eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:05
sız boyle yapınca ne olucak sevdanızın onune setmı cekeceksınız kusura bakmayın ama ben cekemem ben bursadan her hafta maca gelıyosam eger bu benım sevgımden askımdan ısterse sazova sahasında oynansın ben yıne orda yerımı alırım ben sahsım adına katılmıyorum dıyorum bunda kotu olan ne her bırey kendınden sorumlu degılmı ve ben kombıne alıcam 3 arkadasıma dahada aldırtıcam bukadar basıt ne yonetımın yaptıgı olaylar nede baska seyler benı o statdan asla mahrum bırakamaz
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:08
Alıntı yapılan Est.1965

Kombine almama kararı alan arkadaşlar foruma üyeliği olmayan tanıdıklarına da planladığımız bu protestodan ve nedenlerinden bahsetmeliler. Biz bazıları bedava biletle stada girip taşkınlık çıkarsın "efsane taraftar"'ı lekelesin, takıma destekten çok köstek olsun diye değil stadımız modernleşsin diye kombine parası veriyoruz..

stad modernlessın dıye kombıne alınmaz klube katkın olması ıcın kombıne alınır
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:08
Tabiki Tepkiler bu Büyük taraftarı hala ciddiye almayan onlara insanlık dışı sahaları sevgimizi sömürerek en pahalı bileti en kötü şartlarda sunan nasıl olsa bunlar keriz gene gelirler bu kapıya mantığıyla yöneticilik yapanlaradır..

DAHA DA SÖZE GEREK YOK..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:18
bu yönetim varken hiç kimse almaz tabi bu sene bende almayacağım bu yönetim ne zaman gider o zaman kombinemi alıyorum 
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:20
Guarentina 26 ...!
Ben 5 sene her hafta antalyadan her maça geldim ,4 sene Üniversite dönemi Ankaradan ve maç Kaçırmadım beni tanıyanlar bilir Biz sazovaya değil Kepeze,buldana ,sideye  ve benzeri köy sahalarına ( Saha diyorum çünkü afedersin inek yaylaklarında)  çok gittik sen bursadan gelmeyi bu kadar önemsiyorsan hakikaten iyi taraftarsın Sevgi bedel ister ,özveri ister ben şahsım adına VIP Kombineside alırım ama konu ben değilim Konu bu muhteşem taraftar ve bu amaç uğruna bu oluşuma sonuna kadar destek veriyorum
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 21:42

kendim hersene kombine alan biri olarak ikilem içinde kaldım stadımızın mevcut durumu malesef ki içler acısı mazisi olmasa allah bilir kaç kişi elinde kazma kürekle acımadan duvarları deşecek . nitekim kombine biletlerde  takımımız için önemli bir kaynak , azınmayacak bir gelir kapısı . ancak şu şekilde de düşünürsek  ben bir sene takımımı bu paradan mahrum bırakırsam önümüzdeki sene açık kapanır , kale arkaları yapılır , bu sayede benim 1 sene almadığım kombine sayesinde önümüzde ki sene 2-3 hatta 4 katı fazla kombine satma durumunu ortaya çıkartır . buda kulübün kasasına daha çok para girmesi + ambiyanstan dolayı karşı takımı ve hakemi baskı altına alarak daha çok puanı + futbol seyretme kalitesinin artmasıyla stada daha çok bayan gelmesi bu sayede olayın ve küfürün önüne geçilmesi... vs.  anlamına gelir .

tabi biz vefakar ve takımına sevdalı bir taraftar kitlesi olduğumuz için 1 senede olsa  kombine almayıp kulübümüzü bu paradan mahrum etmek istemiyoruz.

konu ve bu kampanyayı başlatan arkadaşlarımız en azından bir plan program ortaya koyarak hayata geçirmeye çalışıyorlar . ancak bu kampanyaya karşı çıkan renktaşlarımızda konuyu ateşli bir şekilde eleştirirken malesef kampanyaya alternatif bir düşünce ortaya koyup bu düşünceyi hayata geçiremiyorlar .

henüz kampayaya katılmamış ve kampanya kapsamında , sonuçlanmasını istediğimiz sorunlara alternatif kampanya yada protesto şekli sunabilecekler ve bunu hayata geçirebilecek varsa , fikirlerini merakla bekliyorum ...

Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 22:25
61-Hakan (es_HaKaN_es)
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
ugur1 Liste gör
Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEH
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 22:49
62-UĞUR
63-KADİR
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 23:20
Alıntı yapılan zawur

kendim hersene kombine alan biri olarak ikilem içinde kaldım stadımızın mevcut durumu malesef ki içler acısı mazisi olmasa allah bilir kaç kişi elinde kazma kürekle acımadan duvarları deşecek . nitekim kombine biletlerde  takımımız için önemli bir kaynak , azınmayacak bir gelir kapısı . ancak şu şekilde de düşünürsek  ben bir sene takımımı bu paradan mahrum bırakırsam önümüzdeki sene açık kapanır , kale arkaları yapılır , bu sayede benim 1 sene almadığım kombine sayesinde önümüzde ki sene 2-3 hatta 4 katı fazla kombine satma durumunu ortaya çıkartır . buda kulübün kasasına daha çok para girmesi + ambiyanstan dolayı karşı takımı ve hakemi baskı altına alarak daha çok puanı + futbol seyretme kalitesinin artmasıyla stada daha çok bayan gelmesi bu sayede olayın ve küfürün önüne geçilmesi... vs.  anlamına gelir .

tabi biz vefakar ve takımına sevdalı bir taraftar kitlesi olduğumuz için 1 senede olsa  kombine almayıp kulübümüzü bu paradan mahrum etmek istemiyoruz.

konu ve bu kampanyayı başlatan arkadaşlarımız en azından bir plan program ortaya koyarak hayata geçirmeye çalışıyorlar . ancak bu kampanyaya karşı çıkan renktaşlarımızda konuyu ateşli bir şekilde eleştirirken malesef kampanyaya alternatif bir düşünce ortaya koyup bu düşünceyi hayata geçiremiyorlar .

henüz kampayaya katılmamış ve kampanya kapsamında , sonuçlanmasını istediğimiz sorunlara alternatif kampanya yada protesto şekli sunabilecekler ve bunu hayata geçirebilecek varsa , fikirlerini merakla bekliyorum ...

Okuduğum en mantıklı yorum, aynen katılıyorum.
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2010 saat 09:28
önmüzde genel kurul var herşeyin konuşulup dile getirilebileceği yer her zaman diyorum en büyük iş taraftar derneklerine guruplara iş düşüyor diye
genel kurul öncesi bir toplantı yapılır dernekler tribün guruplarının liderleri isteyen taraftarlarımız bu toplantıda bir araya gelir sorunları tartışır kararlar alır genel kurulda istekler iletilir ESKİŞEHİRSPOR.COM da tartışılan özellikle kulübe gelir getirici fikirler toplanır
yönetime iletilir
isteklerin takipçisi olunacağı yönetime iletilir isteklrimiz yerine getirlmediği takdirde sevgi eylem gerektirir fikrinin hayata geçireleceği beliretilir
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır