eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:27
İsrail resmi açıklamasında Türkiyeye gitmeyin duyurusunda bulunmuş 15 bin rezarvasyon iptal edilmiş 
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:43
İsrail, kanlı baskını gerçekleştirmeden Gazze'ye giden yardım gemilerine yaptığı uyarı anonsunu medyaya dağıttı.

İsrail, yardım gemilerine yaptığı baskının ardından karşı propagandaya başladı.İsrail ordusu, yardım gemisine yaptığı anonslu uyarının görüntülerini medyaya dağıttı.
Görüntülerde İsrail askerleri yardım gemisine şöyle sesleniyor:
"Donanmanın kuşatması altında olan düşman bir bölgeye girmek üzeresiniz. Gazze kıyı bölgesi ve Gazze limanı tüm deniz trafiğine kapalıdır.
İsrail hükümeti Gazze şeridindeki sivil nüfusa insani malzemelerin ulaştırılmasını desteklemektedir ve sizleri Aşdot limanına davet etmektedir.
Malzemelerin teslimatı yetkililerin düzenlemeleri uyarınca yapılması ve resmi sınır geçişlerinden ve sizin gözleminizden sonra yapılacaktır. Bu sürecin ardından sizlerde geldiğiniz gemilerle kendi ülke limanlarınıza dönebilirsiniz."
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:44
Tekirdağlı avukat İsrailli bisikletçilere saldırdı

Bisikletçiler, 83,5 kilometrelik Tekirdağ-Şarköy etabı için yola çıktıkları sırada, Tekirdağlı Avukat Hasan Fehmi Ö, İsrailli bisikletçilerin önüne geçerek Filistin bayrağı açtı ve üzerlerine yürüdü.

Artık İsraillilerin ülkemizde karşılaşacağı tepki hep bu şekilde olacak.Masum veya suçlu olsun farketmez.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:52
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan SallamalıÇay

İsrail gün gelir de yardıma muhtaç kaldığınızda o gelen gemileri de biz durdururuz.

İsrailin yardıma muhtaç kaldığı günleri hayatında kaç kez gördün?

Arkadaşlar öncelikle şu konuya açıklık getirelim. İsrail devleti dünyada SÜPER GÜÇ olarak telaffuz edilen devletlerden birtanesi. Ciddi bir askeri güce sahipler. Savaş mavaş diyoruz öyle diyoruz böyle diyoruz. Savaş halinde muhtemelen tek başımıza savaşa girip, karşımıza sadece ABD ve İsraili aldıktan sonra Osmanlı Devleti günlerimize tekrar döneceğiz... Öte yandan kafaya takkeyi takıp elede filistin bayrağını alıp meydanlara namaz kılmaya çıkan şahıslara ise "İskenderun" diyorum sadece. O bölge her ne kadar Filistine ait olsada şu andaki tabloda oranın sahibi İsrail Cumhuriyetidir. Sen yardımda götürsen insanlık yapıyoruz bizde desen o bölge o adamın kardeşim ne yapsa yeridir, kimse kimsenin toprağına izinsil el kol sallayarak giremez. Sınır ötesi operasyona girdiğimiz zaman Irak topraklarına girince orası her ne kadar Irağın olsada şu anda Amerika çatısı altında ve tabiki buna seyirci kalmadılar hemen geri çıkattılar bizi. Aynı hesap... Niye Irağa girip vuruyoruz pkk örgütünü girme vurma o zaman ??? 1 ay içerisinde 45 askerimiz, mehmedimiz, fidanımız öldü ona çıkartın seslerinizi. Filistin müslümanmış İsrail yahudiymiş onlar bizim kardeşimizmiş öyleymiş böyleymiş. Bak burada Yahudi Müslümanı değil MÜSLÜMAN MÜSLÜMANI KARDEŞ KARDEŞİ vurdu ona yapın bu kadar tantanayı...

İsrail devlet kurmak için yardıma muhtaçtı edildi almanlar bunları sabun yaparken yardıma muhtaçtı edildi

Süper güç olarak kalacağını mı sanıyorsun İsrailin tarihi bir araştır bu dünyaya ne süper güçler geldi En yakın örnek Osmanlı devleti 7 cihana hakim oldu ama sonra ne hallere düştü... Ne bu yahudi sempatisi anlamadım. Hitler bunları doğrarken bir bildiği varmış
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
gorkem26 Liste gör
Yazar

Görkem ÜnaLdı
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:55
başımız sağolsun şehit sayımız 6ydı 7 olmuş bir şehit daha vermişiz Allah rahmet eylesin...
NeFeR!!!
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan Curva_Eses

İsrail, kanlı baskını gerçekleştirmeden Gazze'ye giden yardım gemilerine yaptığı uyarı anonsunu medyaya dağıttı.

İsrail, yardım gemilerine yaptığı baskının ardından karşı propagandaya başladı.İsrail ordusu, yardım gemisine yaptığı anonslu uyarının görüntülerini medyaya dağıttı.
Görüntülerde İsrail askerleri yardım gemisine şöyle sesleniyor:
"Donanmanın kuşatması altında olan düşman bir bölgeye girmek üzeresiniz. Gazze kıyı bölgesi ve Gazze limanı tüm deniz trafiğine kapalıdır.
İsrail hükümeti Gazze şeridindeki sivil nüfusa insani malzemelerin ulaştırılmasını desteklemektedir ve sizleri Aşdot limanına davet etmektedir.
Malzemelerin teslimatı yetkililerin düzenlemeleri uyarınca yapılması ve resmi sınır geçişlerinden ve sizin gözleminizden sonra yapılacaktır. Bu sürecin ardından sizlerde geldiğiniz gemilerle kendi ülke limanlarınıza dönebilirsiniz."

Hiç bir açıklama,hiçbir çaba İsrail'in yaptığınıu haklı çıkarmaz..Hatta israil'in orda işgalci bir devlet olduğunuda asla ve asla kimse unutmamalı !!!!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:04
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:04
hitler iyi yapmış bu yahudileri katlederek rahat durmuyorlar şerefsizler
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:05
İsrail' in her tarafı süper güç olsa ne olcak, kimdir nedir onlar, ne tarihleri ne başarıları var. İstanbul' un yarısı kadar nüfusu olmayan bir devlet. Ellerinde süper imkanlar olmasına rağmen Filistin' e girdiklerinde 4000-5000 Hamas askerinin karşısına çıkmaktan korkan havadan saldırı düzenleyen orduları..
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 16:37
             Bu işi de Ergenekona bağlamaz inşallah hükümet ve F.G cemaati. Sen Abd,Ab,İsrail gibi ülkelere elpençe durursan, olacağı budur. Ekonomik olarak onlara bağlı durdukça kimse birşey yapamaz.Ülkemizde olan olaylara bile kader, güzel öldüler diyen hükümetten bu dış ülkelere karşı dik bir duruş sergilemesini beklemiyorum.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,508 saniyede hazırlanmıştır