eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:38
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:38
bu sayfaya yazan bazı arkadaşlar eyleme destek vermiyor olabilirler bu da onların en doğal hakkı,serkan kardeşimiz bir eylem düşünmüş ona destek oluyoruz.daha iyi bir fikri olan varsa yazsın buraya daha mantıklı bir eylemse onda karar kılalım onu destekleyelim.ama şunu unutmayalım eylem olmadan olmaz.yönetim şakşakçılığı yapıp uyuyan güzel olmayalım...
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:40
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan meT1n26

şu forum ne hallere geldi, insanı soğutuyolar burdan, almayan almasın kardeşim ama sen kim oluyosunda aldırmıyosun sen alma konuyu açan arkadaş, saçma sapan bir konu

Abi bu konuyu saçma sapan deyip geçiştirmek kimin işine yarayacak?Madem eylemin şekli yanlış doğrusu nedir veya ne olmalı?Bu konu bu yıl çözülmeli.Ben stada her girdiğim iki yıldır kandırılmışlığımın ezikliğini yaşamak istemiyorumOuch

heralde 1000 kere yazıldı suraya aldırmıyoruzu neden yazıldıgı ne anlamda yazıldıgı anlamak istemeyene 1 milyon kerede yazsan anlasılmayacak anlasıldı. yada bu arkadaslar yorum yazmadan önce gecmis sayfayı okumuyor.
Sevgili konuyu acan arkadasım kapat gitsin konuyu gitsinler rezil bir sekilde maclarını izlesinler bu stad bazılarına cok bile...

Otursunlar sıcakda günes gecsin kafalarına
Otursunlar kısın altlarında 1 kg buzla
İzlemeye calıssınlar tribünden 2 km uzaklıkda olan sahayı
Wc ihtiyaclarını gidermek icin birbirilerini ezsinler üstlerine yapsınlar
Cıkısda ezilsinler izdihamdan

Otursunlar acıgın en alttaki koltuklarına birsey görmesinler...
Daha yazardımda neyse....

Kapatın gitsin bide laf anlatmaya calısıyorsunuz Anlayan anladı zaten bundan ötesine Sansiro gibi stad yapıcaz deseniz bosunaa..

Bide dalga gecer gibi yazılar cıkıyor.

Kusura bakmayın ama bazıları icin konusuyorum Siz her seyin en kötüsüne layıksınız...

Protestonun sekli degisebilir madem begenmiyosunuz farklı fikirle le gelinde tartısalım öyle camur atmakla cözüm üretmeden elestirmek le olmuyo bu isler....

senin o dediklerini yapmak için para lazım değil mi en başta o zaman oldu hem kombine almaya karşı çık 25 lira bilet yuh be bu kadar olur mu de ondan sonra yok biz şöyle stad istiyoruz yok böyle stad istiyoruz iyide para vermedikten sonra elini cebine atmadıktan sonra ne bekliyosun ki, ne güzel hayat ohhh, 5 kuruştan kaç ama isteklerinde milyonluk olsun, öyle olcaksa para vermeden; bize güzel bir stad, güzel transferler yapcaklarsa ee tamam bende almıyım kombine fark eder mi??? işte o işler öyle yürümüyor zaten takıma destek olan bir tek taraftar bizde desteğimizi çekelim ondan sonra ne olcak, oturur ağlarız seneler sonra biz niye böyle olduk diye, mantıksız ve amacı belli olmayan protestolar hep yalan olmuştur öylede olacaktır, bu işler kombine almamakla çözülmez, bana stad vermesinler ben 2 haftada 1 kere 90 dakika sıcağın altında otururumi karın altında gerekirse, burdan şunu anlama sakın ben stad istemiyorum bizim stadda çok mutluyum diye bir sonuç çıkarma sen, bende herşeyin en iyisini istiyorum bizim için ama işte dediğim gibi para vermeyelim San Siro gibi stadda maç izleyelim eğer öyle olcaksa amenna...
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:45
     Kombine çıktığından beri alırım.Eylem ve tepki vermek güzel bir fikir.Destekliyorum.Eşşek olmayalım da kimse bize semer vurmasın bence de.A yok biz böyle mutluyuz diyen arkadaşlara da saygı duyarım.Onlar destek de olmasınlar köstek de....
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:46
Alıntı yapılan meT1n26

senin o dediklerini yapmak için para lazım değil mi

siz gündemin baya gerisinde kalmışsınız. burada yazılanların yapılması için (mesela açığın kapanması için) gereken bütçenin söz verenler tarafından hazırlandığı yazıyor. yani para hazır. tek yapılması gereken gerekli projeyi götürüp çalışmaları başlatmak. bu arada benim bunları yazarken referans olarak aldığım yer forum. maalesef yönetim çıkıp konu ile ilgili bir açıklama yapma gereği duymuyor.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:06
Alıntı yapılan d0rli0n

Alıntı yapılan meT1n26

siz gündemin baya gerisinde kalmışsınız. burada yazılanların yapılması için (mesela açığın kapanması için) gereken bütçenin söz verenler tarafından hazırlandığı yazıyor. yani para hazır. tek yapılması gereken gerekli projeyi götürüp çalışmaları başlatmak. bu arada benim bunları yazarken referans olarak aldığım yer forum. maalesef yönetim çıkıp konu ile ilgili bir açıklama yapma gereği duymuyor.
ben sadece açığın üstü kapanmasından bahsetmiyorum genelleme yaptım farkedemedin! heralde, sonuçta paranın lazım olduğu yer klubumuz yani biraz daha açıyım istersen transferler, staddaki tuvaletler, kırılan koltuklar vs. sayarak gider ve biz kombine almazsak para desteği kesilirse klubumuze hala aynı tuvaletlerde devam ederiz,
bu yüzden arkadaşın yazdıklarını okursan sonrada benim cevabımı okuyup anlamaya çalışırsan eminim ne demek istediğimi anlayabilecek kapasitede birisisindir...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:12
metin bey;

benim dediklerimi yapmak için para gereklidir dogrudur.Günümüzde para olmadan hic bir sey olmamaktadır.Haklısınız ancak atladıgınız yerler
var.Acıgın üstünün kapanmasını bildiginiz üzere belediye üstlendi ve proje bekliyor var mı projeniz YOK! Varsada paylasılmıyor(!) herkesin
aklında kocaman bir soru isareti???
Ben tabiki iyi stadlarda mac izlemek istiyorum.Eskişehirsporumu iyi yerlerde iyi stadlarda izlemek istiyorum.Bu hem benim hemde klübün hedefi
olmalıdır.Yoksa yanılıyor muyum? 5 kurus dan falan sözetmissiniz ama anlasılıyor ki gecmis sayfaları okuma zahmetine girmemissiniz.Bu insanlar
neden buraya bu baslıgı acmıs diye acaba hic düsündünüz mü? Kombine almamak herkesin kendi insiyatifine kalmıstır.Ancak yönetime karsı
daha iyi bir yaptırımınız varsa BUYRUN PAYLASIN BİZİMLE FİKİRLERİNİZİ burda degerlendirelim.Zaten ben eminim ki herkes kombinesini
alacak ve stadın yolunu tutacaktır.Bu taraftarın zaafı bu klübü bu takımı cok sevmeleridir. Fakat bu sevgiyi görenler bizi kullanmalımıdır?
Bu gün klüp gelirleri inanılmaz bir sekilde arttı.Bir klüp hala vizyonsuz sekilde taraftarın sırtından geciniyorsa kendine kalıcı gelirler bulamamıssa
bu onları baglar ve hesap sorulur. Hesap soranlarda genelde sizin yaptıgınız gibi yadırganır.(kanun bu sanırım)
Gelelim bu protestonun amacına;
Bu protestonun amacı 2016 masallarıyla uyutuldukdan sonra Eskişehirpsor taraftarının refah bir sekilde modernize edilmis giriste cıkısda sorun
yasamayacagı kısacası cagdas bir stadyuma kavusma hayalidir.
Bu protestonun sekli değişebilir.Nasıl mı?
Bize güzel bir fikir verirsiniz Su sekilde protesto daha yaptırımlı ve sağlıklı olur dersiniz degerlendirir formun üyeleri sağlıklı bir yapı ortaya cıkar.
Ancak bu sekilde değil
"şu forum ne hallere geldi, insanı soğutuyolar burdan, almayan almasın kardeşim ama sen kim oluyosunda aldırmıyosun
sen alma konuyu açan arkadaş, saçma sapan bir konu"
Elestiri yapacaksanız tabiki hakkınız yapın ancak burda bize cözüm yolu gösterin. Varmı malesef yok.
Son olarak biz
Türkiyenin en kötü stadında en yüksek mac fiyatlarıyla mac izliyoruz.Yeri geliyor para bulamıyoruz borc harc icinde geliyoruz.
Biz bu paraların nerelere gittigini sordugumuza da muhattap dahi bulamıyoruz.
Biz yada kendi görüsüm olarak Ben istiyorum ki Türkiyenin en modern Stadı bizde olsun.Ve her alanda marka olan bu değer dahada değer kazansın.
Ben Eskişehirliyim Ben Esesliyim.Klüp yönetiminin bu tavrını düzeltmesi için protesto ediyorum varmı bundan ötesi...

VE Metin Bey;

Bize lütfen Bu yönetimin Bu taraftarı nasıl muhattap alıcagı ve sesimizi duyuracagımızı söyleyin...

Kombine almamak bir yoldu,Siz ikinci yolu söyleyin....

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:20
metin bey:
ben okuduğumu anlayabildiğimi düşünüyorum. sorunun da para ile ilgili değil anlayışla ilgili olduğunu düşünüyorum. maça gittiğimde koridorlara işemek zorunda kalan insanlar görünce üzülüyorum. turnikelerin yazılımları bozulunca, dakikalarca içeri kimse alınmadığını görünce o insanların maça giremeyek miyiz endişesini görünce üzülüyorum. kombinesi ile maça giremeyen insanlar duyunca üzülüyorum. maça girmek için uğraşırken polis müdahalesi ve biber gazı ile karşılaşan renktaşlarımı görünce üzülüyorum. yazın sıcaktan kavrulan kışın her maçtan sonra hastalık tehlikesi geçiren renktaşlarımı görünce üzülüyorum. bunların hepsi yönetimin az miktarda kaynak aktarması ile son bulabilecek şeyler.
ama bizim yönetim bunları yapmıyor. yapmadığı gibi bari bizi kandırmaya çalışsın. ona bile gerek duymuyor. çünkü üzerlerinde baskı yok.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:30
Alıntı yapılan esesserkan26

Bu forumu ne zamandır takip ediyorum.Bu arkadaş kadar ESKİŞEHİRSPOR'lu yok.Bundan başka ES ES sevdalısıda yok.Varsa yoksa BEN diyor.Kendı yası kucuk ama MASALLAH kendı kaf dagının ötesınde görüyor.Madem behlül ve bihterı bu kadar takıp edıyorsun suraya son bölümde adnan boynuzlandıgının farkına varabılecek mi?onuda yazı ver.Heralde bızım taraftar da adnan gıbı KANDIRILDIGININ FARKINA epey bir zaman varamıyacak.BEHLÜL ZİYAGİL efendi...

Big%20smile
Birincisi; bu zamana kadar bir kez olsun kendi hakkımda konuşmuşluğumu göremezsiniz.Ben şuyum,buyum,şu kadarım,en büyük Eskişehirsporlu benim gibi sözler edenlerle karıştırmayın.
İkincisi; İkinci yorumum silinmiş ve ben orada art niyetli davranmadığımı,size de saygı duyduğumu belirtmiştim.
Üçüncüsü; Ben sadece "Sanal" bir platformda uğraşılan bir şeyin çok büyük bir anlam ifade etmeyeceğine inanıyorum.İnandığımı yazıyorum.

Afedersiniz Aşk-ı Memnu'yu o kadar takip edemedim.Mesela Behlül'ün soyadı aslında Haznedaroğlu imiş.Bu konuda beni aydınlatan goethe_minder'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Meseleye gelelim.

Taraftarımız 2 yıldır kandırılıyor ve kandırılmaya devam edecek.
Tribünlerimiz son 5 yıldır müthiş düşüşe engel olamıyor,eriyip gitmeye devam ediyor.
Tribün gruplarımız paramparça,gençliğin elinde.
Tribün kültüründen bir haberiz.
Gol atamayan futbolcusuna söven,golü son saniye atınca adını dilimizden düşürmeyen bir topluluğuz biz.
Takımımız Barcelona'dan daha iyi top çevirsin,fizikiye aykırı goller atılsın.Çünkü biz Efsaneyiz,aslanız,kaplanız.Olmak zorunda bunlar.
Gerçi hiçbiri önemli değil.Biz en büyüğüz,biz mükenmeliz,ölümüz bile yeter.

Ben ağlanacak halimize trajikomik yaklaşanlardan biriyim sadece.Elalemin taraftarı neler yaparken biz hala bir forum sayfasındaki konuya üye toplama peşindeyiz.Her şeyimiz her zamanki gibi soyut,SOMUT HAREKET YOK.

İş atara,gidere geldi mi bizden alası yok.Gençlerbirliği taraftarına bile sövüyoruz yani.Kaç kişi klavyede yazdığını dışarda yapabiliyor ? Kaç kişi bu kadar bıktığı halde kulübe üye ? Lafa gelince hepimiz varız değil mi ?

Kusura bakmayın da beni bu forumdaki sanal canavarlarla karıştırmayın.Benim adım sanım,amacım belli.Terbiyesizlik için burada olsam insan içine çıkıyoruz,elbet biri ağzımın payını verirdi.Bende isterdim ki Eskişehir çapında bir isyan çıkartalım.O zaman kim neler yapabiliyor görürdünüz ki 28 yaşında bir insansınız,ben yine saygı duyuyorum.Ama bırakın da kendi eleştirisel yöntemimle yaklaşabileyim.

Buyrun şimdi Aşk-ı Memnu'dan bahsedelim.Seneye nasılsa Şampiyonuz...

Nefer
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 14:31
Alıntı yapılan meT1n26

Alıntı yapılan d0rli0n

Alıntı yapılan meT1n26

ben sadece açığın üstü kapanmasından bahsetmiyorum genelleme yaptım farkedemedin! heralde, sonuçta paranın lazım olduğu yer klubumuz yani biraz daha açıyım istersen transferler, staddaki tuvaletler, kırılan koltuklar vs. sayarak gider ve biz kombine almazsak para desteği kesilirse klubumuze hala aynı tuvaletlerde devam ederiz,
bu yüzden arkadaşın yazdıklarını okursan sonrada benim cevabımı okuyup anlamaya çalışırsan eminim ne demek istediğimi anlayabilecek kapasitede birisisindir...

arkadaşım ben senelerdir kombine  alırım ama hala aynı tuvaletleri kullanıyorum.o zaman benim verdiğim paralar nereye gidiyor? aynı şekilde düşünürsek ben kombine aldığım zaman  yine aynı  tuvaletleri kullanacağım.o zaman benim aldığım kombine bir işe yaramıyor...
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır