eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 03:45
Alıntı yapılan serhat_8526

şimdi düşündümde yanlışımda varmı bilmiyorum ama sanırım lig te tek açık tribün bizde bide antalyada ki onların kale arkaları falan var bide bildiğim kadarıyla seneye maçlarını mardanın sahasında oynayacaklarmış karabük ün açık onlarda bi çalışma içersinde sanırım bi biz kalıyoruz nedeyelim valla nedeyelim ki ........
  antalyanın mardan işi olmadı ama ne kadar komiktirki biz ülkenin en kültürlü insanlarının olduğu bir ilde ve ülke tribünlerinin daha çok varoşlara ve ordaki eğitimsiz gençlere bırakıldığı ortamda şu stada rağmen çılgınca bir tutku yaratıyoruz, antalyada ülkenin turizm başkenti her ne kadar o stadı doldurabilecek kadar kalabalık olmasalarda en azından bu ülke için daha iyisini hakediyorlar.

açığığn üstünü kapatmak bir gecekondu çözümüdür. heleki direkler dikerek kapamak çok daha fena. çok zor değil stadımızı olduğu yerde modernize etmek.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 04:25
Alıntı yapılan moritanya

Bu şemsiye olayı mantıklı aslında toplayacaksın medyayı stada.Ayrıca bir renkdaşım da yazdıydı engeliller tribününün üstünü taraftarlar kendi arasında toplayarak kapatalım anlasınlar ne kadar çok istiyoruz kale arkaları ve açık tribününün üstünün kapatılmasını diye.
engeliler tribünün üstünün kapatılasmı çok mantıklı bence.kaldıki medyada geniş yer bulur bu olay.
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 04:36
Başlık değişmiş ama bi açıklama yok.Gerçekten kapatılıyormu?
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 04:50
Alıntı yapılan 2şimşek6

...Polıuretan panellerle üst kısmı kapatacağız.

Kaynakçı lazım mı ? Değilse vidaları ben atayım bari...
Tansiyonum var, eğer yüksekte gözüm kararır düşer ölürsem,
o yirmi kişilik üstü pleksiglas kaplı kısma da Hüsnü tribünü dersiniz..

Smile

Bence açığın kapanacağı yok, açık biletiyle kapalıya girildiğne göre kapalının üstü de açılsın.

LOLLOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 08:05
 Hüsnü abi  doğru diyor,madem açık kapanmıyor,kapalıyı açalımBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
SeLcuk_026 Liste gör
Yazar

SELÇUK
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı SeLcuk_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 09:01
başlığın değiştini görünce sandım ki çalışmalara başlandı bi hevesle girdim ama yanılmışım böyle şakalar yapmayın allah aşkına Confused
Sevgiliden Önce Gelen Tek Şehrin Takımı ESKİŞEHİR...(Bu Yürek Başka Sevdalara KapaLı)
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 09:30
Alıntı yapılan alyans999

hehe cok güldüm sabah sabah ya
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 09:51
Alıntı yapılan montoya

Alıntı yapılan alyans999

hehe cok güldüm sabah sabah ya
LOLLOLLOLLOLLOLLOL resmen koptum ya valla süper fikir hüsnü abi acık kapanmıyorsa kapalı acılsın ClapClapClap
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 10:00

Kapalının Üstüde Açılınca Protokolünde Başına Güneş Geçsinde Belki O Zaman Anlarlar Taraftarın Çektiğini...

Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 11:05
Kapalı açılırsa artık kapalıya gireriz  üstü açık yere alışkanlığımız var.Big%20smileLOLBig%20smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,604 saniyede hazırlanmıştır