eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 20:23
Alıntı yapılan Zenci

Bu komik ötesi protestoyu hangi üstün zekalı akıl ettiyse bravo Ona.

cümle alem bize bir tarafı ile gülüyor valla.

kendi takımının  başarısı için kombine almamak ne büyük bir zeka pırıltısı yarabbim!!!

LAZ FIKRALARI bile bu protesto yanında güdük kalır haberiniz olsun.

Cümle alem ile beraber sizlerde gülebilirsiniz.Şahsi olarak kombine almamakta bize göre tepkidir.Ağlanacak halimize gülerek bu günlere geldik.Gülmeye devam cümle alem ile beraber..

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 20:39
Alıntı yapılan Zenci

kendi takımının  başarısı için kombine almamak ne büyük bir zeka pırıltısı yarabbim!!!

stad isteyenin bir yüzü kara,yapmayan ZENCİ..

bu özlü sözü daha önce hiç duydunmu sen ZENCİ?

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 20:43
Alıntı yapılan Zenci

Bu komik ötesi protestoyu hangi üstün zekalı akıl ettiyse bravo Ona.cümle alem bize bir tarafı ile gülüyor valla.kendi takımının  başarısı için kombine almamak ne büyük bir zeka pırıltısı yarabbim!!!LAZ FIKRALARI bile bu protesto yanında güdük kalır haberiniz olsun.
harbidende öyle kime ne getirisi olacak ben anlamıyorum kaybeden eskişehirspor olacak burası bir gerçek bu kampanyayı başlatanların ben eskişehirliliklerinden süphe ediyorum ve destek vermiyorum kombine ALIYORUM VE ALDIRIYORUM
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 20:44
Desteklerınız için teşekkür ederim.Tepkimiz gazetede yayınlanmış.Yanı bazı kesım dıyordu ya  sadece sanalda kalacak.Merak etmeyin bu iş sanalda kalmıyacak.ESESİMPARATORLUĞU arkadaşım liste yazmaya başlamış.Kardeşim allah razı olsun biz koyun olmayacağız.KOYUN olan varsa halil ünal masallarıyla iki tane de transfer ile birde imza töreni ile sizlerin ağzına BALI sürer.Sonra da koca bir sezon kulagının ustune yatar.
  EY ZENCİ ben hiçbir zaman ÜSTÜN ZEKALI olduğumu iddaa etmedim.Ama zekamdan çok şunu diyebilirim sana aklım ve beynim var kullanmak için allah a şükür.Ve hiçbir zaman KOYUN  psikolojisiyle yasamadım.Basımda çoban olsunda nereye cekerse celsın dıyede bu hayatta durmuyorum.Tabı sen anlarsan bu cumlelerden.Herkes  tutturmus  yok çok çile cektık yok takım basarısızz olacakmıs.N e deyım sızlere arkadaslar 2 lig de oynarken  bulancak,ankarademirspor,inegöl,yalova stadlarını gördüğümüzde bizim stada onların  stadının yanında NO CAMP gıbı duruyordu.Bank asya ya cıktık.Gördük ki bizim stadımız NO CAMP degılmiş.Super lige cıkınca ıyıce anladık kı bızım stadımız super lıg takımlarının stadlarının yanında bulancak,ankarademırspor,ınegol stadı gıbı oldu.Kayseri,bursa,ankara,3 ezıklerınm stadları,trabzon,gazıantep stadları bızım kı yanlarında asık bıle atamaz.Ve bu sene cıkan buca stadı bızım stadımıza on basar gorunum olarak.
  ESESİMPARATORLUĞU kardesım  konu basında cagrıda bulundum.Grup ve derneklere ama ne hıkmetse dönüp bir cevap bile yazmadılar.Kardesım sen haklı olabılırsın ama bu tepkı en son olacak tepkı.Sımdı sızlere bıze destek verın gelın eylem yapalım bıle demedıler.Madem onlar destek vermıyorlar  bızlerde 20 kısı oluruz 100 kısı oluruz tepkımızı verırız.
.

1-İlker Kaçan
2-Gürsel-EsEs İmp.
3-Sermet lord od eses
4-İsmail Ayeken
5-curva_sud
6-İsmail Koçak
7-Furkan Demirer
8-Selman Çoban
9-Enes Ak
10-Erdogan yoruksoy

11-Erkan ÜTENLER (tridimit26)

12-esserkan26
13-sercan(eseserkan26)
14serdar(esesserkan26)
15-erkan(esesserkan26)
16-ismail(esesserkan26)
17-gökhan(esesserkan26)
18-faik(esesserkan26)
19-ersim(esesserkan26)
20-volkan(esesserkan26)
 telefonla ulasacagım arkadaslarımıda  eklerım...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 20:58
Kombine almamak dogru bisey mi acaba? Confused
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 21:14
Alıntı yapılan Zenci

Valla laz fıkralarına bende çok gülerim.Bızım stadımıza da deplasmana gelenler bir tarafı ile gülüyorlar.Senın başkanın deplasman trıbunu yapacagız dedı ve cıkıp sazovada,yıldıztepe de amator sahalarının trıbunlerı gıbı trıbun yaptı.Bence sen güleceksen buna gül bir tarafınla senınle nasıl alay gecıldıgını anlamadıysan.Bence senın baskanın ve yönetımın laz fıkralarına konu olur..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 21:20
Yemin ediyorum bu stat bazılarına çok bile...

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 21:23
Alıntı yapılan ati26

Kombine almamak hiç bir sey için çözüm değildir.
Böyle hak aranmaz, eğer gerçekten kulübün geleceğini düşünen varsa
GİTSİN KULÜBE ÜYE OLSUN...!!! SEÇME HAKKINA SAHİP OLSUN..!!!

Kesinlikle bu başlıkta yazılabilecek en mantıklı şey olmuş.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 21:29
kötü giden bir şey varsa çözümü kombine almayıp kulübün gelir kaynağını yok etmek mi ? diyorsunuz ki stadyum kötü, klubün biletlerden kazanacağı para olmazsa kulübün ihtiyaçlarını cebinizden mi vermeyi planlıyorsunuz ?

bu kısım önemli değil de kafamı kurcalayan şu ''Aldırmıyoruz''. kendin alma tamam kimse sana zorla kombine aldırmaz ama aldırmıyoruz ne demek oluyor ? karar verme yetkisi sizde mi ? yetkili merci siz misiniz kombine alıp almama konusunda ? canım ister 10 tane alırım, canım istemez hiç almam. o yüzden en azından şu aldırmıyoruz kısmını değiştirin sadece kombine almıyoruz yapın konuyu gülünç oluyor.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 21:53
Önce destekliyenlere de  desteklemeyenlerede Teşekkür ediyorum.Bu konuyu açarken ne ESKİŞEHİRSPOR sevgimin tartışılacağını düsündüm nede klübün kötülüğünü isteyenler arasında olacağımı düşündüm.İki haftadır bu foruma girip konu başlıklarına baktığımda nerdeyse bütün forum üyelerinin tek dileği açık tribünün üstünün biran önce kapanmasıydı.Tabi ki düne kadar sadece açık tribünün üstünün kapanmasıydı.Çünkü 2016 avrupa şampiyonasına adaydık.Ve aday şehirler arasında ESKİŞEHİR'imizde vardı.Buda demek oluyordu ki 2016 şampiyonası bize verirlirse ESKİŞEHİR'e modern yakısır bir stad yapılması demekti.Dün elemeler sonucu 2016 avrupa şampiyonasını biz değil fransa kazanınca,forum üyeleri  hep birlikte açık tribünün kapatılmasının yetmiyeceği ortak düsüncesinde buluştu.Herkes derneklere ve gruplara çağrıda bulundu.Sevgi eylem gerektirir denildi.Yer, zaman ve saat söyleyin TEPKİMİZİ koyalım diye ortak bir payda da buluştuk.Tepkinin kombine almamak ile olacagını savunanlar oldu,tepkinin bıran once verılmesı ve ses getirmesi için kalabalık olması gerektiğini söyliyenlerimiz oldu.Ama dün gece işe giderken saat 22:40 civarında 5 dakikalık da olsa bir bakayım belki bir karar alınmıstır yarın veya pazar günü tepkimizi koyacaktırız diye forumu actım.Ama gördüm ki hala çağrıda bulunulan yerlerden ses  yok ama forum üyeleri hala beklemede.Bende bır yazı ile tepki vermesenız de ben verecem kombine almıyacam dıye yazdım.Sabah işten gelir gelmez açtım yine forumu bir değişiklik var mı diye?Yok kardeşim yok yine çağrıda bulunulan dernekler ve gruplardan ses yok sadece forum üyeleri tepkının nasıl olacagı konusunda bilgi aısverısınde bulunmuslar.Hepsını tek tek okudum ortak gorus bu sene kombine almıyacam arkadaslarımada aldırmıyacam yönünde bir görüs vardı.Bu arada aklıma konu acmak geldı. madem biz bırılerınden haber beklıyoruz ama onlardan hala haber yok bızde ortak dusuncemız olan kombıne almıyoruz dıye baslıyalım dıye dusundum.Konuyu acmadan nefer baslıgına baktım belkı orda bır eylem ıle ılgılı acıklama vardır dıye dusundum.Umdugum tepkı yuruyusu yoktu ama yonetıme bır tepkı verılmıs basın acıklaması halınde.Bende konu acmaya karar verdım.Actıgım zamanda nefer grubuna tesekkurlerımı ılettım ama mumkunse bu konu hakkında da desteklerını bekledıgımı soyledım.Ve sırasıyla dernek ve gruplara cagrıda bulundum.Gelın omuz omuza olalım tepkımızı verelım.Hazır cımler kalkmısken bu modernıze ısı bıran once baslamalı ve bır daha masallar dınlemek yerıne ıcraatler gormek gerektıgını dıle getırdım.Bazı maddeler saydım kı bu maddeler  zaten nerdeyse bazı kurumlar  tarafından yerıne getırebılecegı sozu verılmıstı.yonetıme de sadece saha zemını asagı ındırmek ve kapalıyı dayıkıp yenı bır kapalı ınsa etmek kalıyordu.Maddeler bıtınceye kadar KOMBİNE ALMIYOR VE ADIRMIYORUZ dedım.Kendı adıma boyle bır tepkı vermek cok zordu.Kımse benım nasıl bır ESKİŞEHİRSPOR'lu oldugumu bılmedıgı ıcın sankı cok basıt bır kararmıs gıbı alındıgını dusunduler.Aldırmıyoruz derken de benım ne kavga ıle ısım olur nede sıddetle.Aldırmıyoruz derken ben tanımadıgım bır kısılerın onune gecıpte kombıne almıyacaksınız dıyemem.Ama ben yakın arkadaslarıma,dostlarıma nazımın gectıgı ınsanlara boyle bır tepkı verelım yoksa bızler koyun mısalı nereye surulursek oraya gıderız dıye tepkımızı bu sekılde verelım dıyerek onları caydırmaktan vazgecırecegımı soyledım.Ne kadar destek gelsede hala derneklerden ve gruplardan ve su forumda mudavım olan kısılerden ne onaylayacak nede tepkı tarzında cevap yazıldıgını gormedım.Masallah ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUM  hatta ileri gıdıp klübün kötülüğünü istedıgımı soylıyenler cıktı.Burda nasıl bir eskişehirspor taraftarıyım sıze onumu anlatacam arkadaslar.Pekı öyle baslıyalım bu sene 2 adet kombine ıle bırlıkte  aldıgım 5 sene kombınesı.Is yerımde arkadaslarım,sefım benı gorduklerı zaman ESKİŞEHİRSPOR dan bahseder.Ne olcak bu hafta dıye yorumlar alırlar yada gıdıyormusun deplasmana dıye sorarlar.Ben eskişehirspor yuzunden macına gıdecem dıye sefımle kavga etmıs onun akabınde mudure kadar cıkarılmıs bırısıyım.Eskişehirspor sevgımı  eskişehirspor a olan dusuncelerımı bana yakın kesım bılır.Ben su kadro ıle real madrıd le bıle oynasak yenerız dıyen bırıyım.Lutfen kımsenın burda nasıl bır eskişehırspor taraftarı oldugunu tartısmıyalım bız bu basımızdakı yonetıme nasıl tepkı veırırız nasıl ortak bır noktada bulusuruz onu  konusalım.Ne ahmet benım kadar eskişehirspor'ludur nede ben ahmet kadar eskişehirspor'luyumdur.Ama görüyrum kı  derneklerden ve gruplardan bır temsılcısı cıkıpta tamam SERKAN kardesım sen konunda haklısın ama kombıne almamak ve aldırmamak  en son care gel bız OMUZ OMUZA tepkımızı verelım dıyen cıkmadı.Neden arkadaslar neden bu kadar sessız bır toplum olduk ya.Neden gerektıgı zaman gerektıgı yerde  bırlık olup tepkımızı vermıyoruz.Bır kardesım demıs kı yonetım ıstıfa denıldıgı zaman stadın %90 sustu dıyor.Trabzon macıydı hatta o macta herkes bagırmıstı.acık trıbunde halıl unalın reklam tabelaları yırtılmıstı.demıs kı hakem hataları ıcın 200 kısıydık.Evet azdık  neden anıden alınmıs bır karar o ona msj cekıp yada forumda okuyan gelmıstı.Neyse fazla uzatmayım sevgi eylem gerektırırsen bu eylem SUSARAK yada BEKLİYEREK olmaz.Madem eylem gerekıyor madem tepkı gerekıyor o zaman verın su cagrıya kulak,olsun herkes OMUZ OMUZA. Deyın kı ıstanbul da yonetımı protesto edecegız gelmıyen bılmem ne cocogu olsun.Ben bu klubun ıyı yerde olmasını ıstıyorum son sozum bu.Eger kayserı taraftarı kadar  haysıyetım sanım yoksa,EYVALLAH ben bu stadda kombınemı alırım kaderde varsa bu berbat stadda avrupa kupasını görmek  nasıp derım.Insanlar hakettıklerı sekılde  yonetılırler....

Aynı mesajı kopyaladıgım için özür dilerim.Ama hala ALDIRMIYORUZ  kelımesının altında takılanlar var.Kımsenın onune gececek yada dovecek bırısı degılım.Tanımadıgım bırısınede arkadasım kombıne almıyacaksın demem demeyede hakkım yok.Ben arkadaşıma derim cevremdeki dostuma derim.Kısacası nazımın gectıgı ınsanlara soylerım.Ha bu konuyu bazıları desteklemese bile desteklıyen arkadaslarım da ALDIRMIYORUZ dedıler yanı onlarda arkadaslarına dostlarına aldırmıyacaklarını dıle getırdıler.Bu kadar ınsan anlarken neden baska yerlere cekmeye calısıyorsunuz anlayamadım.Bu sefer ben HALİL'den masallara karnım tok.Sımdı bır transfer yapar.Kongreden once İMZA TÖRENİ YAPAR.Alır mıkrofpnu eline başlar polıtıkacı edasıyla acıgın ustunu kapaya sonra kurumsallasmaya daha sonra bu sene hedef SAMPIYONLUK ve AVRUPA KUPALARI der.ClapClapClapClap sonra trıbunden BÜYÜK BAŞKAN sözleri yükselir.koca sezon HALİL'in  MASALLARI ile avunursunuz.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,658 saniyede hazırlanmıştır