eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 04:03
Böyle bir tepkiye karşıyım arkadaşlar futbolcuların paralarının ödenemeyip bank asyaya tekrarmı dönmek istiyorsunuz...Lütfen biraz düşünün kombine almamakla hiçbirşey çözülmez fakat kombineyi alıp stadda yerini alıp bağırmakla tepki göstermekle protesto etmekle birşeyler çözülür...Her maç aynı protestoyu tekrarlayalım bakalım kim kalacak koltuğunda görürüz o zaman sonuna kadar SAVAŞ...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 04:08
  Esas kötü olumsuz tezahürat yaparak takıma zarar veririz , ben de kombine almayacağım sonuna kadar destekliyorum zaten bu artan küfür kavga dövüşlerde beni soğutmuştu son zamanlarda, kombine almayarak bişeylerin değişmesini bekleyeceğim ,

Ha taraftar gitmezse takım düşmez ibb ye gençlerbirliğine , vs. bakın çok örnekleri var ama orta sıralardan da kurtulamaz o ayrı , olsun varsın orta sıralarda kalsın , ama artık bişeyler değişsin ...  
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 08:25
taraftara değer verilmiyot
ya cok mu bu büyük taraftara bu isteklerin yapılması
yağmurda camurda karda günesin altında 50 tl 25 tl verip her maca gelip  takımını destekleyen kombinesini alıp takımına testek olan taraftara cokmu sayın yönetim sayın baskanım
neden değer vermiyorsunuz bu büyük taraftara biz bukadar mı değersisiz sizin gözünüzde
siz sadece bizi para olarakmı görüyorsunuz
taraftar olarak görmüyormusunuzz
bende almıyorum kombine bu isteklerrimiz yapılmadıkca
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 09:24
Bende almıyorum aldırmıyorum demiştim ama düşünmedimiz başka konular var hüsnü abiye tşk
Secim yapılsın önce bekleyelim Ondan sonra toplanalım durum degerlendirmesi yapalım hep birlikde karar verelim gerekirse tüm türbün liderlerinle ben tek tek görüşürüm ortak karar veriz.

Artık kısa bir süreliginede olsa bu konuyu formda yazmayalım

Bazı Arkadaşlar Eskişehire Zarar Geleceginden Bahsediyor Yok Öle Bişe Aksine Yönetime Aklını Başına Al Cagrısı Bu Bazı Şeylerin Degişmesi Gerekiyor Akılarını Başlarına Almaları Gerekiyor Bu Carpık Düzenin Degişmesi Acısından Secimler Bitsin Hele Ondan Sonra Hep Birlikde Kararımızı Veriz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 09:57
Biz de bir grup arkadaş olarak zaten önceden karar vermiştik açık kapatılmadığı sürece kombine almayacağız diye..Zaten millet bu kararı zaten verdi açık kapatılmadığı sürece kombine almayacaklarına ...bi arkadaş konuyu açarak gönüllere tercüman olmuş...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 10:07
Alıntı yapılan emreses-26

Böyle bir tepkiye karşıyım arkadaşlar futbolcuların paralarının ödenemeyip bank asyaya tekrarmı dönmek istiyorsunuz...Lütfen biraz düşünün kombine almamakla hiçbirşey çözülmez fakat kombineyi alıp stadda yerini alıp bağırmakla tepki göstermekle protesto etmekle birşeyler çözülür...Her maç aynı protestoyu tekrarlayalım bakalım kim kalacak koltuğunda görürüz o zaman sonuna kadar SAVAŞ...

Ben 45 yaşında olan biri olarak yıllarca aynı statta aynı  şartlarda,aynı zihniyetle ES-ES imin hep asansör takım olmasını,hep aman düşmeyelimlerle yıllarımızın geçmesinden usandım.Yaşın henüz 19.Sende bir 19 sene hep aman düşmeseklerle bari geçirme yıllarını.Büyük düşünmek gerek.Buna Bursa ulaştı.Şimdide büyük projelere kollarını sıvadılar.
Sevinçlerimiz hep bank asya play of larda son anlarda yaşadığımız sevinçler idi.Oysa bu şehir artık çok daha önemli ve büyük şehir.Bu taraftar ve bu şehir,artık bankasya şampiyonluklarına sevinen değil, süperlig şampiyonluğuna sevinen şehir ve taraftar olmalı...
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 10:21
istikbaL gazetesinde yer bulmuş eylemimiz ALMIYORUZ ALDIRMIYORUZ
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 11:12
Alıntı yapılan RyL

Şu maddiyat konularını bırakın artık gerçekten..

Ne kadar birilerine duyursan kombine almıyoruz diye kampanya başlatsan geçen sene kombine alıpta bu sene almayacak 1000 kişiyi bulamazsın. Hadi buldun diyelim ve bunlar hiç kombine almadı ve sezon boyunca hiç maçlara gitmedi, düz hesap yapıldığında 300 bin tl gibi bir para ortaya çıkar. Şu anda ortada olmayan trilyonlar söz konusuyken 300 bin tl devede kulak kalır. Hem kombineler bir şekilde pazarlanır, olmadı fabrika sahiplerine verirler onlarda işçilerine zorla satarlar bunun örnekleride mevcut. Hem bahsi konu maç başı yaklaşık 1500 bedava bilet dağıtılırken bu kadar kişinin kombine almaması çok büyük maddi kayıplara yol açmaz. Bu kadar maddiyatı düşünen adam bedelsize engel olurdu. Kombine alınmamasına muhakkak tam destek veriyorum ama yeterli görmüyorum. Bu sadece protestonun küçük bir ayrıntısı olabilir ve protestolara şiddetle devam edilmelidir
İşte bu protestodaki ana nokta bu, klübün maddi zarara uğrayacağını öne sürenlerin atladığı fikir bu. 
Ayrıca konuyu açan Serkan arkadaşımı bir kez daha kutluyorum, uzun yazısının sonunda tüm herşeyi özetleyen bir cümle yazmış.
"Herkes hakettiği gibi yönetilir".
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 11:17
Alıntı yapılan lord of eses

istikbaL gazetesinde yer bulmuş eylemimiz ALMIYORUZ ALDIRMIYORUZ

link var mı ben göremedim
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 11:21
Kombine almak = Kulübe Para = Futbolcuların top oynaması
İki gün sonra paralar ödenemeyip stadda seyirci olmayınca biz nasıl Uefa bekleyelim ?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır