eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 18:10
 Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 18:38
Alıntı yapılan Baba

Üye sayısı 619 ise ben nasıl 2402 nolu üye oluyorum? Üye sayısının 10 binlere ulaşması kulübe fayda sağlar, çok olumlu bir düşünce...

Sizdeki 2402 kodlu numara sanırım kulübün -geçmişten bu zamana- onaylanan toplam üye sayısını bildiriyor. Ancak bu toplam sayıdan vefat edenleri, üyelikten ayrılanları veya çeşitli sebeplerle çıkartılanları düştüğümüzde geriye kalan resmi üye sayısı yani 619 ortaya çıkıyor.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 18:43
Son dönemde üye sayısında patlama yaşandığı söyleniyor o yüzden 619 sayısı ilginç geldi. Sizin söylediğiniz gibi de olabilir, aydınlattığınız için teşekkür ederim. 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 19:47
Kulübe üye olmak istiyorum fakat Alper abinin başına gelen akibet korkutuyor hepimizi.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 22:59
Alıntı yapılan Erman

Kulübe üye olmak istiyorum fakat Alper abinin başına gelen akibet korkutuyor hepimizi.

Sen başvur işte, 1 senede olursun muhtemelen, bende şu aralar başvuruda bulunmayı düşünüyorum.
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 23:01
Halktan biri olur 1 senede üye, Halil Ünal yandaşı olur 1 saatte üye
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 11:04
http://www.eskisehirspor.org/uyelik.asp
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 16:19
Değerli Eskişehirspor Taraftarı....

5 Haziran 2010 tarihinde yapılacak kongrede yeni tüzük oylaması yapılacak ve yeni Tüzüğümüz yürürlüğe girecektir...Bu nedenle Cuma akşamına kadar Kulübümüze üyelik başvurusu yaparsanız bu yeni tüzükten etkilenmeyecek,kulübümüze direk üye olabileceksiniz...Muhtemelen kongrede kulübe üyelik başvurusu yapanların üyeliği kabul edilsin diye karar çıkacaktır...

Yeni Tüzükte ise üyelik şartları zorlaştığı gibi,kongreden sonra üye olacaklar,3 yıl boyunca da Kongre üyesi olamayacaklar...Bu nedenle önümüzde ki 3 gün hepiniz için çok önemlidir... 
Bunun için sadece 3 adet fotoğraf ve form doldurmak yetiyor..Muhtemelen ücreti ise kongreden sonra üye kabulünden sonra olacaktır...

Kulübümüzün geleceğini kurtarmak,sağlam ayaklar üzerinde durabilmesini sağlamak,iş başında olan yönetimlerin takipçisi olabilmenin en büyük silahı kongre üyesi olmaktır...Burada konuşmak çok şey ifade etse de kongrelerde hiç bir hükmü olmayacaktır...Benimde oyum olsun,bende bu kulübün gerçek sahibi bir taraftarım diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
26es65 Liste gör
Yazar

kadir
  Alıntı 26es65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 16:32
Üyelik ücretini hemen mi yatırmak gerekiyor yoksa onayı mı beklemeliyiz. Ücreti yatırmadık diye başvurumuz geri dönmesin
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 16:42
Çıktı alıp doldurdum ve hemen kargoya verdim  , kabul ederlerse ücreti de hemen yollarız.
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır