemi bana göre çok yanlış. Kombine almıyoruz,alanada engel olmaya çalışacağız gibi bir tepkinin itibar görmeyeceği kesin. Belki 100-200 kişi kombine almaz ama herzamanki gibi 3000-5000 kombine yine satılır.
 Ayrıca bu tepkiyi gösteren arkadaşların ne kadarı stad konusundaki gelişmelerden haberdar. Sanki bana tepkiler biraz ezbere oluyor gibi geliyor.Önümüzdeki kongrede bu konuda etkili olabilecek yöntemler denenebilir.Almıyoruz aldırmıyoruz gibi bir tepkiye muhtemelen yönetimden"bildiğinizi yapın ,cürmünüz kadar yer yakarsınız" şeklinde bir tepki gelecektir, ya da bu tepkiyi yok sayacaklardır.
since1965
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 12:58
Vehbi abi bu foruma üye olmayıp kombine almayacak olan en az 7-8 kişi tanıyorum. Sanıldığının aksine bu sene kombine sayısında düşme olacak. Fakat yönetim makul bir fiyat belirlerse geçen seneye oranla daha fazla kombinede satılabilir.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 13:20
allahtan bişey çıkmazsa ligtv alıcam ama kombine için bişey söyleyemem artık olmazsa klübe bu sene böyle katkımız olsun.
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 13:58
yonetıme tepkı gortereceksınız dıye takımınıda bıtıreceksınız...nasıl bır mantıkla bu yola cıkıldı bılemıyorum ama bu yanlıs bı yol..yonetımın bundan ders alacagını falan mı sanıyorsunuz ben bunu da anlamıyorum..bu gun stadda bız varsak takım var yonetım gelır gıder camıayı neden zedelıyosunuz...almayan almasın....yonetım aman gelın nolur alın mı dıyecek...yooo....
kımse kımsenın fıkırlerıyle yola cıkıp ezbere konusmasın lutfen...kongreye az kaldı keske kongreye yonelık bı tepkı gosterılseydı...
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 14:10
ben vericeğim kombine parasıyla bdevacılar stada girsin istemiyorum. Yönetim kendi cebinden versin onların parasını. vericeğim para bu pisliğin bi parçası olsun istemiyorum. ha tabiiki beleşçilere de karşıyım ama bunun önüne geçmek için kongre vaktinde ses getirecek bir protesto yaapılmalı..
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 14:17
Alıntı yapılan ant_eses

yonetıme tepkı gortereceksınız dıye takımınıda bıtıreceksınız...nasıl bır mantıkla bu yola cıkıldı bılemıyorum ama bu yanlıs bı yol..yonetımın bundan ders alacagını falan mı sanıyorsunuz ben bunu da anlamıyorum..bu gun stadda bız varsak takım var yonetım gelır gıder camıayı neden zedelıyosunuz...almayan almasın....yonetım aman gelın nolur alın mı dıyecek...yooo....
kımse kımsenın fıkırlerıyle yola cıkıp ezbere konusmasın lutfen...kongreye az kaldı keske kongreye yonelık bı tepkı gosterılseydı...
kombine almamak başka birşey,maça gitmemek başka birşey. ikisi karıştırılmasın Wink
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 14:31
Alıntı yapılan ant_eses

ya biz eşşek olmayalım da kimse semer vurmasın.yönetim bizi ipler veya iplemez o onların aldığı eğitim ve terbiye düzeyiyle alakalı bir konu.evet biz varsak bu takım ve bu yönetim var.bu yönetim var diye yokuz biz.bilmem anlatabildim mi.ayrıca kombine almamak maça gitmemek değil asla...
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan kubiliq

Alıntı yapılan ant_eses

kombine almamak başka birşey,maça gitmemek başka birşey. ikisi karıştırılmasın Wink

ıllakı kayıp olacaktır abı bunada emın olabılırsın...yonetım bu tepkıyı kale almaz...ben bu sekılde dusunuyorum ama ınsallah dedıgınız gıbı olur olumlu sonuclar dogurur...Smile
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 16:47
    Verdiğiniz paranın doğru  kullanıldığını düşünüyorsanız ve  vicdanınız rahat ise kombine alın.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır