eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 02:12
en azından düşünülmüş bir şey var. ortada bir şeyler yapmaya çalışanlar var. onlara olan saygımdan dolayı ben de bekleyeceğim. aldırmama meselesine de çok takılınmış. alınmaması yönünde propaganda yapılacak işte, bunu başka yerlere çekmeye gerek yok. eskişehirspor resmen beceriksizce yönetliyor. taraftar iplenmeden yönetiliyor. üstüne üstlük taraftar birbirine kırdırılarak yönetiliyor. ("kırdırmak" yanlış anlaşılmasın, hem düşünsel, hem fiziksel anlamda)bu süreçte ya bir köşede oturup beklenilecek, ya da bir şeyler yapılacak. bu kombine almama gibi olabilir. yürüyüş olabilir. ama güvensoy ile ilgili yapılan yürüyüşte 50 kişi yoktuk. yaş ortalamamız çok düşüktü. eğer gerçekten kuvvetli bir yürüyüş yapılacaksa varımı, yoğumu ortaya koyarak desteklemek isterim. ama çoğu kişi 2 sene önceki başarısız deneyimden korkuyor. herhalde öyle ki çok destek yok.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 06:41
Alıntı yapılan esesyucel

[QUOTE=Ati_Kaan]Behlül Ziyagil.

Bu Ne Anlama Geliyor Şimdi
[/QUO

Bu forumu ne zamandır takip ediyorum.Bu arkadaş kadar ESKİŞEHİRSPOR'lu yok.Bundan başka ES ES sevdalısıda yok.Varsa yoksa BEN diyor.Kendı yası kucuk ama MASALLAH kendı kaf dagının ötesınde görüyor.Madem behlül ve bihterı bu kadar takıp edıyorsun suraya son bölümde adnan boynuzlandıgının farkına varabılecek mi?onuda yazı ver.Heralde bızım taraftar da adnan gıbı KANDIRILDIGININ FARKINA epey bir zaman varamıyacak.BEHLÜL ZİYAGİL efendi...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 06:54
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan ati26

Kombine almamak hiç bir sey için çözüm değildir.
Böyle hak aranmaz, eğer gerçekten kulübün geleceğini düşünen varsa
GİTSİN KULÜBE ÜYE OLSUN...!!! SEÇME HAKKINA SAHİP OLSUN..!!!

Kesinlikle bu başlıkta yazılabilecek en mantıklı şey olmuş.

Nasıl hak aranır abicim çözüm değilse bide bi zahmet çözümünüzü yazarmısınız.?
Herkes kulübe üye olabilirmi o maddi güç varmı bakalım.. İnsanlar bi şekilde tepkilerini bi eylemle gösterecekler. buda kombine bileti almayarakda olabilir.Sonra taraftar kayıtsız şartsız bu sene kombine almıyoruz demiyor.Taraftarın kızdığı konu ne dir Büyükşehir belediyesi ne diyor para hazır projeyi bekliyoruz Kulüpten diyor..Nerde yönetim nerde proje bu kadar duyarsızlık olurmu senelerdir.Bu taraftar karda yağmurda açıkta ıslandı hasta oldu bu takım için... neden bunları düşünüpte biraz hareketlenmiyorlar bir açıklama gereği bile duymuyorlar...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan Zenci

Bu komik ötesi protestoyu hangi üstün zekalı akıl ettiyse bravo Ona.

cümle alem bize bir tarafı ile gülüyor valla.

kendi takımının  başarısı için kombine almamak ne büyük bir zeka pırıltısı yarabbim!!!

LAZ FIKRALARI bile bu protesto yanında güdük kalır haberiniz olsun.

Birşeylere biyerlerden başlamak lazım, bizim isteklerimiz takımımızın geleceği için..
Doyduk artık yalan vaadlere ya söz verilmesin yada verilen sözler yerine getirilsin..
Gazetelerde boş boş atıp tutmaya gerek yok, Stadyum modernize edilmeden kombine almıyorum aldırmıyorum..
Herşey daha güçlü bir Eskişehirspor için..
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 11:47
şu forum ne hallere geldi, insanı soğutuyolar burdan, almayan almasın kardeşim ama sen kim oluyosunda aldırmıyosun sen alma konuyu açan arkadaş, saçma sapan bir konu
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 11:52
bır kısının fıkrı bınlere tasınmamalı herkesın kendı gorusu arkadasım sen almayacaksan alma sana herkes saygı gosterır ınsanları neden kıskırtıyosun....
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 12:32
Alıntı yapılan meT1n26

şu forum ne hallere geldi, insanı soğutuyolar burdan, almayan almasın kardeşim ama sen kim oluyosunda aldırmıyosun sen alma konuyu açan arkadaş, saçma sapan bir konu

Abi bu konuyu saçma sapan deyip geçiştirmek kimin işine yarayacak?Madem eylemin şekli yanlış doğrusu nedir veya ne olmalı?Bu konu bu yıl çözülmeli.Ben stada her girdiğim iki yıldır kandırılmışlığımın ezikliğini yaşamak istemiyorumOuch
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 12:47

burada aldırmıyoruz derken kastedilen kimseye zorla kombine aldırmayalım değil. böyle bir kampanya yapalım ve çevremizdeki insanları da buna yönlendirelimdir. onun için aldırmıyoruz kelimesine takılıp işi kısır muhabbetlere sürüklemeye gerek yok.

kombine almamak bir tepkidir. hatta baya da sert bir tepkidir. ancak daha hiç sokağa çıkıp adam gibi protestomuzu yapmadan bu sene kombine almıyoruz demek pek doğru değil bence. önce taraftar gruplarının öncülüğünde kalabalık bir şekilde yönetim protesto edilir, isteklerimiz yönetime bildirilir ama buna rağmen yönetimden gerçekçi bir adım gelmezse son çare olarak kombine almamak düşünülebilir. bence şu anda tartışmamız gereken neden bu zamana kadar doğru dürüst organize olup protestomuzu yapamadığımızdır.
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:21
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan meT1n26

Abi bu konuyu saçma sapan deyip geçiştirmek kimin işine yarayacak?Madem eylemin şekli yanlış doğrusu nedir veya ne olmalı?Bu konu bu yıl çözülmeli.Ben stada her girdiğim iki yıldır kandırılmışlığımın ezikliğini yaşamak istemiyorumOuch

heralde 1000 kere yazıldı suraya aldırmıyoruzu neden yazıldıgı ne anlamda yazıldıgı anlamak istemeyene 1 milyon kerede yazsan anlasılmayacak anlasıldı. yada bu arkadaslar yorum yazmadan önce gecmis sayfayı okumuyor.
Sevgili konuyu acan arkadasım kapat gitsin konuyu gitsinler rezil bir sekilde maclarını izlesinler bu stad bazılarına cok bile...

Otursunlar sıcakda günes gecsin kafalarına
Otursunlar kısın altlarında 1 kg buzla
İzlemeye calıssınlar tribünden 2 km uzaklıkda olan sahayı
Wc ihtiyaclarını gidermek icin birbirilerini ezsinler üstlerine yapsınlar
Cıkısda ezilsinler izdihamdan

Otursunlar acıgın en alttaki koltuklarına birsey görmesinler...
Daha yazardımda neyse....

Kapatın gitsin bide laf anlatmaya calısıyorsunuz Anlayan anladı zaten bundan ötesine Sansiro gibi stad yapıcaz deseniz bosunaa..

Bide dalga gecer gibi yazılar cıkıyor.

Kusura bakmayın ama bazıları icin konusuyorum Siz her seyin en kötüsüne layıksınız...

Protestonun sekli degisebilir madem begenmiyosunuz farklı fikirle le gelinde tartısalım öyle camur atmakla cözüm üretmeden elestirmek le olmuyo bu isler....

≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 13:32
Daha zaman varken en iyi tepki kombine almamak veya toplu şekilde protesto etmektir yönetimi ...

Sezon başladığında hala bir şey yapılmamışsa stad ile ilgili İçerdeki ilk maça stada geç girmektir.5 dakika olabilir.Stadın etrafında bekleyerek insanları bu konu hakkında bilgilendirerek onlarında stada geç girmesini sağlamalıyız.Eminim ki forumu okumayan konudan haberdar olmayan insanlarda bize hak vereceklerdir.Sevgi Eylem Gerektirir...

Almıyorum  ve arkadaşlarıma da Aldırmıyorum...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır