eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:12
Ben de açığın üstü kapanana kadar kapalıdan alıyorum kombinemi.
laila
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:13
bende almayacam beleş girmek varken  8 sene kombine aldıkta ne oldu bazı maclarda iceri giremedik mac başlıyor diye 
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:23
Serkan kardeşimizin yazılarını kelimesi kelimesine kadar okuyarak Eskişehirspor ruhu ile dolu olduğunu gördüm bu yazıları ancak içinden gelen birisi bu kadar yazar....üzülmesin o hiçbir zaman yalnız değildir fikirleri herkesin menfaatidir kişisel hiçbir düşüncesi yoktur.Ortada yönetimin çözmediği veya çözme ehline sahip olmayan kişiler ne yazık ki  bu kulübü yönetmeye talip oluyorlar!
Onların plan ve projeleri yoktur o bilgi ve beceriden yoksundurlar 5 Hazirandaki genel Kurul herne kadar taraflıda olsa sesin duyurulacağı yerdir,Aramızdan Konuşma cesaretini gösterecek kişiler söz alarak Basının önünde sorunları ister kişisel isterse Dernek veya Taraftar grubu adına anlatmalıdır Genel Kurulda alınacak karar kesindir ve uygulanmaya mahkumdur.
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:35
Yönetimi başka şekilde protesto ediyoruz galiba.Facebook'dan bir etkinlik daveti geldi bana.Belki sizlere de gelmiştir.

http://www.facebook.com/event.php?eid=104447719603673#!/event.php?eid=104447719603673
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:43
Alıntı yapılan Erman

Yönetimi başka şekilde protesto ediyoruz galiba.Facebook'dan bir etkinlik daveti geldi bana.Belki sizlere de gelmiştir.

http://www.facebook.com/event.php?eid=104447719603673#!/event.php?eid=104447719603673

Buraya kopyalarmisin, benim Facebook'da üyeligim yok.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 22:48
Ciddi birşey değil,1 kişi kendi başına organizasyon yapmış
30 kişi protesto edilecekse hiç gerek yok,tribün liderlerinin başlatması gerek.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 23:07
sevgili renkdaşım Serkan Abim kim senin Es-Esli liğinden şüphe etmişse tabiri cazise eşeklik etmiş burada sen Eskişehirspor için ne yapabiliriz diye düşünmüş ve yapabileceğin birşeyi herkese yapması için tavsiyede bulunmuşsun biz millet olarak yanlış anlama hastasıyız sen takma bu konulara
bu yazdım diye bu protestoya destek verdiğim zannedilmesin ben hala kombine almama konusuna karşıyım daha önce bahsettiğim gibi zararlı bizler çıkarız
Serkan Abim zaten stadta eziyet çekiyoruz bide kombine almayıp pişmanlığın eziyetini çekmeyin....
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 23:46
Versınler kazma küreği ameleliğinide yaparız zemini çekmek için..Geçen sene aldm ama bu sene almıycam.
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 23:48
Alıntı yapılan 2şimşek6

Yemin ediyorum bu stat bazılarına çok bile...
Aynen öyle, 50tl maç bileti parası veren, sezon başı azımsanmayacak derecede kombine satan takımın yönetimi, stadı neden iyileştirsin, neden para harcasın, nasılsa yine azımsanmayacak bi gelir elde ediyorsun, hatta öyle iyi gelir elde ediyorsun ki bedava bilet dağıtarak kendi "şakşakçı" taraftarını bile besleyebiliyorsun, bir tanesi zenci olsa bile..
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2010 saat 00:19
Es-Es taraftarı resti cekti 
30 Mayıs 2010 Pazar 

Eskişehirspor yönetiminden Atatürk stadını modernize etmesini isteyen ve resti çeken taraftarlar Sezer’in Trabzon’a verileceği haberlerine de tepki gösterdi.
Türkiye’nin 2016 Avrupa şampiyonası adaylığını kaybetmesi ile birlikte yeni stadın yapılmasının rafa kaldırılacağını belirten taraftarlar yönetimden Atatürk stadını modernize etme çalışmalarına bir an önce başlamasını ve yönetimin taraftarı gelir kapısı olarak görme politikasını bırakmasını istedi.
Taraftarların internet yolu ile yaptığı ve kampanyada başlattıklarını belirten açtığı açıklamada şunları yer verildi.
"1-Eskişehir Atatürk stadı zemini açık tribünün alt sıralarında maç izlenebilmesi için gereken mesafeye indirilene kadar;
2-Eskişehir Atatürk stadı üstü Eskişehirspor taraftarına layık ve akustik düşünerek kapatılana kadar;
3-Eskişehir Atatürk stadı kale arkaları yapımına başlanana kadar;
4-Eskişehir Atatürk stadı giriş, çıkışları, tuvaletleri ve tribünlerin temizliği biz taraftarın bir gelir kapısı değil; bu kulübün sahibi olduğumuzu ve en iyilerine layık olduğumuzu anladığınız zamana kadar;
5-Eskişehirspor taraftarının gelir düzeyine göre uçuk kaçık kombine bilet fiyatları ve bilet fiyatlarından vazgeçene kadar;
Eskişehirspor.com adresinde başlattığımız ve maddeler halinde sunduğumuz şartlar yerine getirilmediği sürece bu sezon kombine almamayı ve etrafımızdaki taraftarlarımıza da aldırmamaya çalışacağız."
SEZER VERİLMESİN
Gazetemizi arayan çok sayıda Eskişehirspor taraftarı Sezer Öztürk’ ün Trabzonspor’a verileceği yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi.
Trabzonspor’un Eskişehirspor’dan almak için takas ve para önerdiği orta sahanın başarılı ismi Sezer Öztürk’ün verilmesine karşı çıkan taraftarlar " Eskişehirspor yıllardır orta alana başarılı futbolcu bulmakta zorluk çekiyor. Elindekini de kaptırıyor. Geçtiğimiz sezon kiralık gelen Engin Baytar’ı tutamadık. Bu yıl Sezer gibi bir yetenek bulduk. Sezer’in Trabzon’a gideceği haberlerini duyunca üzüldük. Verilmesine kesinlikle karşıyız" dedi. 
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır