eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:38
bakın okudukça ve sakin oldukça ortak noktalarımızı buluyoruz bende şuan son 2 mesajınızı okuduktan sonra (Dorlion nickli ve Ersin isimli renkdaşlarım) aslında isteklerimizin aynı olduğu kanaatine varıyorum ne güzel demişsin Ersin "sonuçta herkes gene kombinesini alıcaktır diye" ben sizin dediğiniz herşeye katılıyorum sadece benim inandığım nokta kombine almayalım, asalım, keselim bu şekilde kimse birşey kazanamaz ki, biz kombine almasak gene biz kaybedicez ben bunu savunuyorum sadece ben kombine almıyorum demek kolaya kaçmaktır, 2 sene önce konuşulan klube üyelik istiyoruz protestoları bile başarılı olamamıştır ki yapılan en güzel protestolardan biriydi bence bunun üstüne iyice düşüp gerçekten EsEs sevdalıların bir şekilde klubumuze daha iyi ve ciddi hizmet etmesi sağlanmalıdır. kombine almamak korkak dövüşmektir bana göre veya ben yönetime kızdım maça gitmiyorum bunlarla bir yere varılamayacağını savunuyorum, fikir diyorsanız kongre süresince orda olabilirsek ve söz hakkımız olursa orda olmaya çalışacağım ve bakalım nasıl birşeyle karşılaşacağız şuan onu bekliyorum şahsi olarak daha sonra ki düşüncemde klube üyelik isteğidir. işte Dorlionun dediği gibi o zaman üzerlerinde baskı olur diye düşünüyorum
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:40
Alıntı yapılan yenirakı 26

Alıntı yapılan meT1n26

Alıntı yapılan d0rli0n

Alıntı yapılan meT1n26

senin o dediklerini yapmak için para lazım değil mi

siz gündemin baya gerisinde kalmışsınız. burada yazılanların yapılması için (mesela açığın kapanması için) gereken bütçenin söz verenler tarafından hazırlandığı yazıyor. yani para hazır. tek yapılması gereken gerekli projeyi götürüp çalışmaları başlatmak. bu arada benim bunları yazarken referans olarak aldığım yer forum. maalesef yönetim çıkıp konu ile ilgili bir açıklama yapma gereği duymuyor.
ben sadece açığın üstü kapanmasından bahsetmiyorum genelleme yaptım farkedemedin! heralde, sonuçta paranın lazım olduğu yer klubumuz yani biraz daha açıyım istersen transferler, staddaki tuvaletler, kırılan koltuklar vs. sayarak gider ve biz kombine almazsak para desteği kesilirse klubumuze hala aynı tuvaletlerde devam ederiz,
bu yüzden arkadaşın yazdıklarını okursan sonrada benim cevabımı okuyup anlamaya çalışırsan eminim ne demek istediğimi anlayabilecek kapasitede birisisindir...

arkadaşım ben senelerdir kombine  alırım ama hala aynı tuvaletleri kullanıyorum.o zaman benim verdiğim paralar nereye gidiyor? aynı şekilde düşünürsek ben kombine aldığım zaman  yine aynı  tuvaletleri kullanacağım.o zaman benim aldığım kombine bir işe yaramıyor...
demekki bu sene kombine almazsanda hiç birşey değişmeyecek sonuçta kombine almak veya almamak hiç birşeyi değiştirmiyoru bu klubte ama konunun başlığına bakarsan kombine almıyoruz aldırmıyoruz... demekki kombine almamak tepkisi yerine daha farklı tepki olmalı ki bazı şeyler değişsin konusunda bence hepimiz hem fikiriz, o zaman klube üyelik isteyelim taraftarlar olarak, ama mantıklı ve aktif üyelikler olmalı bende bunu savunuyorum işte
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:19
sevgili arkadaşlar günler çok çabuk geçiyor.bütün kulüpler tabiki hem transfer hem stad çalışmaları içinde.bizlerin bu takım için nekadar önemli olduğumuza söylemeye gerek bile yok.ancak şu varki artık buralarda yazdıklarımızın kaale alındığını zannetmiyorum.bakın her maç için binlerce kişi toplanıp bilet alıp alıp maça gidiyoruz.gelin iki hafta sonra hep beraber 6 -7 bin kiişi yine toplanıp maça gidiyormuşçusuna bir araya gelip şu yönetime sesimizi duyuralım. hatta bilet parası verip gazete ve bilboardlar isteklerimizi belirten listeleri hazırlatalım ve karşılanmadığı takdirde gerekli tepkimizi koyalım.bence böyle bir kamuoyu baskısının kimse önüne geçemez .zaten zaman  akıp geçiyor bakın bursa bile sahayı 3 metre aşağıya indirmek için 70 kamyon ve 7 iş makinesini sahaya soktu kapasiteyi 6 bin arttırıyorlar.hemde işie bir an önce başladılar.biz neyi bekliyoruz bu şartları kötü sahada  daha nekadar eziyet çekmemiz bekleniyor anlamıyorum.bizleri eskişehirspor sevgisi herzaman destek vermeye zorladı.ama bu yönetimin günlük idarecilik anlayışlarıda bir çok insanı trübünlerden soğutuyor.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:29
Bugüne kadar kombine alıpta bir sıkıntıyla karşılaşmayan oldu mu bilmiyorum. Bazı kişiler elinde kombinesi olduğu halde maça giremiyor, neden ? Stadyum doluymuş.. Böyle bir şey mi var, bileti satan sensin ona göre sat biletini.

Adam maça 45 dakika kala gelmiş cebinde kombinesi var, içeri girip maçımı izleyeyim derken birden joplarla, rotweillerlerle, alman kurtlarıyla, biber gazlarıyla karşılaşıyor, defalarca tartışıldı da bu, içeri girerken kombinenin okumadığı zamanlar oluyor. Sen elinde kombinen sıraya geçmişsin içeri girip giremeyeceğin belli değil ama yere bakıyorsun parça parça bedelsiz biletler... Bu düzen böyle devam edecek mi ?
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 19:46
Arkadaşlar biz yazar biz okuruz Tribün Grupları bu işe önderlik edip boykot düzenlemedikçe onlarda  ( Hepsi değil ) Rant kapısı olarak baktıkça ne stadımız yapılır ne kombine hakları düzelir nede diğerleri .  Bu konuda artık yazmak istemiyorum bu stad bu haliyle çok bile ne kaybettiklerini anladıklarında çok geç olacak........................................
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 19:49

Arkadaşlar ben aynı şeyleri  dile getirmekten yoruldum.Ve bu konu başlıgını actıgıma da pişman oldum.Allah belamı verseydı de acmasaydım.Ya BANANE milletin sıcakta kavrulmasından yada yagmurda ıslanmasından.Yada BANANE  stada kac saat önceden  ve ne sekılde gırıyorsa BANANE.Yada stadda gittiği tuvaletin yada oturdugu yerın çöplük içinde olmasından BANANE. 

Milletin delisi senmisin SERKAN.İnsanlar hakettikleri şekilde YÖNETİLİR'ler cümlesi gerçekten tam yerinde geçerli.ALDIRMIYORUZ  kelimesine takılmışlar ikide bir tencid pılavı gıbı  getıryorlar getırıyorlar o cumleyı getırıyorlar.Arkadasım,abim,kardeşim allah aşkına 13.sayfa ve 24.sayfada benim bu baslıgı neden actıgım yazıyor.Allah aşkına dıyorum ya konu baslıgını görüpte sen kımsın ALDIRMIYORSUN dıye suclamayın.
   Madem SERKAN yanlış, madem SERKAN eskişehirspor sevgısınden yoksun,madem SERKAN eskişehirspor' un kötüğünü düşünüyor.Neden KIZILCIKLI,neden NEFER, neden 26ETD,neden ESKOD,neden 1965LİLER,neden ALTES  gruplarından yada derneklerınden bir tanesıde cıkıp su konuda ki çağrıya kulak veripte.Arkadasım sen yanlıssın tepkı,eylem oyle olmaz.Bız  su gun surda yürüyüs ile tepkımızı dile getirecegız demedi.3  gün gectı aradan bir tanesı nıye destek yada nasıl tepkı verecegımızı soylemedı.
   Eskişehirspor taraftarının karabük taraftarından ne eksıgı var.eskişehirspor taraftarının bursa taraftarından ne eksıgı var.Eskişehirspor taraftarının buca taraftarından ne eksigi varda bu soyledıgımız isteklerı soyleyınce ESKİŞEHİRSPOR'un kötüğünü istemekle suclanıyorum.Madem ki sizler razısınız bu şekilde yönetilmeye  bilseydım gunlerce suraya gırıp gırp ne yapabılırız dıye akıl ve fıkırler sunmasaydım.Umarım su ALDIRMIYORUZ kelımesıne takılan kısıler dedıgım sayfalara bakarda sonra sen kımsın dıye burda sorarlar.ALDIRMIYORUM yıne soyluyorum bugun kac kısı ıle gorustuysem ALMIYORUZ  dedım.Bana dedıklerı senmı almıyacaksın ilk sen gıder alırsın dedıler.Ama gercekten almıyacam ve arkadaslarıma aldırmıyacam.Ha bu maca gıtmıyecem anlamına da gelmez.Deplasmana gıderım burda 25tl-50tl verecegıme  100tl harcarım  adam gıbı stadda ESKİŞEHİRSPOR'umu ızlerım.En azından INSAN oldugumu anlarım....
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 19:55
Alıntı yapılan esesserkan26

Arkadaşlar ben aynı şeyleri  dile getirmekten yoruldum.Ve bu konu başlıgını actıgıma da pişman oldum.Allah belamı verseydı de acmasaydım.Ya BANANE milletin sıcakta kavrulmasından yada yagmurda ıslanmasından.Yada BANANE  stada kac saat önceden  ve ne sekılde gırıyorsa BANANE.Yada stadda gittiği tuvaletin yada oturdugu yerın çöplük içinde olmasından BANANE. 

Milletin delisi senmisin SERKAN.İnsanlar hakettikleri şekilde YÖNETİLİR'ler cümlesi gerçekten tam yerinde geçerli.ALDIRMIYORUZ  kelimesine takılmışlar ikide bir tencid pılavı gıbı  getıryorlar getırıyorlar o cumleyı getırıyorlar.Arkadasım,abim,kardeşim allah aşkına 13.sayfa ve 24.sayfada benim bu baslıgı neden actıgım yazıyor.Allah aşkına dıyorum ya konu baslıgını görüpte sen kımsın ALDIRMIYORSUN dıye suclamayın.
   Madem SERKAN yanlış, madem SERKAN eskişehirspor sevgısınden yoksun,madem SERKAN eskişehirspor' un kötüğünü düşünüyor.Neden KIZILCIKLI,neden NEFER, neden 26ETD,neden ESKOD,neden 1965LİLER,neden ALTES  gruplarından yada derneklerınden bir tanesıde cıkıp su konuda ki çağrıya kulak veripte.Arkadasım sen yanlıssın tepkı,eylem oyle olmaz.Bız  su gun surda yürüyüs ile tepkımızı dile getirecegız demedi.3  gün gectı aradan bir tanesı nıye destek yada nasıl tepkı verecegımızı soylemedı.
   Eskişehirspor taraftarının karabük taraftarından ne eksıgı var.eskişehirspor taraftarının bursa taraftarından ne eksıgı var.Eskişehirspor taraftarının buca taraftarından ne eksigi varda bu soyledıgımız isteklerı soyleyınce ESKİŞEHİRSPOR'un kötüğünü istemekle suclanıyorum.Madem ki sizler razısınız bu şekilde yönetilmeye  bilseydım gunlerce suraya gırıp gırp ne yapabılırız dıye akıl ve fıkırler sunmasaydım.Umarım su ALDIRMIYORUZ kelımesıne takılan kısıler dedıgım sayfalara bakarda sonra sen kımsın dıye burda sorarlar.ALDIRMIYORUM yıne soyluyorum bugun kac kısı ıle gorustuysem ALMIYORUZ  dedım.Bana dedıklerı senmı almıyacaksın ilk sen gıder alırsın dedıler.Ama gercekten almıyacam ve arkadaslarıma aldırmıyacam.Ha bu maca gıtmıyecem anlamına da gelmez.Deplasmana gıderım burda 25tl-50tl verecegıme  100tl harcarım  adam gıbı stadda ESKİŞEHİRSPOR'umu ızlerım.En azından INSAN oldugumu anlarım....

Ben sana taa başdan söledim degilmi senin acıgını arayacaklar seni bunaltacaklar diye peki neden güzel şelerin yapımında senin acıgını bunaltmaya calışıyolar onuda sonra söleyim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 20:09
Serkan Kardeşim sen doğru gördüğün için doğru bir tepki verdin tabiiki bazılarının tekerine çomak soktun işliyen bir mekanizmayı sorgulamaya kalktın (Bence haklısın ) o zaman tabiiki tepkiler olacak sen kendin için değil bu taraftar için konuştun ama dedimya bende bedava bilet alsaydım veya bir şekilde nemalansaydım bende karıştırma kardeşim gidiyoruz işte derdim yani bunu derken ben böyle düşünüyorum demiyorum böyle düşünüldüğünü anlatmak istiyorum sen sonuna kadar haklısın ve geri adım  atma yıldırma politikaları tabiiki olacak ben her sene 10 kombine alıp yakınlarıma dağıtıyordum bu sene kesinlikle almıyacağım bu stad insanca bir stad olana kadar
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 22:02
Aslında bu konu açılsada açılmasada milletin etrafta konuştuğu bir konu ... gerçekten bu sene kombine satışı düşecek zaten hele hele açığın üstü kapanmasın...kombine satışı bu sene açığın kapanıp kapanmamasıyla doğru orantıda olacak...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2010 saat 00:31
Alıntı yapılan esesserkan26

<FONT style=": #000000">Arkadaşlar ben aynı şeyleri  dile getirmekten yoruldum.Ve bu konu başlıgını actıgıma da pişman oldum.Allah belamı verseydı de acmasaydım.Ya BANANE milletin sıcakta kavrulmasından yada yagmurda ıslanmasından.Yada BANANE  stada kac saat önceden  ve ne sekılde gırıyorsa BANANE.Yada stadda gittiği tuvaletin yada oturdugu yerın çöplük içinde olmasından BANANE. 

Yasınız geregi Serkan abi olarak hitap ediyorum.

İnsanlar anlamıyorlar yada anlamak istemiyorlar.Görüsünüz mantıklı geldi ve bir sekilde bende anladıgım kadarıyla savundum.Cünkü mantıksız bir durum yok ortada ve secenekler sunarak savundum.Ancak gercekten müthis suclamarı burda size karsı olsun fikir savunan lara karsı olsun okuyoruz.
Anlatıla anlatıla tüy bitti ağzımızda neden aldırmıyoruz u ve aldırmıyoruz un ne anlama geldigini sizde ifade etmissiniz.

Ben yoruldum sahsen okurken itamları ve yazmamaya karar verdim bu konu hakkında.Malesef bizim taraftarımız kaderine terkedilmis bir sekilde kalmak istiyor.SEcim Taraftarın Sonradan kimse ah vah etmesin...

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır